1.2.2023 | Svátek má Hynek


SPOLEČNOST: Už to ví i Feri

29.5.2021

Jaký Feri? No přeci Dominik Feri. A co jako ví? No to, že s ženskýma je to složité a nebezpečné. Že odmítnutá, odhozená, ponížená, zapšklá a vůbec namíchnutá žena je nebezpečnější než hladový tygr. Případně zuřící slon anebo jedovatá mamba. Tygr vás zakousne, sežere vám nohu a jde pryč. Slon, když vás rozdupe, zbytky nabere párkrát na kly a jde se v klidu pást. Mamba, přestože je ženského rodu, zatne jedovaté zuby jednou. Pak se odplíží a nechá vás v klidu zdechnout. Ne tak uražená, namíchnutá či jinak popuzená ženská. Jak vědí samy nejlépe ženy. A jak nás poučí dějiny.

Tak například zkušení partneři žen vědí, že když žena nemluví, neznamená to, že je vše v pořádku. Naopak, významně mlčící žena viz výše. Dneska se k desetitisíce let trvajícímu problému nutného, ale konfliktního soužití ( včetně otázky páření), jak ji vidíme už od lidoopů, třeba šimpanzů, přidalo civilizační blouznění morálně degenerované a bohatstvím přežrané společnosti. Vynořili se tedy bojovnice a bojovníci za takzvaná „ženská práva“, kde už o žádná ženy nejde, ale jde o politiku a o moc. A tahle parta vynalezla jedovatý hadí zub zvaný „nevhodné sexuální chování“. A rozšířila pojem znásilnění třeba i na poznámku, že dotyčná má hezké nohy.

JUDr. Dominik Feri, bývalý poslanec a hvězda pokrokové politiky, je poněkud obětí doby, svých ambicí, svých (nezasloužených) politických úspěchů a špatné společenské výchovy. Jak už mnozí poznamenali, pan Feri bohužel pravděpodobně nenarazil ve svém životě na někoho, kdo by jej usměrnil. Třeba ve vztahu k ženám.

Pamětníci jako já vědí, že jsme v jiné podobě tento problém vztahu nepůvodních či částečně nepůvodních obyvatel k našim děvám už měli:

To jednoho dne přišel Ivan Ivanovič Ivanov za Tondou Novákem, co se znali už dvacet let a povídá: „Hele, já tady žiju skoro od narození, všechno v pořádku, jen ty holky mi nechtějí dát.“ „No a jak na to jdeš?“ ptá se Tonda. „Nu što, pasmatrju děvočku, ona ulubjaetsja, a ja skažu: Zdarstvuj děvočka, davaj pizdu. A ona ničevo. I uběgajet! Čto sdělat?“
„No, hele Ivane, u nás musíš na holky poněkud jinak. Jemněji. Třeba přes kulturu. Zeptej se jí třeba na Puškina a pak tak nějak pokračuj a ono to vyjde.“
Ivan vyrazí do parku, potká krásnou dívku a praví: „Zdrávstvuj děvočka! Ty krasivaja i umnaja. Znaješ ty Puškina?“
A ona odpoví: „Da, znaju.“ A Ivan se rozzáří: „Davaj pizdu!“

Takhle nějak to podle dosavadních zpráv vypadalo mezi panem Ferim a českými dívkami. On sám, okouzlen představou, že je brán za prvního afročeského politika a všude medii chválen (jako kdysi za normalizace každý Rus), konal podle tvrzení „informovaných kruhů“ tak jako onen bájný Ivan Ivanovič.

Z uniklých informací je jediná jaksi lépe doložená, a to ta o sexu ve sprše. Dle medií šlo o dámu, která si sjednala s panem Ferim rande přes telefon. Na tzv. šukací seznamce. A dneska si stěžuje, že když se k Ferimu dostavila a v průběhu návštěvy se sprchovala (v bytě frajera, kterého sehnala na telefon), že se jí Afročech, poslanec, JUDr. Feri snažil ojet ve sprše.

No, sex ve sprše už není dneska pro mě, ale ve západních filmech a reklamách ho vidím často. Ale jaksi si z mládí pamatuji, že když už nějaká holka přišla na rande až přímo do bytu a šla se po skleničce vína „upravit“ do koupelny. Za mého mládí (ale i podle dotazu dnešních mladších ročníků) by to bylo považováno za přípravu na zašukání. Takže podle většiny normálních lidí udělal Feri jedinou chybu, že to po ní chtěl už ve sprše. Zatímco ona by si vrzla raději v jiné poloze. Chyba. Viz Ivan a Puškin.

