30.10.2020 | Svátek má Tadeáš


Nereálný požadavek

12.1.2006

Otýpkou z kobyly dostihového koně stát neudělá. Ani udělat nemůže – toto zdravotnictví je socialistické a co horšího, plně v socialistických kolejích se ubírá smýšlení obyvatelstva. Vláda nechce žádnou reformu a je to radostné nechtění, protože reformu nechce ani obyvatelstvo. Kdyby ji chtělo, už ji máme dávno zavedenou do praxe, tak prosté to je. Sociální demokraté už připouštějí, že osmiprocentní spoluúčast obvyklá v naší zemi je míň než poloviční oproti situaci v Evropě. Před volbami to ale bude jen tichounké připouštění. Ani ODS asi neudělá ze spoluúčasti pacientů velký volební hit. Řeči o nutné a nenutné péči jsou jen čeření vody, aby se zdálo, že se něco děje. Každá péče je nutná, i kapičky proti rýmě jsou nutné. Pro začátek by aspoň stačilo, kdyby vláda upustila od líbivých gest.

Ale to je v předvolebním čase asi tak realistický požadavek, jako že by se měla naučit lítat v povětří.Chytá vás mlsná? Zkuste s námi sladkou novinku od Penamu
Chytá vás mlsná? Zkuste s námi sladkou novinku od Penamu

Přihlaste se o testování novinky z řady Penam Ze srdce sladké. Balení sladkého pečiva Swing s náplní pudinkovou bude moci ve svých domácnostech...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.