5.4.2020 | Svátek má MiroslavaDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


Nereálný požadavekŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 380, poslední: 15.1.2006 19:45, přehled diskusí

Stát předhodil mé peníze !!:
Autor: Václav Hanus Datum: 15.1.2006 19:45

Živím pětičlenou rodinu. Z mých daní krmí pan Rath pojišťovnu. Tentokrát mne neschopnost politiků stále "jen" 1500 Kč. No vzhledem ke státnímu, tedy i mému dluhu, který politici za mne udělali je to maličkost.

Tady se doporučuje, rozčiluje, směšuje....ale:
Autor: Klaun Parafin Datum: 12.1.2006 23:50

lidová moudrost mého dědy kulaka praví: Když kobyla i po nakrmení kulhá, je nutno ji překovat. Když kulhá i potom, je nutné ji utratit...pěstovat si ji ze sentimentu je velmi žrádelně drahé!

Re: Tady se doporučuje, rozčiluje, směšuje....ale:
Autor: Fafa Datum: 12.1.2006 23:55

Klaune, co Vodicka?

Re: Re: Tady se doporučuje, rozčiluje, směšuje....ale:
Autor: Klaun Parafin Datum: 13.1.2006 0:03

Bude! Konec ledna či zafčátek února!

Re: Re: Re: Tady se doporučuje, rozčiluje, směšuje....ale:
Autor: Fafa Datum: 13.1.2006 4:16

Klaune, radeji leden, treba patek 20.ledna. Pak uz zase musim budovat svetle zitrky, ne se potulovat po hostincich podezrele povesti.

děda byl zřejmě nějakej rozhazovačnej kulak a rád utrácel , že? :-)):
Autor: Šumavák Datum: 13.1.2006 0:18

Já to znán takhle:"Když kobyla i po nakrmení kulhá, je nutno ji překovat. Když kulhá i potom, je nutné jí udělat neuroktomii a prodat !

Nesouhlasím:
Autor: Vládík Datum: 12.1.2006 23:47

Nesouhlasím, že se socialisticky ubírá myšlení většiny tohoto národa. To si myslí především někteří politice (a nedomnívám se, že si to myslí jen ti více nalevo).

Načítat znovu a znovu jsem zkoušel a nešlo to.:
Autor: Šumavák Datum: 12.1.2006 23:25

Pak jsem se sem dostal od článku, přes tlačítko : zobrazit příspěvky! Jo máš recht, celý Pendolino !

Re: Načítat znovu a znovu jsem zkoušel a nešlo to.:
Autor: Sally Datum: 13.1.2006 0:05

Dobrý večer, jsem tu nová, mám počítač chvíli, tak jsem tak různě brouzdala a pes  je nejlepší, co jsem našla, zvláště komentáře k příspěvkům jsou bezva, vtipné i klepají hřebíčky na  hlavičku. Dost se  tady i nasměju, k čemuž jinak nemám dost příležitostí. Také  mně to dnes několikrát při prohlížení komentářů ukazovalo 404 file not..., ale nakonec jsem se sem dostala.
Pane z Boemerwaldu, avizoval  jste , že máte www.sumavak, ale  nedostala jsem se tam, ráda bych si Vaše stránky přečetla.   Tak už dobrou noc!
 

drahá teto Sally, dovol abych se ti svěřil:
Autor: Šumavák Datum: 13.1.2006 0:14

se svým problémem..... to není www.sumavak, ale www. sumavak.bloguje.cz

2 Šumavák:
Autor: PeS Datum: 12.1.2006 23:12

jo, mně to dělá taky a chce to se nevzdat a načíst stránku znovu. Je zima a trpajzlíci zlenivěli. Ale já vim, co s tim je! Je to ROZBITÝ!

Dobrý večer,! Z nějakého blíže neurčeného důvodu:
Autor: Šumavák Datum: 12.1.2006 23:09

mi tato stránka už asi 2 hodiny píše : 404, file not found a k tomu česky:Vámi požadovaná stránka na NP neexistuje. Mrkl jsem teĎ na čas a počet přípsěvků zde, a mám dojem, jako bych někde někomu šlápl na kuří oko. Bylo by to možné ???PS. Všechno ostatní( stránky, články, servery...) fungovalo einwandfrei jak říkáme my ze Boehmerwald.

