6.8.2021 | Svátek má Oldřiška


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: Už to ví i Feri

Jaký Feri? No přeci Dominik Feri. A co jako ví? No to, že s ženskýma je to složité a nebezpečné. Že odmítnutá, odhozená, ponížená, zapšklá a vůbec namíchnutá žena je nebezpečnější než hladový tygr.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
V. Povolný 31.5.2021 10:57

Na celé věci je velmi podezřelé, že se objevuje pár měsíců před volbami. Do té doby byl klid. Podobně jako v "případu ruského dluhu" a Klause. Tam byl klid dokonce 30 let. Tím nechci obhajovat ani Feriho, ani Klause, ale načasování je podezřelé a na pohádky o náhodě jsem už příliš starý. U Feriho bude mít konečné slovo soud a pokud se Klause týče, je to typický mediální útok a novinářům nevěřím ani nos mezi očima. Takže je docela možné, že oba případy vyšumí do ztracena, ten Klausův vlastně už vyšuměl.

J. Vaníček 30.5.2021 22:50

To je ale plácanice! Feri si myslel, že může všechno. Zblbnul jako fotbalisti (někteří). A tak si dovoloval, šupák jeden. Jeho vystupování bylo hnusné, ale patřil ke správné skupině. Navíc měl černou výhodu. Stavěl ji na odiv, asi jako Arabky v Evropě v hábitech. Čert ho vzal. Hnusí se mi bagatelizace výpovědí postižených. Je třeba to vyšetřit a pak kecat. V politice takové individuum nemá co pohledávat. Dělal nám zákony a byl nadějí Evropy, tedy úžasného bruselského serveru Politico. Tak ho mají. Najdou si brzo jiného. A Ferimu -přeji mu aby byl po zásluze potrestán, tvrdě, zneužíval postavení. Samozřejmě pokud se mu to prokáže. Někomu není třeba nic dokazovat a obviňován, jinému ano.

J. Sinnreich 30.5.2021 17:14

Docela zapadla afera studenta UK, Jiriho Feryny, ktery jako transsex Marie Ferynova znasilnila dve "studentky" v autonomnim centru prazske Kliniky, v te dobe obsazene squatem. Nedostalo se to pred soud asi proto ze si podle jejiho tvrzeni byla stale opila tak, ze si na nic nepamatuje.

J. Skotnica 30.5.2021 16:21

Pozor, soudruzi! Celá ta umělá aféra údajně sexuálně obtěžovaných žen a dívek jest toliko hnusný a odporný rasismus. Feri coby černokožec má přece nezadatelné právo požadovat po bílých ženách sexuální služby v duchu hnutí Black lives matter a oslovené ženy nesmí ani pípnout! Naopak, musí pokorně před ním pokleknout a zahájit ústní přípravnou fázi,po které se odeberou s Ferim do sprchy či na hotelový pokoj k dokončení aktu. Proto nelze než souhlasit s vetchým a senilním knížetem Schwanzenbergem (z němčiny schwanz=ocas čili čur.k), který se k tomu postavil čelem a chudáka afročecha podpořil v jeho bohulibé činnosti. Tož tak.

R. Toman 30.5.2021 8:54

Tak Feri mohl být pro některé jeho spolužačky zajímavým objektem. Ne pro jeho exotický zjev, ale pro jeho známosti ve vrcholné politice atd. A tak mu třeba daly za příslib zajištění nějakého lukrativního místa po ukončení školy, které jim nasliboval. Sexuální loudilové mají bohatou fantazii, a umějí ženy přesvědčit, jako sňatkoví podvodníci.

P. Válek 29.5.2021 18:03

No on pan Vlk je stejného ražení jako Radim Uzel. Toho pěkně rozebral ve svých článcích Kamil Fila.Pokud u nás za znásilnění budou podmínečné tresty,tak se nedivím,že s tím ty ženy ani nechtějí jít na veřejnost. Z pana Vlka je mi špatně.

K. Křivan 29.5.2021 19:48

Na každý pád by měl být za to, co si Feri dovolil, trest veřejné kastrace při plném vědomí. To je možná zvykem u něj doma v Africe, ale v Evropě musí být za to tvrdý trest. Nejsme Afrika !

