22.6.2021 | Svátek má Pavla


RODINA A PŘÁTELÉ: Potíže s autem

25.1.2006

V těch krutých mrazech jsem rozbil elektrické ovládání okna v autě. To je ta automatika! Kdyby okno bylo na kličku, neurval bych ho...

Potíž je v tom, že mám auto značky Rover, tedy osobák, ne terénní auto. Do servisu jezdím za panem Mejznarem do Rover servisu ve Vrchlabí. Je to přece jen vejprava, tím spíš teď, v temperatuře kolem mínus patnácti, a kvůli motorku od okna mi to připadá zbytečné.
Vzpomněl jsem si, že je servis v Dobříši. Odpoledne jsme se tedy s Ljubou vypravili sem, do města vzdáleného 40 km od Prahy po příjemné rychlostní dvouproudovce.
Přijeli jsme tam asi ve tři. Měl jsem v paměti, že ten servis je někde blízko hasičárny. Před hasičárnou parkovali dva policajti v autě. Vylezl jsem, zaklepal na okýnko a poprosil je, aby mi řekli, kdepak je servis Rover.
"Jo, servis Rover," zněla odpověď. "Ten je zavřenej."
"Zavřenej?" podivil jsem se.
"No jo. Je zavřenej. A jeho majitel je taky zavřenej."
Z čehož jsem usoudil, že mi zde pšenka nepokvete.
Asi budu muset do Vrchlabí.
A prosím vás, nevysvětlujte mi, že servis Roveru je v Praze. Musel bych vám vysvětlovat, že není.O 3 cm štíhlejší? Přečtěte si recenzi na novinku Bodyshape od biotenu
O 3 cm štíhlejší? Přečtěte si recenzi na novinku Bodyshape od biotenu

Trvale zhubnout není snadné, to víme asi všichni. Kromě změny jídelníčku a pohybu je potřeba postarat se i o zpevnění pokožky. K tomu slouží celá...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.