26.1.2022 | Svátek má Zora


Arogance úředníků

8.10.2007

Nejde jenom o Hradec a nejde o jednoho arogantního bafuňáře. Jde o to, že stavby z veřejných peněz se táhnou skandálně dlouho. Vsadím boty, že pan náměstek Malíř by jinak dovedl popohnat stavbu, kdyby on sám na zmíněném Riegrově náměstí měl svůj podnik! Takto, jak se dozvídáme, má přestavba Riegrova náměstí skončit v létě 2008.

Když se u nás v nedalekých Břežanech upravoval kruhový objezd, za dobu "úpravy" stačila firma za soukromé peníze udělat hrubou stavbu obchodního domu. Objem práce na kruháči: asfalt, chodníky, úprava záhonu uprostřed. Neznám Riegrovo náměstí, ale podle toho, že oprava má trvat od teď ještě skoro rok soudím, že má plochu patnácti hektarů a že na něm vyšívají mozaiku podle Gaudího návrhu.

Vtip je v tom, že veřejná kasa je dojná kráva, z níž se "čerpá". A kde se čerpá, tam se hledí hlavně na to, aby se čerpalo co nejdéle. Občan může jen bezmocně přihlížet, že tyhle skandální poměry trvají bez ohledu na to, jaká barevnost právě na té které radnici vládne. Modrý jako oranžový, jim je to přece jedno. A občan? Tomu se jen vtipně řekne: To by mohl chtít každý.Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

zíralek Re: Dobrý večer. Jo Evropan 21:21 8.10.2007
zíralek Re: Re: Dobrý večer. přes překážky 21:22 8.10.2007
Evropan (original) Re: Re: Re: Re: Dobrý večer. ano, vzdycky 21:51 8.10.2007

 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.