13.8.2020 | Svátek má Alena


KNIHA: Už jste četli něco od poslance?

15.5.2018

Tedy nemyslím nějaký připravený projev. Protože ten bývá tak bezduchý, že projevy poslanců nikdo nečte. Ty tisknou jen noviny, které to mají tak nějak v referátě, ale to ještě „v sestřihu“, aby to čtenář vydržel.

No, já vám nabízím k přečtení knížku „Šílenosti doby korektní“ kterou napsal poslanec Patrik Nacher. A myslím to vážně! Panu Nacherovi poskytuje právě pro jeho zajímavé psaní Neviditelný pes svoje stránky pravidelně.

Takže naši pravidelní čtenáři autora znají. V obecné rovině vstoupil do povědomí veřejnosti svými články o bezuzdné drzosti bank na českém trhu. Už jsme málem napsal „české banky“, ale žádná taková není. Vlastní ji nějaká západoevropská „matka“, která by ovšem mohla vystupovat v uměleckém díle jako prototyp macechy. Která týrá, vykořisťuje a okrádá své dítě. V našem případě tedy vlastně české zákazníky.

Boj pana Nachera byl úspěšný jen částečně, to vidím i na svém účtu u banky. Ať zvolím jakýkoliv typ smlouvy, vždy se ke mně banka chová jako kombinace Moliérova Lakomce a středověkého bandity.

V knize „Šílenosti doby korektní“ nalezneme mnoho témat, kterými se autor zabýval na stránkách Neviditelného psa. Kde psal o věcech, o kterých jste se donedávna v mainstreamových mediích nedozvěděli, případně v největší mediální síle, tedy v ČT, jen lži a pomluvy. Viz Nacherův článek na Psu ČT by mělo zajímat, proč jí lidé nevěří.

Šílenosti doby korektní

Hledání odpovědi na tuto otázku a mnoho dalších, jako je genderismus, takzvaná „rovnoprávnost“ a hlavně „politická korektnost“, popsané zajímavých způsobem, naleznete právě v knize.

Už začátek knihy, kde autor píše: „Také jste v poslední době zažili situace, kdy si sice myslíte, že máte stále stejné postoje a názory, domníváte se, že jste konzistentní v tom, co jste si mysleli a říkali před léty, ale někdo ve vašem okolí vám vyčte, případně se z médií dozvíte, že jste se změnili, že se z vás stal jiný, míněno horší, méně tolerantní, sobecký, egoistický či radikálněji uvažující člověk?“ No mně se to také stalo, a ne jednou (odmyslím-li si nadávky určité části čtenářů NP, připojované v diskuzi k mým článkům), ale tak obecně.

Neptejte se, jakou jsem vzbudil nevoli v jedné diskuzi, když jsem nadhodil, otázku, jak je možné, že Donald Trump a s ním Vladimir Putin jsou označováni za největší nebezpečí a vyvrhele, které je nutno odstranit. Což požaduje nejen takzvaná „liberální levice“ v USA, representovaná clintonovci a obamovci (tedy americkými marxisty toužícími po totalitním slunečním státě, kde by oni rozhodovali, co je pro občany dobré), ale taky Al Kajdou a podle propagačních webů i vedení takzvaného Islámského státu. Jo a pak značná část vedení Evropské unie, pevně srostlá a spojená s antisemity všech barev. I když se tomu v Unii říká „antisionismus“ . Ale jak pravil Martin Luther King: „Nemylte se, každý, kdo tvrdí, že je antisionista, je ve skutečnosti antisemita.“

To byl neuvěřitelný řev, když jsem zauvažoval, co mají tyto skupiny společného. A podobně uvažuje v knize i její autor. A vyznává se z toho v odstavci, kde říká: „Píšu tuto knihu a jsem tak trochu nešťastný. Proč? Protože stále častěji přemýšlím, jestli jsem se opravdu nezměnil, „nezradikalizoval“, nestal netolerantním přízemním člověkem, jak bych mohl vycítit z porovnání mezi mými názory a postoji a kontextem zpráv a informací podávaných v mainstreamových médiích, zejména těch veřejnoprávních.“

A pak pokračuje: „Nicméně si pravidelně kladu otázku. Působím snad jako ignorant, do sebe zahleděný sobec, nepřejícný závistivec, co by si pro korunu nechal vrtat koleno, který usíná a probouzí se s agresivní jiskrou v oku vůči všemu cizímu, nečeskému, jinému? Myslím si, že tomu tak není, ale posoudit to samo sebou musejí jiní.“

A dochází k názoru, že jako heterosexuál, osoba mužského pohlaví, jako pracující a bílý člověk, pokud má v hlavě vše v pořádku, musí si myslet že ne on, ale svět se změnil. Jak říká majitel pivovaru Bernard, Stanislav Bernard, ve své,reklamní kampani: „Svět se zbláznil, držte se.“

O šílenství dnešního světa najdete v knize dostatek důkazů a určitě je všechny neznáte. A možná si myslíte, že snad ani nejsou možné!

