21.5.2022 | Svátek má Monika


USA: Trumpa porazí covid a česká média opět selhala

5.11.2020

Bylo 18:10 hod. a Novinky.cz pořád nezaregistrovaly, že Trump ztratil Arizonu. Levice nasadila vydírání covidem, pouliční násilí i hrozby soudy. Nejsilnější zbraní byla média a konformismus.

Nechápu, proč naše média ohlašovala Trumpvo vítězství v okamžiku, kdy měl pořád méně elektorálních hlasů než Biden. Odpoledne ztratil Arizonu s 11 hlasy, rozdíl skočil na 238 pro Bidena a 213 pro Trumpa a naše média si toho několik hodin nevšimla. Ani teď, když píšu tyto řádky, se to ještě u nás neví. Wisconsin a Michigan nezíská, Nevada má jen 5 hlasů, Severní Karolína a Georgia může být Trumpova, ale Pennsylvanie je nejistá, tu demokrati nepustí, i kdyby trakaře padaly.

Nejde o Trumpa, ale o „velký skok vzad“

Tyto volby nebyly o Trumpovi, nebyl to souboj dvou kandidátů, bylo to referendum o západní civilizaci. Krajní levice, která zcela převzala demokratickou stranu, média i instituce humanitních věd, přidala k tomu „marketingové neziskovky“ a nakonec i násilnické bojůvky během „pokojných nepokojů proti policii“, má program natolik jednoduchý a natolik v rozporu s realitou, že si jeho splnění skutečně vyžádá zásadní změnu „systému“, neboli odstranění parlamentní demokracie. V narážce na předsedu Mao Ce-tunga bych jejich program shrnul heslem „velký skok vzad“, protože jejich cílem je nahrazení transparentní zastupitelské demokracie rovnoprávných občanů jakousi netransparentní teokracií, kde o pozici lidí rozhoduje především jejich rasa. Ano, jsou to rasisti.

A bohužel jejich program převýchovy zahrnuje odtržení lidí od reality, jehož lze docílit jen s pomocí médií a humanitních věd, protože jejich nejsilnějším argumentem je, že západní civilizace je natolik špatná a „od původu“ (rasového) zkažená, že je třeba ji vyvrátit (pro dobro ostatních, planety a klimatu). Realita je překrývaná filtrem jednoduchého schématu, jež lidem ukazuje nepřítele, kterého je třeba zničit, a to se týká také „přeinterpretování“ dějin USA, zejména raných dějin 18.-19. století.

Tu změnu vyjadřují už technické nápady na změnu, které padají ve snaze pojistit si vítězství od Trumpa i po Trumpovi a které by nakonec vedly k tomu, že se voličům vezme pravomoc rozhodovat o osudu svojí země. Od Trumpova vítězství v roce 2016 to byly postupně tyto plány: nařídit sboru elektorů, aby nehlasovali podle výsledků voleb, ale podle svědomí (tzv. akce Hamilton electors), umožnit volení ilegálním imigrantům, anulovat výsledek voleb impeachmentem prezidenta, zvrátit výsledek voleb tím, že s pomocí médií vytvoří zdání, že Trump vyhrál díky špionážnímu zásahu Ruska, a udělat z něj tak vlastizrádce, vytvořit si ozbrojenou paži v podobě lépe vyzbrojených složek „antifa“ , jejichž řádění od června do září 2020 je způsobem ekonomického vydírání měst, využít omezení pohybu v době lockdownu k zabránění volbám, vnucení voleb přes korespondenci, oddálit datum konečného sčítání korespondenčních hlasů tak, aby se pojistila převaha v případě Trumpova vítězství (zejména v Pennsylvanii), navýšit počet států povýšením Portorika a Districtu of Columbia, snížení věku voličů, odstranění souboru elektorů a přeměnu rozpočtu hlasů tak, aby byly prakticky znehodnoceny hlasy od států z vnitrozemí (heslo: „mají méně obyvatel než LA county! – LA county má 10 mil obyvatel). Samozřejmě také navýšit počet členů Nejvyššího soudu tak, aby měli demokraté většinu a pojistili si příznivé rozhodnutí při přezkoumání voleb.

Potlačení svobody médií: odříznutí od reality

Ale nejúčinnější bylo vytvoření mediální reality za pomoci totálního potlačení svobody slova a pak dušení občanů přehnanými opatřeními kvůli covidu-19. Potlačování svobody slova můžeme ilustrovat na osudech moderátora Tuckera Carlsona z televize FOX NEWS, jež je zároveň jediná velká nelevicová televizní společnost v USA. Dřív v době, kdy hlavním pořadem FOXu byly Kelly Files, vedl Tucker noční diskuzní pořad, kam zval skutečné levičáky, nechával je tam říkat jejich hrozné nápady a pak jim to vyvracel. Musím říct, že to bylo velmi působivé. Na webu se druhý den objevovaly klipy s názvy jako „crazy liberal gets OWNED by Tucker Carlson“ apod. Po odchodu Megyn Kelly z FOXu převzal hlavní večerní pořad, který dostal název TUCKER CARLSON TONIGHT, a pokračoval v konfrontacích s levičáky. Poslední dobou už mu tam ale levičáci nechodí, místo toho proti němu vedou špinící kampaně (tzv. smearing) přes jiné velké televizní společnosti. Vytvořili mu identitu rasisty, white supermacisty a pro jistotu také New York Times před dvěma lety zveřejnily jeho soukromou adresu, aby pak jeho dům navštívila horda antifa. Musel se přestěhoval, ale New York Times na něj nasadily reportéra Murrayho Carpentera, který jeho adresu zveřejnil znovu. To zveřejnil Tucker na svém twitteru 21. 7. 2020.