No a co ty další slečny, co je Feri údajně obtěžoval? Media mlčí a dotyčné také mlčí. Takže zadumejme, není ono v tom i něco jiného? Například potřeba někoho (v mediích se tvrdí, že prý jsou v podezření piráti) odstřelit. V tomto případě ikonu mladé twitterové generace, která výplody pana doktora Feriho na internetu „žrala i s navijákem“ a brzo půjde k volbám? To politické odstřelení Feriho bylo dokonalé. Kam se na to hrabe aféra s Vrběticemi anebo s Klausem údajně zašantročenými miliardami dolarů do SSSR. Tohle je pecka! Celý ten spolek zvaný koalice „Spolu“ kdosi nakopl mezi nohy a místo spolu už jdou proti sobě. To není jen tak.

Tedy, jak jsem starší, a jak vědí moji čtenáři, stále více mne napadají při přemýšlení o podobných případech příklady z Bible. Třeba taková Salome. I tehdy v tom byla touha po moci, sex a snaha zlikvidovat politického konkurenta, tehdy jistého populárního kazatele Jana Křtitele. Dnes bylo potřeba zlikvidovat (prozatím jen mediálně) politika Feriho. Na zlikvidování byly použity doposud anonymní ženy. Vzdělané a mravné světice, studentky práv na UK a prý i jiné humanitně se vzdělávající se krasavice. Od kterých prý sice loudil, ale nedostal, co chtěl, či které možná daly, ale pak nedostaly, co chtěly, či spíše nejprve dostaly, co chtěly, ale buď toho bylo moc, anebo pak už nebylo nic. No, prostě se neví.

Ale zpět k Bibli. Salome byla sexy holka, jinak též řečeno „kost“, „prima roštěnka“ anebo po staru „ šťabajzna“. A uměla s tím pracovat. Tehdy, za dob Kristových, na začátku našeho letopočtu, když ještě nebyla silikonová ňadra, odsávání tuku, botulinové injekce... A tak vymyslela „tanec sedmi závojů“. Dneska se tomu říká striptýz, což je vystoupení jedné nebo několika osob, při kterém se vystupující postupně svlékají, obvykle v rytmu hudby a s určitou, většinou jednoduchou, choreografií. Dneska až na určitý druh mladých žen, které jsou neupravené programově, na hlavě nemyté vlasy, oblečené jako hastroš a pracují v nějaké neziskovce či pokrokovém mediu (viz rozhovor s redaktorkou A2lam a jejím kolegou z Deníku N na ČT24 ve čtvrtek po 22. hodině), jsou dívenky vyštafírované na lov perspektivních mladých samců jako nikdy. Jak říkala jistá slavná herečka, ráno si na ksicht namalují obličej, nahodí pušapku, div jim poprsí netlačí do brady, namalují rty a dospoda si dají kalhotky na Slovensku zvané „tri niti v riti“. Což všechno jsou, jak nás učí psychologie a sexuologie, výrazné vnější dráždící sexuální signály mající vzrušit samce. A pak se má mladý chlap plný testosteronu ovládat. A když se naučí ovládat, pak když jej moderní ženy promění na kastráta, tak jdou ve čtyřiceti na umělé oplodnění.

A teď to začíná být zajímavé ve spojitosti s jitým Ferim? Kdo a proč zajistil, aby Salome tančila a Janu Křtiteli usekli hlavu? To se z Bible ví. Proč ale najednou u nás před volbami někdo mediálně odstřelí - tedy politicky zavraždí - populární politickou figuru TOP 09? Kdo na tom má vlastně zájem? Protože Ferry je nejméně do voleb politická mrtvola. A kdo má na té politické vraždě zájem? To se prozatím neví.

Byla v příběhu Salome taky nějaká politicky významná mrtvola? No jistě! Už jsme to říkali! Jistý Jan Křtitel, který byl představitelem nové židovské politické generace na území okupovaném Římany. Jan křtil židy, vykládal, že po něm přijde mesiáš (jistý Jesus Kristus), a podobně. Čímž štval jak oficiální vyznavače židovského Starého zákona, kterým bylo v područí Římanů celkem dobře, tak samotné Římany. Kteří neměli s židy, jejich náboženstvím a odbojností vůbec žádné dobré politické zkušenosti.

