1.12.2023 | Svátek má Iva


POLITIKA: Hurá na Radka Kotena

2.12.2017

Šéfem bezpečnostního výboru Sněmovny byl nakonec zvolen Radek Koten z SPD. Nastalo mohutné haló jak ze všech politických stran tzv. demokratického obskurního bloku, tak i ze strany komentátorů a politologů, že tento člověk je bezpečnostním rizikem pro ČR. Je proti NATO, šíří fake news, takže například věří v to, že povinné očkování vede k autismu, že svět řídí ilumináti atd. atd. Já nejsem na Facebooku, takže nečtu jeho sdělení, a tak nevím, co z toho může být či dokonce je pravda. Jen poznamenám, že znám mnoho jinak velmi inteligentních lidí, kteří věří na autismus jako důsledek očkování a brání mu, znám pár z nich, se kterými rád sedávám a debatuji, kteří věří na ilumináty a jiné síly, ať již je jmenují jakkoli, a věří na to, že si sama americká vláda nasměrovala letadla do Dvojčat v New Yorku. Tak to prostě je. Karla Gotta také nikdo neuráží a nedává do svěrací kazajky jen proto, že věří v ilumináty. Pravda, není poslancem.

Má být shora uvedené důvodem pro odsudečné, případně ironické výroky vůči panu Kotenovi hned na samém počátku jeho poslanecké kariéry? Jak se komu líbí, já na jeho místě bych si cosi myslel o tom, kam všichni mají jít.

Ale podívejme se na to z jiného pohledu. Když není nebezpečím pro bezpečnost ČR agent StB a dlouholetý místopředseda Sněmovny dr. Filip alias Falmer, marxista a ministr zahraničního nevměšování v demisi Lubomír Zaorálek, tak proč zrovna Radek Koten by měl být? Když není pro Evropu nebezpečím například ekologický šílenec a europoslanec Joseph Jo Leimer, europoslanec, pouliční zločinec a zelený terorista svého času adorující pedofilii Daniel Cohn-Bendit, nebyl jím ani svého času kraválista a násilník, později ministr zahraničí Německa zelený Joschka Fischer, tak proč zrovna Radek Koten? Není-li nebezpečím pro EU Altkanzler Gerhard Schröder, pracující v žoldu Rusů proti zájmům Polska, nejsou-li jimi eurovypatlanec a tragická postava současné SPD a německé politiky vůbec Martin Schulz, anebo alkoholik a šéf Evropské komise a hrobař Evropské unie Jean-Claude Juncker anebo ta šílená švédská europoslankyně, co je nyní pověřena europarlamentem vnutit nám všem novou povinnou politiku kvót importovaných imigračních hord, tak proč by tím nebezpečím měl být ausgerechnet Radek Koten? Ptám se hlasem. A mohl bych ve výčtu takových exotů dlouho pokračovat.

Pokud je Radek Koten takový, jak ho nyní radostně vykreslují v médiích, pak znamenitě zapadá do tohoto panoptika zrůd, jak jsem je shora namátkově nastínil. Takže nikoho neohrožuje, zvláště ne v zemi, kde milenka bývalého premiéra pro samou starost o manželku svého milence aktivizuje špičky vojenského zpravodajství a kde se z každého policejního spisu vše hned dostane do médií, aniž by to kohokoli stálo hlavu. Má mít pan Koten oslí hlavu hned zpočátku, když ještě nic zlého nevykonal? Však se uvidí, jak říkal slepý.

A takhle my tady žijeme.