J. David 30.5.2021 9:43

Ale fuj, Feri je JUDr, kastrovat velblouda dvěma cihlami? To by i Šalamoun a královna za Sáby nedovolili, Habešana připravit o moudí. A Adam Pekari páskovaný, bude zase rochat a valit světla v dýmu lulky knížete ve vzpomínkách pojímání služek? Es ist richtig. Aber, Feri, so eins rassenchande, ich denke, den die Farbe den Har ist nicht blond. Blábolím, jak mi huba narostla. Jako Feri.

F. Svoboda 30.5.2021 10:12

R^R^R^R^R^!!!!!!!!!!

J. Vrška 30.5.2021 12:38

Mě je pro změnu špatně z takových, jako vy, kteří adorujete Kamila Filu

V. Malý 29.5.2021 16:25

Na mne tady z toho všeho čouhá jedno jméno: Apolena Rychlíková. Dost na to, abych věděl, co si o tom všem mám myslet.

J. Kadeřábek 29.5.2021 16:13

Když chci o něčem autore prndat tak si alespoň přečtu na webu informace a nevytvářím vlastní blbé fabulace na téma průběhu znásilnění.

D. Bowman 29.5.2021 15:45

Že by média o Weinsteinovi hovořila jako o Židovi jsem nezaznamenal. Právě naopak. Kdo se opovážil upozornit na možnou souvislost s tzv. šiksa mentalitou, vzhledem k vysokému zastoupení židů mezi predátory, byl velmi rychle umlčen.

A to platí stále i v případu Epstein.

Woke newoke. Samozřejmě, že je to politický tj. mocenský nástroj. Ale to nic nemění na tom, že lidé jako Weinstein, Clinton a Cosby jsou amorální ubožáci. Dobře jim tak.

A rozhodně je nechci na vysokých pozicích kultury nebo politiky.

Stejně tak Ferriho. I kdyby se ukázalo, že žalobkyním jde jen a pouze o pomstu nebo se stali součástí politického kompromatu, tak Ferriho stále nechci ani vidět. Je to ubožák, už jen proto, že loudil sex po ženách bez nějakého filtru. Takového člověka v politice nechci.

K. Křivan 29.5.2021 19:50

"..Že by média o Weinsteinovi hovořila jako o Židovi.." No, Weinstein je typicky židovské jméno.

V. Havelka 29.5.2021 14:28

Já to Ferimu přeji, ať si vychutná vlastní medicínu, neboť z něho rostl darebák Kalouskova formátu.

H. Kotaz 29.5.2021 18:58

R^ !!

V. Vaněk 29.5.2021 13:27

Dobrý den ,jsem rád , že vás mám

H. Kotaz 29.5.2021 12:25

Pan Vlk si zaslouží opět za 1* !

To, jak k tomu přistupují jednotlivá média, nemůže autor, ale sám Feri a jeho politici.

J. Kraus 29.5.2021 12:15

Vše do sebe zapadá. Jak říká JUDr.Feri, je třeba bořit stereotypy, ničit šablony, odstraňovat tabu. Kamarád psycholog se zájmem o nevšední typy ho kdysi odhadl jedním pohledem, snad říkal něco o akcentované osobnosti se sklonem k patologii. Ač pro staršího člověka je páně doktorova osobnost opravdu výrazně bořící, pro nejmladší generace se už mohla stát stereotypem. Prostě je takových jako on už příliš, vývoj je třeba posunout dál a Feriho jako stereotyp odstranit. To by bylo vysvětlení optimistické i logické, protože historická paměť nejmladších generací před Feriho dobu nesahá.

Je ale pravděpodobnější, že se stal obětí politické hry a nejzajímavější na tom je zapojení dvou autorem jmenovaných Deníku N a A2larm, které se svého ideového souznělce nejen nezastaly, ale vlastně ho podřízly. Jaké souvislosti, jaká temná spojení se tady nabízejí?