Re: Dobrý večer,! Z nějakého blíže neurčeného důvodu:
Autor: brouk Datum: 12.1.2006 23:59

A my z  Böhmerwaldu rikame " Die Technik is a Hund!"

2 Fafa:
Autor: PeS Datum: 12.1.2006 22:58

jen upřesnění - z blíže neurčených zdrojů jsem se dozvěděl, že ta hlavní potransplantační komplikace s. vysavače se jmenovala pes - nejlepší přítel člověka.

Re: 2 Fafa:
Autor: Fafa Datum: 12.1.2006 23:57

Zajimave, rikali Vam to u Freda osobne? Ja tam nejake zdroje mam, ale neptal jsem se.

Vážení,:
Autor: PeS Datum: 12.1.2006 22:55

dorazil jsem až teď a přečetl komentáře. Opravdu mě na Vás přítomné mrzí, že jste nedokázali podpořit soudružku Renatu v její obětavé snaze zodpovědně zastávat místo ředitelky VZP jako vedlejšák k jejímu místu uklízečky. A přitom stačilo jen pár povzbudivých slov a drát s warthogem už mohli mít v personální politice konkrétnější představu. A kolik se přitom mohlo uspořit. Kdyby to Renata dělala na smlouvu o provedení práce (a je snad jasné, že těch povolených 100 hodin ročně na to bohatě musí stačit), nemusela by z toho odvádět ani sociální a zdravotní pojištění a tak by mohla jít příkladem ostatním zaměstnancům. Ruku na srdce, uvědomujete si, že jako pouhá uklízečka je silně nevytížená?

Virtuale::
Autor: Fafa Datum: 12.1.2006 21:41

jedná se o t.zv. remisi, t.j. dočasné zlepšení choroby, která se po určité době opět vrátí, ale již ve zhoršené formě.Zcela běžná věc u leukemií.Období remisí se zkracují a nová fáze choroby  vypukne ještě hrůzněji, neý ta předchozí.Je to kruté, ale je to tak.(viz  předseda KDU-ČsL).
 
Virtuale, take se ale muze jednat o pacienta po transplantaci kostni drene, jehoz graft ZATIM neprodukuje dostatek granulocytu. A dve dalsi informace:
1. uspesnost leceni u detskych leukemii je az 80 %
2. pacienti (i dospeli) po transplanataci kostni drene temer nikdy neumiraji na relaps leukemie, ale na komplikace transplantace (coz byl asi i pripad Vami jmenovaneho predsedy KDU).   

Klaus šel na dračku :
Autor: jonáš Datum: 12.1.2006 20:58

-- a vobraz byl na sračku.

To byl nějakej havlistickej špión na lince,:
Autor: Petr H Datum: 12.1.2006 20:36

když mluvil Klaus.Teď mluví Dlouhý a obraz jak z DVD.:-)
Je ale moc dobře se v čase vrátit a připomenout si o co tenkrát šlo.
"Havlistům" i "Klausovcův".:-)A proč teď Pleticha podporuje Paroubka.

Bezvadně mluvil Klaus teď na www.24cz-tv.cz,:
Autor: Petr H Datum: 12.1.2006 20:32

nemělo to chybu.Je tam konference o Obnovení kapitalismu v Kotlině.
Akorát nevím,proč mi to furt vypadává,attempting to reconnect,ale nic se neděje.Jestli to je u mně,tak ten laptop rozšvihám a vyhodím z okna.:-)

Soukromí doktoři chtějí vlastně socialismus.:
Autor: Renata D. Datum: 12.1.2006 20:02

Jako OSVČ bych také chtěla od svých odběratelů trvalé nevypověditelné smlouvy za garantované ceny. Když se podnikatelské nejistoty "soukromým" doktorům nelíbí, ať se nechají zaměstnat a budou mít klid na práci.

Re: Soukromí doktoři chtějí vlastně socialismus.:
Autor: Ifča Datum: 12.1.2006 20:35

No ale kdo je podle vás doktorovým odběratelem? Podle mě pacient.

Re: Soukromí doktoři chtějí vlastně socialismus.:
Autor: huhu Datum: 12.1.2006 20:40

a proč by neměli mít smlouvu ? když k nim nepříjdou pacienti, tak jim nebude nic platná.