Ale jsou! Zde citace z knihy:

Máte snad pocit, že to dál jít nemůže? Vyvedu vás z omylu a podělím se s vámi o příklad, jak politická korektnost dorazila i do pohádek. Holandské autorky Linda da Haanová a Stern Nijlandová napsaly dva díly pohádek o homosexuálních princích a později králích. Obsahem první pohádky „Princ & princ“ bylo, jak si princ Bertík místo půvabné a krásné princezny vzal jejího bratra Krasomila. To druhý díl „Král & král“ pojednává o dobrodružném putování, na které se po královské svatbě vydávají Bertík s Krasomilem v rámci své svatební cesty. Na té zažijí mnoho dobrodružství a napětí. Vyústěním tohoto příběhu pak je překvapivý objev po návratu domů, kdy při rozbalování kufru najdou malou holčičku, která se jim tam někdy v průběhu cesty schovala. Příběh končí její adopcí, a z Bertíka a Krasomila se tak stanou pyšní rodiče. Pohádka má bourat zažité stereotypy o mužích a ženách, a zároveň seznámit děti s tématikou gayů.“

Na tohle šílenství pak lid obecný reaguje vymýšlením vtipů, jako je tenhle, uveřejněný u nás v oddílu CHTIP:

Mladí manželé se dohodnou, že si pořídí vlastního, krásného potomka. Vysadí antikoncepci, počítají plodné a neplodné dny, sledují bazální teplotu. Dva roky nic.
Jdou tedy ke gynekologovi a svěří se mu se svým problémem.
Ten se na ně podívá a řekne: „Chlapi, neblbněte!“

Ovšem, přátelé, u nás v česku je stále krásná svoboda. V Americe bychom skončili u soudu a dopadlo by to s námi myslím hůře, než když mne vyhodili v roce 1970 z práce. Šlo o tzv. okamžité ukončení pracovního poměru podle paragrafu 53 ZP za „hanobení internacionální pomoci“ (tehdejší politicko korektní označení sovětské okupace Československa) a propagování ekonomických teorií Oty Šika (reformní komunistický ekonom).

V USA dnes stačí, aby nějaká ženská oznámila, že jste jí před čtyřiceti lety sáhl na zadek, a už jedete. Mimochodem, jaký vidíte v otázce řešení „prohřešků“ rozdíl mezi normalizačními komunisty a dnešní aktivitou MeToo?

Kniha je zajímavá ještě z jednoho důvodu. My prý nemáme žádné nové politiky, a tak musí u kormidla zůstat ti, co je známe už třicet let. Přesně stejné kecy jsem slýchával v době před rokem 1989. A vynořili se Havel, Klaus, Zeman atd. atd. Buďte klidní, oni někde jsou. A objeví se. Tak jako se v Rakousku objevil Sebastian Kurz, ve Francii Macron, v Německu vedení AfD a v USA Trump.

Pan Nacher bude prý kandidovat za ANO na post pražského primátora. To, že se současná primátorka na ANO Krnáčová naprosto znemožnila, je pro nově nastupující politiky spíše výhodou. Kurz byla taky původně lidovec, a Macron byl léta členem francouzského strnulého establishmentu.

Podařilo-li by se v ODS dostat dopředu mladého Václava Klause, někoho zajímavého třeba od pirátů, a dej pánbůh, aby někoho soudného našla ČSSD, snad nám všechny mosty v Praze nespadnou a nestaneme se jen omšelou turistickou atrakcí.

To by se ovšem nesměli mezi zastupiteli Prahy objevit figury, jako političtí zločinci Matěj Stropnický, Petra Kolínská, muž chorobně toužící po moci Jan Čižinský a další výlupci.

Takže, chcete-li si přečíst zajímavou knížku od muže, který chce jít do politiky naostro, budete-li volit v Praze anebo prostě někde jinde, kde to vypadá podobně jako v Praze, třeba i hůř jako v Brně, není pravda že nejsou noví lidé s novými myšlenkami. Tedy možná starými. Ovšem normálními. Ti, kteří se ještě nedali novými marxisty a antisemity zblbnout. Je jedno, jak si ti noví milovníci totality říkají. Jsou ve skutečnosti těmi, kteří v moderním rouchu obdivují Marxe. A považují za nejlepší, aby byly slovanské národy vyhlazeny - viz Neue Rheinische Zeitung 1948 a 1949. To moderní ideologické roucho je plán učinit z nich nesamostatné státy a národy, jakési moderní protektoráty.

A k tomu potřebují, abychom věřili genderismu, tomu, že být homosexuálem je vyšší forma lidství, udělali z dětí ideologicky podpořený obchod, nechali národ okrádat bankami a podivnými legálními organizacemi půjčujícími lidem za lichvářský úrok, mysleli si, že exekutoři jednají správně, když za marginální dluh ukradnou lidem střechu nad hlavou, atd. atd.

O tom všem a mnohém jiném se píše v této knížce. Tak si ji přečtěte. Než se ji – jako nedávno politicky nekorektní knížku Petra Hampla „Prolomení hradeb“ - někdo pokusí zakázat.

Šílenosti doby korektní aneb konec MeToo (mýtů), nakladatelství Olympia, 2018, EAN:9788073765125.

Vyjde 30.5.2018
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.