A tak dějem zamíchala ženská. Ne Salome! Ta byla pěkná, ale nikde se neříká, že chytrá. Spíš naopak. V zemi vládl jistý tetrarcha (pod-císař) Héródés Antipas. A ten měl za ženu jistou vnučku Heroda Velikého, Herodiadu, pěknou mrchu. Jak se shodují židovské a římské dokumenty i Bible. A právě ta donutila svého manžela, aby zavřel do žaláře Jana Křtitele. A přemýšlela, jak ho připravit o krk. Tedy Jana. Manžel prý chodil za Janem Křtitelem do kriminálu diskutovat a to bylo pro Herodiadu nebezpečné. Neboť Jan tvrdil, že si Héródés tu babu neměl vůbec za ženu vzít, že je to hřích a vůbec.

Neboť sám Herodes Antipas dal Jana zajmout a spoutat ve vězení kvůli Herodiadě, ženě svého bratra Filipa, protože se s ní oženil. Jan totiž Herodovi říkal: „Nesmíš mít ženu svého bratra!“ A Herodias to měla proti němu a chtěla ho zabít, ale nemohla. Bible, Evangelium podle Marka 6:17

A už to tady máme: Touha po moci, sexuální chtíč, ženská závist a záludnost a schopnost dělat intriky, na které muži skoro vždycky naletí. Takže matinka Salome dceru vypulírovala a nechala ji předvést před manželem striptýz. Dědek se chytil.

Na hostině při oslavě svých narozenin jí nabídl odměnu, jakou si vybere. Na radu své matky Herodiady si Salome vyžádala mísu s useknutou hlavou Jana Křtitele.

Tak takhle nějak to vidím já i dnes. Nevím, kdo hraje roli Herodiady (prý piráti, ale možná někdo z ODS anebo dokonce jistý politický šíbr z Prahy 7). Roli Salome hrají nějaké zavržené anebo prostě vzteklé holky, co jim Feri šahal na zadek (za mého mládí to většina holek považovala za projev náklonosti, ale doba se mění) nebo je Feri dostal do postele a pak se na ně vykašlal. Možností je mnoho.

Já už přímo vidím ty zástupy dychtivých slečen, studentek PF UK, co před sebou viděly atraktivního samce. Exotického, s titulem JUDr., jaksi vždy při penězích (jen ten plat poslance je docela slušný), který by dotyčnou mohl vytáhnout z šedého průměru desetitisíců nezajímavých studentek. Když mu dá. Myslím, že to na fakultě muselo mezi zájemkyněmi o nadsamce a budoucí teplé hnízdo jiskřit, jako když ve výzkumáku vyrábí umělé blesky. No a Feri nedbal na zkušenosti věků, nečetl Bibli, místo aby se zeptal zkušených, vlezl jako mladý kluk do politiky a nedošlo mu, že laškování s holkama a politika je vždy smrtící kombinace. Koneckonců, může si za to sám. Byl to právě Feri, kdo horlivě podporoval přijetí Istanbulské úmluvy o odstranění maskulinity a normálních erotických kontaktů mezi pohlavími. Jak pravil odborník: „Budoucí političtí woke aristokraté rádi předstírají, že biologické pudy neexistují, a když se s nimi setkají, nejsou schopni reagovat.“

Feriho nelituji ani na okamžik. Pro mne to ukazuje jiný příběh, který o Ferim přinesl Deník Referendum. Stalo se, že nějaká dívka natočila krátké porno. Mládí je holt hloupé a vyvádí blbosti. Už od věků. O pár let později žila normálním životem a doufala, že se na všechno zapomene. Nicméně nějaké hyeny staré video našly, aktivně šířily a nakonec dosáhly toho, že skutečně přišla o práci. Mezi těmi hyenami byl i Dominik Feri.

Roli kata v případě Feriho vytvořil pravděpodobně předem vyškolený a zpracovaný tisk. A to nechvalně známý Deník N, silně „pokrokový“, což znamená také manipulativní medium pravidelně odměňované „oceněními“ od západní levice, a A2larm, což je dosti děsivá ukázka party superlevičáků, proti kterým jsou i marxisté moc napravo.

