27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Rozruch na pokračování

6.10.2007

Čermák by nutně musel zažalovat policii a Jacquesovou a pravděpodobně i mnohá média. I včera bylo na Novinkách například napsáno, že bylo "zastaveno stíhání policisty, který zmlátil Kateřinu Jacques". Zmlátil, to je emotivní úsudek, vynesení rozsudku. Policista nesmí nikoho zmlátit. Ale naopak má právo užít i násilných prostředků, když nenásilné prostředky nevedou k žádoucímu výsledku.

Tohle je ovšem čistě teoretická úvaha. Řízení se potáhne dál. Vždyť rozruch kolem konfliktu paní Jacquesové s ramenem zákona je přesně to, o co paní Jacquesová stojí. Vždyť kvůli rozruchu do konfliktu s policistou přece vstoupila, že.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.