To je RATH:
Autor: * Datum: 12.1.2006 19:34

Přiznal, že vycházel z nedostatečných informací. "Věděli jsme pouze, že nemocnice má přístroj dostat od státu. Mohlo se klidně stát, že jej Řekům prodá," hájil se před soudem šéf ČLK.
 

To je RATH:
Autor: * Datum: 12.1.2006 19:32

Datum: 20.2.2002
Prezident České lékařské komory (ČLK) David Rath chce, aby se vláda vypořádala s korupcí, která podle něj bují ve státních nemocnicích. Rath dnes novinářům řekl, že vláda by měla poslat tuneláře z nemocnic za mříže. Hodlá o to požádat premiéra Miloše Zemana při plánované čtvrteční schůzce, jíž se účastní také ministr zdravotnictví Bohumil Fišer.
Jako příklad uvedl investici v nemocnici Liberec, za kterou je nyní penalizována.
 
----
Datum: 20.1.2003
Krajský soud v Ostravě se 17. 1. začal zabývat žalobou, kterou na šéfa České lékařské komory Davida Ratha podalo vedení Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Rath podle žaloby poškodil dobré jméno zdravotnického zařízení. "Loni v únoru tvrdil, že hospodaření nemocnice ohrožuje tunelování a plíživá privatizace. Novinářům ČLK poskytl nepravdivé údaje a poškodil naše dobré jméno," řekl dnes ČTK ředitel nemocnice Jiří Madar. Rath obvinění odmítá.
Podle Ratha se ale v žádném z oficiálních prohlášení ČLK neobjevilo obvinění vedení nemocnice z tunelování. "Pouze jsme chtěli na tuto hrozbu upozornit. Privatizaci, se kterou jsme nesouhlasili, mohl prosazovat například někdo z vedení krajského úřadu, nemocnice či firma, který chtěla pronajmout prostory a přístroj koupit," řekl. Přiznal, že vycházel z nedostatečných informací.

Re: To je RATH:
Autor: Andy Datum: 12.1.2006 19:36

no a co. Všichni ví, kdo je Rath, a velké části dotyčných je to zcela jedno. Tak neexistuje důvod, proč se o toho člověka starat, spíš nastala doba starání se o sebe. Sport, zdravá výživa, nekouření, pobyt na čerstvém vzduchu ( nejlépe na Mostecku, až prosadí P. to zrušení limitů těžby) a vůbec život prodlužující aktivity.

Re: Re: To je RATH:
Autor: raptor Datum: 12.1.2006 19:53

Třeba sex. Krista! Dyk já vůbec nevim, jestli mi ministr schvaluje aktivity?!

Ahóóój, rapťo :-):
Autor: pV. Datum: 12.1.2006 19:58

Re: Re: Re: To je RATH:
Autor: Andy Datum: 12.1.2006 20:32

Ministerstvo pro schvalování sexu zatím nebylo ustanoveno, ale hned po volbách počítáme s tímto resortem jako s nedílnou součástí plánovaně řízeného státu. V součinnosti s ministerstvem práce a sociálních věcí, které bude vznášet požadavky na počet nově narozených daňových poplatníků bude nové ministerstvo, obdařené rozsáhlými kontrolními pravomocemi, řídit sexuální aktivity občanů České republiky.
Bude mít v kompetenci od řízeného pohlavního manželského styku ( odbor polohy, odbor výmluv, odbor úchylek, sekční šéf ( sadista- já vám sesekám prdel, děvenky) a velký odbor příprav grantů EU pro kvalitní mimomanželský sex- v poradním sboru budou sedět ministr zdravotnictví a ministryně bez aktovky, zřejmě paní Volfová), přes organizaci prostituce na území České republiky ( s detašovaným pracovištěm v Brně) až po výkonný kontrolní a revizní odbor, složený s nejlepších voayerů, prostě všechno, týkající se "aktivit" ( u některých jedinců spíš "pasivit") -
Toto ministerstvo, stejně užitečné jako například dnes ministerstvo informatiky, či školství, bude jistě voliči přijato s pochopením a napomůže kvalitnějšímu způsobu života v naší krásné, bohaté, vzkvétající a stále se rozvíjející společnosti.

Pendolino:
Autor: Mysch Datum: 12.1.2006 19:20

pripada mi to jako ty stare jiz nevyhovujici filtry v elektrarnach.
evropa se jich zbavuje, cesi to kupuji.
ale uz jsem to tu psal, a byl za to patricne zosran.