9.8.2020 | Svátek má Roman


Sen žactva naplněn

5.11.2019

Stávka učitelů, to bude jásotu v českých školách, při pondělku se jich ke stávce přihlásilo šest tisíc! Ono to pro ty žáčky asi růžové nebude, předpokládám. Nakonec asi ani pro ty učitele to nebude tak, že by si dali nohy na katedru a ruce za hlavu. Běda, kdyby si ve stávkující škole ve vyučovací době žáček zlomil nohu, to by byl malér až na půdu.

Obyvatelstvu bude stávka asi málo srozumitelná, protože přidáno dostanou osm procent plus dva výkonnostního dle rozhodnutí ředitele, kdežto stávkující žádají deset pro každého. Rozdíl v tom samozřejmě je, ale neřve do očí, že by kvůli němu měla být stávka. Stávka je vítanou příležitostí k bitce na vládní úrovni. Babiš se do stávkujících pustil, že se nikdy neměli tak dobře jako dnes, kdežto Hamáček se jich zastal.

Pravda je uprostřed: učitelé se měli vždycky bídně a nejinak je tomu dnes a Hamáčkovo zastání jim bude platné jako mrtvému zimník.

Aston Ondřej Neff


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.