1.10.2020 | Svátek má Igor


SPOLEČNOST: Dělají z nás blbce

24.11.2015

V úterý 17. listopadu 2015 večer jsem byl moc smutný. Cítil jsem, že masivní ofenzíva, kterou proti většině našeho národa vedou politici a mainstreamová média, se ještě znásobila. Uplynulo několik dnů a situace se nelepší, spíše je to ještě horší! Manipulace s fakty, lhaní, pokrytectví, nálepkování názorových oponentů negativními nálepkami, posunování významů slov – toho všeho jsme svědky. „Dělají z nás blbce“ a zatím jim to prochází! Naprosto postrádám nestranné nezaujaté zpravodajství!

Již delší dobu přemýšlím o pozitivních stránkách dnešní masivní ilegální migrační invaze do Evropy. Za hlavní pozitivum současné situace považuji skutečnost, že spousta lidí odhalila svoji pravou tvář. Ve volbě prezidenta jsem v obou kolech volil Karla Schwarzenberga. Dnes se děsím při představě, že by tento člověk dnes byl prezidentem. Jeho výroky přispívají mírně řečeno ke zvyšování špatné nálady mezi lidmi. Jde proti většině národa a proti našich národním zájmům! Dále je zde Jiří Dienstbier, kterého jsem také považoval za slušného člověka. Profiloval se vždy jako moderní sociální demokrat západoevropského střihu. Dnes, když slyším názory Sigmara Gabriela z německé SPD a zjišťuji, kam dovedl Velkou Británii Tony Blair, tak již jeho názory chápu. Není v tom samozřejmě sám. Mohl bych zde jmenovat desítky dalších politiků a novinářů. Rád bych věřil, že to těmto manipulátorům z řad politiků v příštích volbách spočítáme, i když to tak zatím nevypadá. Napadá mě: „Kdo seje vítr, sklízí bouři.“ Vůbec se však na tu bouři netěším. Bude to moc bolet nás všechny.

Jsou však i lidé, kteří mě příjemně překvapili. Chci jmenovat hlavně maďarského premiéra Viktora Orbána. Ten chlap „má koule“! Spolupráce ve formátu V4 mi dává smysl.

Často přemýšlím o tom, jestli jsem se za poslední dva roky změnil já nebo lidé, o kterých píšu. Neustále dospívám ke stejnému závěru – já jsem se samozřejmě změnil, ale oni se změnili mnohem více. Nebo možná jsem já byl jen slepý. Je neuvěřitelné, jak jedna problematika změní pohled na lidi. Připomíná mi to skutečnost, že nic není černobílé.

Dostávám se k věci, kvůli které přetekl „pohár mé trpělivosti“. Dopis europoslanců panu prezidentovi a vyjádření premiéra Bohuslava Sobotky na podporu kritiků prezidenta. Tyto bezprecedentní útoky na hlavu státu mě urážejí. Je to hon na prezidenta! Europoslanci mě nepřekvapují, stačí se podívat, jak hlasovali o rezoluci EP o kvótách na rozdělení migrantů. Podívat se můžete zde. Vyjádření Bohuslava Sobotky mě však zklamalo. Na základě jeho posledních vyjádření mám zase o něco větší obavy o naši budoucnost.

Prezident ČR Miloš Zeman nebyl dříve mým prezidentem. Ještě mám někde doma placku „Stydím se za svého prezidenta!“ Miloš Zeman rozhodně není žádný ideál, velmi dobře si vzpomínám na jeho mnohé eskapády. Dnes však prohlašuji: „Miloš Zeman je mým prezidentem! V tomto honu na prezidenta stojím na jeho straně a budu jej podporovat ze všech sil!“ Je to dnes jediný vrcholný politik, který otevřeně a aktivně podporuje názor většiny našeho národa v boji proti „islamizaci České republiky“. Já si jeho podpory vážím a jsem za ni moc vděčný. Dokud bude Miloš Zeman hájit názor většiny lidí ve věci zachování naší národní svébytnosti a bude poukazovat na rizika islámu, tak bude mít moji podporu! Politická korektnost je důvodem, proč západní Evropa svůj boj s islamizací prohrává. Pryč s politickou korektností!

Je známým paradoxem, že člověk si začne skutečně vážit věcí a hodnot, teprve když mu hrozí, že je ztratí nebo je již ztrácí. Díky úsilí generací našich rodičů a prarodičů a díky relativně rozumné správě věcí veřejných žijeme v ráji! Ano, není to ideální ráj, ale trvám na tom, že to ráj je! Naším úkolem je předat naši zemi našim dětem minimálně v tak dobrém stavu, jak nám ji předali naši rodiče. Podaří se nám to? Děláme pro to všichni dost? Každý z nás se musí sám sebe zeptat: „Co mohu dnes udělat já osobně pro zachování našeho národa a naší kultury?“ Mám stále silnější pocit, že problémy, které se na nás valí, za nás politici bez silného tlaku odspodu nevyřeší. Pro politiky je důležitější obhajoba islámu než obrana našich hodnot, naší svobody a našich práv. Je to jako zlý sen. Čtu teď knihu Benjamina Kurase „Jak zabít civilizaci“. Vřele vám ji doporučuji! Vše je tam krásně vysvětleno a srozumitelně popsáno. Jen škoda, že politici takové knihy nečtou.

Jsou omezovány naše práva a svobody, povinnosti naopak narůstají! A pokud s tím něco neuděláme, tak bude hůř! Děláte s tím něco?

Děsím se, že mi moje děti jednou položí otázku: „Táto, jak jste toto mohli dopustit?“
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.