Je nějaký společný jmenovatel? Jak naznačuje ve svém článku Petr Hampl a jak potvrzuje třeba bývalý kolega, projektant-obchodník, stereotyp takového Mirka Dušína už neexistuje, pro jeho mladé kolegy by taková postava byla nepochopitelná. Každý každému vlkem, když se právě nedívá. Zničit mladé ženě život vytažením starého videa, to může být pro bořitele stereotypů pěkný počinek. Stařec to těžko pochopí, ale vyrůstají generace lidí bezohledných, neomalených, nestoudných, bez aspoň formální kinderstube, bez mravního základu a vyšších ideálů, k nimž by se měli snažit přiblížit. Jejich odměna tomu bude odpovídat.

Mimochodem Salome svého skutku hořce litovala a utrpení z toho vzešlé ji přivedlo na cestu ducha. Je o ní zmínka v apokryfním Tomášově evangeliu v souvislosti s Ježíšem.

J. Kadeřábek 29.5.2021 16:16

Chudáka nevinného podřízli? Proč se tedy chudák nevinný veřejně omluvil za nevhodné a negentlemanské chování? Což je velmi jemně a diplomaticky popsáno chování neurvalého nadržence.

V. Hlásek 30.5.2021 12:38

Pane Krausi, kdyby všechny vaše premisy a závěry měly být pravdou, měl byste v nich pokračovat, např. otázkou "kdopak ty mladé bídáky vychoval?":-/

O. Dwořák 29.5.2021 12:14

Proč prý se k Ferimu nevyjádřila Myrka "Plačka"? Ale někde jsem zaslechl, že prý se snad už ozvala, že byla s Ferim u stolu na Karlově mostě a pak někde večer. No, prý si na ni nic nedovolil! A obdobně na Fyjalu. 8-o

J. David 29.5.2021 12:10

Děti na Facebooku prý lkou, že je opustil vzácný vzor zmužilosti Feri, to mám z denního tisku. Na stará kolena jsem rozpolcen, otázka, proč ty frajle mu lezly do budoáru? Kochat se pohledem na sbírku motýlů, či petrachtovat Feriho koupelnu? Holt Habešan ucítil "msuri njama" (asi svahilsky nerozumí, není z jihu Afriky), holky byly dobře "naloženy", takže... A senila Schwarzenberg zavzpomínal na mladá léta vicomta, kterak na sofa se služkami smilnil, docela žertovné. Bohudík, nemám tučné bankovní konto, abych byl osočen ze sexualhashementu bývalými erosenkami, nyní klimakterickými diblíky s inkontinencí. O berle se nesoudíme.

Z. Klouček 29.5.2021 11:17

S autorem do jisté míry souhlasím a obávám se, aby nepřišla vlna snah rozšířit trestní represi na každou snahu muže o bližší kontakt se ženou, který jí zrovna (nebo dodatečně) nebude vhod. Možná významnější je ale to, že pan Feri, nejspíš oslněn vlastním úspěchem, se choval jako sexuální papaláš, a do politiky nepatří.

T. Torzová 30.5.2021 16:37

R^

M. Koutný 29.5.2021 11:11

Kauza Feri má dvě polohy, jak ostatně autor logicky naznačuje, a mám z ní smíšené pocity. (Ano, já vím... Smíšené pocity jsou, když vaše stará tchyně padá z útesu ve vašem novém Mercedesu.)

Na jedné straně to kudrnáčovi tak trochu škodolibě přeju. Neobolševičtí progresivisté, jejichž je přímo učebnicovým příkladem, jsou právě vinni tím, že vyvolali atmosféru mediálních lynčů a popření presumpce neviny.

Na straně druhé mne děsí, že už i u nás je možné profesně, politicky a v podstatě i lidsky zničit člověka na základě udání bez důkazů, pokud na něj vytáhnu klacky typu "rasismus", "sexismus" nebo "homofobie". Z tohoto pohledu je to hnus, ať se to stane komukoliv, i člověku mě osobně krajně nesympatickému.

A. Bytová 29.5.2021 11:14

R^R^R^

J. David 29.5.2021 12:17

Jako na trapu, co rána, to patrona. Jen se trefit, holt to Feri zkusil, aby nebyla minela.

V. Patrik 29.5.2021 11:08

Článek se spíš měl jmenovat "Mudrování českého burana o sexuálním obtěžování".

L. Zach 29.5.2021 11:13

:-)

Prostě nezaměnitelný rukopis pana autora.