Takže zde máme první velký případ Me Too. Však už se také Respekt a podobné party radují. Netušíce, že když zlo nenávisti a totality zničí i politika, který byl znám svým „pokrokářským“ myšlením, příště mohou být a budou na řadě oni.

A v Topce aby se šli věšet. Vedení TOP 09, proslavené prudkou inteligencí paní předsedkyně Markéty Pekarové Adamové, bylo zbavena svého pravděpodobně nejchytřejšího člena.

Co teď chudák Dominik Feri? No, může si opakovat starou moudrost: „Kdo s čím zachází, tím také schází.“

A ostatní politici a mediální hvězdy u nás? Odteď jsou na tom podobně jako první slavná oběť pomatených aktivistů a odkvetlých mrch, co založily Me Too, Harvey Weinstein. Ten uvedl do filmového světa obrovské množství později slavných hvězd, zajistil jim kariéru a milionové výdělky.

Když dámy zestárly, sice už napakované miliony dolarů, sehnaly tu nejodpornější Weinsteinovu fotografii, kterou přebrala ihned všechna americká „pokroková“ media a vytvořila legendu o zvrhlém židovi, který zprznil naprosto nevinné dívky. Které se ovšem předtím léta k němu na všech fotografiích tulily a sbíraly ceny a miliony. Až postupně zestárly. Na tvářích přes všechny plastické operace naběhly vrásky, na zadku se udělala pomerančová kůra a už pro ně nebylo u filmu tolik místa. A tak jim to přišlo líto, i vymyslely, jak se zase dostat do novin a k penězům. A narodilo se Me Too. A dneska ho nějaké nemorální čuně zavleklo k nám.

Vlna udání nejdříve vedla k mocným osobnostem amerického byznysu, médií a politiky jako například Harvey Weinstein, Bill Crosby, Al Franken atd. Do října 2018 přišlo o práci přes 200 významných byznysmenů. Celé je to také známé jako Weinsteinův efekt.

Jde jen o bezohlednou politiku původně založenou dnes zestárlými rozhoďnožkami, které nejprve na lusknutí prstem padaly na záda (a nejen před Weinsteinem,) a najednou jsou morální. Ovšem opět za peníze. A zase jsou slavné. A vše to mediálně krmí zdegenerované prostředí západních „woke“ aktivistů, prachy z toho těží média a politickou sílu pro-totalitní aktivisté.

Sociolog Petr Hampl tvrdí, že za sexuálním skandálem poslance Dominika Feriho stojí současné takzvané liberální prostředí. „Problém není jenom v jednotlivcích, ale v celém prostředí. Dnes se v politicky korektních kruzích vytváří představa, že normální sexualita vlastně neexistuje,“ říká Hampl s tím, že v takové době se dá snadno sklouznout k nepatřičnému chování. Podle Hampla nemusí být načasování aféry před volbami náhodné a těžit z toho budou zejména piráti. „Včera byl nadějí, dnes neexistuje. Svět liberálních demokratů je světem bez ideálů a světem bez osobností. Každý může být kdykoliv nahrazen jako součástka ve stroji,“ říká k Feriho osudu.

No a jinak jsme bohužel opět „sto let za opicema“, jak říkali pánové V+W. Dnes významné západní intelektuálky veřejně protestují proti honu na muže, ve Francii podepsalo manifest proti Me Too více než sto intelektuálek a hereček. A v USA padly první rozsudky proti ženám, které lživě a často ze zištných důvodů obvinily muže z takzvaného sexuálního násilí.

Jen bych dodal na konec: Skutečné znásilnění je odporný čin. Ale vydávat sáhnutí na zadek za znásilnění je ještě vetší prasečina. Skutečným obětem násilí pak nikdo nevěří.

A vykládat v novinách, že když si nějaká dotyčná sjedná večer rande přes sexuální seznamku anebo jde vyfešákovaná o půlnoci do hotelu k producentovi, že si myslela, že se tam bude jen pít káva a intelektuálně diskutovat, tak buď je dotyčná neobyčejně blbá, anebo je spíš prolhaná mrcha.

Feriho vzal čert, ale obávám se, aby do voleb někdo nezatknul celou vládu nebo neobsadil Pražský hrad a nevyhlásil „liberálně demokratickou woke republiku“, kterou by jisté kruhy na západ od nás nadšeně přivítaly.