27.1.2022 | Svátek má Ingrid


EVROPA: Otevřená náruč a zavřené oči

22.8.2019

Samozvaní bojovníci za humanismus a morálku si opět vynutili vylodění ekonomických migrantů v Itálii.

Proactiva Open Arms je organizace, která podle svých webových stránek „zachraňuje lidi, kteří se snaží dostat do Evropy na útěku před válkou, perzekucí a chudobou“. To znamená, že se cítí odpovědná za kohokoliv, kdo opouští Afriku, protože tam se válčí, dochází k perzekucím a vládne tam chudoba. Zkrátka a dobře: Proactiva Open Arms pomůže každému, kdo chce z Afriky do Evropy.

Organizace s „otevřenou náručí“ pro Afričany má ale pevně zavřené oči před tím, co tomu říkají Evropané. To jsou ti, kteří musí hospodářské migranty z Afriky ze svých daní a na svůj úkor (někdy i celoživotně) financovat. Proto velká část italského obyvatelstva s „otevřenou náručí“ vůbec nesouhlasí a zvolila si vládu, která odmítá samotnou myšlenku přesidlování Afričanů do Evropy.

To je sice všeobecně známo, ale přesto poslala (ve Španělsku registrovaná) Proactiva Open Arms svou loď právě k italským břehům a vydírala tamější vládu, aby ji nechala přistát. Někde za obzorem již čekaly „Ocean Viking“ a „SOS Méditerranée“, aby postupovaly podle stejného argumentačního vzorce: „Okamžitě nás nechte přistát, je to vaše morální povinnost, protože lidé na palubě jsou vyčerpáni a jsou již tři týdny na moři.“

Organizace „otevřená náruč“ a jí podobné se chovají jako trucovité děti. Chtějí si vydupat okamžité splnění svých přání bez ohledu na to, k čemu to povede a co si o tom myslí ti, kteří následky jejich svévole ponesou.

Podle stejné infantilní logiky se chovají „klimatici“ zachraňující zeměkouli, přestože zdaleka největší emitent, Čína vesele pokračuje v zamořování ovzduší. Chtějí si se stejně dětinskou trucovitostí jako „otevřená náruč“ vydupat okamžité zničení automobilového průmyslu, odvětví, které poskytuje živobytí statisícům lidí. I oni zavírají oči, v jejich případě před tím, že se Evropa s velkou pravděpodobností nachází v předvečer bankovního crashe a rozpadu eurozóny.

Převzato z blogu se svolením autora

Autor je nezávislý analytik, poradce a koučAkční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.