9.8.2020 | Svátek má Roman


GLOSA: APV o akci Prague Pride

9.8.2019

Agentura Pravda vyděsí opět přináší závažná aktuální odhalení, tentokrát o akci Prague Pride.

---------------------------------

Bylo, nebylo... Před mnoha lety měla Sparta hrát s bratislavským Slovanem a rowdies se rozhodli, že Slováky trochu podráždí. Pojedou do Bratislavy o pár dní dříve a budou tam pochodovat s transparentem „Praha přijde“. Jeden z členů navrhnul, aby byl transparent ve slovenštině, aby mu všichni rozuměli: „Praha príde“. Vrchní šéf, jehož IQ bylo nejvyšší (od konce), ovšem řekl, že Slováci jsou vlastně cizinci. Nemusejí vědět, co je Praha, a určitě tam v cizině nemají háčky a čárky. I vznikl na jeho popud transparent „Prague pride“, který však ožralí rowdies ztratili ještě v Praze. Našli jej ale jiní a sparťani si dodnes rvou vlasy, co se s jejich bezvadným nápadem nakonec stalo.

---------------------------------------

APV ze spolehlivých zdrojů v nejmenované pražské hospodě zjistila, že se chystá nepovolená akce reagující na pochod Prague Pride. Heterosexuálové prý chystají akci „Prague Shame“. Pochod heterosexuálů projde Prahou v šedém oblečení za smutného mlčení rušeného jenom důtkami sebemrskačů. Ponesou se transparenty „Jsem trapný heterák“, „Stydím se za sebe“ nebo „Plodím děti a je mi to líto“. Vzhledem k tomu, že to z tisku a televize vypadá, jako by heterosexuálů bylo mnohem méně než sexuálních menšin, neočekává se, že by kvůli Prague Shame bylo nutno zavádět nějaká dopravní opatření.

Převzato z autorovy Palety názorů a ptákovin
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.