29.11.2021 | Svátek má Zina


GLOSA: O maskotech

29.8.2013

Tak Miloš Zeman nebude válčit s maskotem? Zvláštní představa. Tenhle pán nechce válčit s někým, koho přehrál ve volbách, ale přesto, že je to pouze maskot, tak nám ho chtěl dosadit na post velvyslance ve Vídni. Maskot velvyslancem? Jak obludné...

Vidím tu pořád jen jednoho maskota - znáte tu stranu SPO"Z"? Ta svého maskota už má, škoda, že to není nějaký plyšák jako mají fotbalisté nebo hráči hokeje, nebyl by směšný, ale legrační. Kromě maskota už na Hradě vidím jen hulváta, ale nikoli státníka, který by tohle z úst nevypustil...

Je mi z toho smutno. Prezident byl nejdřív trochu komik a nejistý, ale ve svých snahách a vyjádřeních byl důstojný a všichni jsme mu věřili a asi ho i měli rádi. Měl téma, formát a přesah do světa. No a ten maskot mu léta zpozadí pomáhal. Pak jsme měli prezidenta, který se celých deset let snažil o důstojnost, ale chybělo mu téma, obsah. Nicméně alespoň měl nějaké chování a hulvátství nechal provozovat zprostředkovaně své podřízené. No a teď máme na Hradě člověka, který nemá ani téma, ani formát, ale hulvátství provozuje sám a ve velkém. A jedna strana ho má za co?

Za maskota!

A nemá ani téma ani formát stejně jako její maskot. Jaká ironie, viďte. Ale takový je už život v naší banánové republice, jiná totiž nemůže být - protože jen v banánové republice se může stát směšný plyšák prezidentem. Děsím se toho, co budu ještě čtyři a půl roku poslouchat.

Pro lidi, kteří to nečetli, vizte zde...

Převzato z blogu se svolením autoraAkční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.