Pak přijdou na řadu big tech - YouTube a Twitter a jejich algoritmy. Když se přiblížily volby, ukázalo se, že zadáte-li do YouTube „Tucker Carlson Tonight“, neobjeví se vám odkaz na pořad, ale klip „Why white supermacists like Tucker Carlson“. Následovalo několik dalších odkazů o tom, že Tucker je rasista, že je misogyn, že šíří rasismus atp. Jeho pořad jste mohli najít, jen když jste za název přidali přesné datum vysílání, např. 10/29/2020. I pak to ale nebylo jisté. Je to většinou na fanouškovských kanálech, jednou jsem si jeden takový díl Tuckera Carlsona rozkoukal s tím, že večer se na to dodívám. Když jsem to zapnul večer, YouTube ten kanál mezitím vymazal „pro četné porušování pravidel“... Zavírání účtů, vymazávání kanálů a samozřejmě volná cesta pro „Twitter mob“ , to byla jedna část příběhu. Toto tažení vycházelo z představy, že Facebook a Twitter umožnily „šíření dezinformací“ (tj nevhodných informací) a tím pomohly Trumpovi k vítězství v roce 2016.

Jelikož jsem před volbami navštěvoval i Trumpův pověstný Twitter, uvědomil jsem si, že ještě účinnější zbraní byla nakonec opatření kvůli koronaviru. Trumpovy tweety jsou plné, úplně plné naštvaných reakcí od Američanů, kteří mu nadávají, obviňují ho z „200 tisíc mrtvých na koronavir“ (dřív, už uprostřed léta, ale udávala US média počet mrtvých na 650 tisíc, aby se to rovnalo počtu mrtvých z občanské války...). Tady vám nemohu doplnit vše, co s koronavirem v USA souvisí, jelikož to naše média zanedbala. Zde nás zajímá jen efekt na volby - a ten je zásadní. Prezident, který je vrahem svých občanů, to je argument. K tomu navíc patří dusivá opatření zavedená v některých státech levicovými guvernéry. Ta ničí živobytí lidí, a to doslova. Ničí i lidi. A oni s tím nepřestanou, dokud nebude po volbách, tedy po vítězných volbách. Je to druh vydírání, který ilustruje postoj učitelů v LA county. Jejich odbory Teacher ́s Union vyhlásily už v červenci, že učitelé se do škol nevrátí, dokud stát nepřijme opatření k „defundování policie“... jinými slovy, nevrátí se, dokud levice neporazí Trumpa. To je druh vydírání. Nelze se divit, že řada lidí raději nechá vlastní názor být a jednoduše ustoupí, aby umožnili návrat k normálnímu životu. Je to tak: buď nám dáte vítězství, nebo další čtyři roky neumožníme návrat k normálnímu životu.

Po vítězství

Ale to mluvím o normálních lidech. Ti, kteří „kulturu bdělosti“ neboli „woke culture“ aktivně vytvářejí a šíří, tj. neziskováče, humanitní vědce a žurnalisty, ty žene konformismus. Pozoruji-li jednomyslnost svých kolegů historiků v USA, uvědomuji si, že jednají hlavně z konformismu. Nikdo z nich si nedovolí - ani já si to nedovolím - ozvat se v diskuzi na H-net proti módnímu trendu psát „dějiny policejní brutality“, nikdo se neozve proti šíleným nápadům rušit to či ono, nikdo se neozve proti rutinním oznámením různých rektorů a funkcionářů o údajně se množících útocích na černé spoluobčany na území campusu (útoky, o kterých nikdo neví...).

Ale ono to neskončí ani po vítězství. Nastane doba realizace radikálního krajně levicového programu. Biden sice v dubnu 2020 zvítězil v primárkách jako kandidát umírněný, ale očividně jen proto, aby se tím uklidnil většinový volič. Ve skutečnosti demokratická strana v čele radikální „Squad“, a viceprezidentkou Kamalou Harris chce nadále uskutečnit „změnu systému“. Nejprve se ale prý bude účtovat s Trumpovými stoupenci, prý opravdu plánují čistky a nějaké „reconciliation commissions“ po vzoru Jihoafrické republiky, kde vznikaly po konci apartheidu. Ten nápad mi připomíná naše akční výbory...

Jestli se pletu a Trump vyhraje, budu se mýlit moc rád.

Převzato z blogu autora s jeho souhlasemIndicada - Vaše regionální agentura práce
Účetní s možností home office

Indicada - Vaše regionální agentura práce
Moravskoslezský kraj