30.5.2020 | Svátek má Ferdinand


TERORISMUS: Oni nás nikdy nezastraší!

27.3.2017

Tuhle hloupou floskuli slyšíme od evropských politiků stále dokola. Oni nechápou, že vyznavači islámu nás vůbec nechtějí zastrašit, oni nás chtějí potrestat, demonstrovat svoji sílu a rozvrátit evropskou civilizaci. Ty atentáty jsou jenom přípravou na něco většího. Na koordinovaný útok v několika zemích najednou a ve stejný den. Je pouze otázkou, kdy k němu dojde. Zatím to jsou všechno pouhé „generálky“.

Pokud chci někoho zastrašit, dělám to s nějakým úmyslem, abych jej k něčemu donutil. Chtějí nás donutit k nějakým ústupkům? Kdepak... ústupky děláme dobrovolně. Stavíme jim mešity, umožňujeme stravu halal, necháváme běhat jejich ženy po ulicích v černých pytlích, ustupujeme ve zdravotnictví, ve školách, všude. K ničemu nás nutit nechtějí! Oni nás prostě jenom nenávidí a chtějí nám škodit. That ́s all...

Oni již tuší, že Islámský stát bude ve své teritoriální podobě poražen. Trump s Putinem se o to postarají. Co přijde pak? Poražení teroristé z IS, kterým se podaří uprchnout z Mosulu a Rakká, se nenápadně infiltrují do Evropy, do zemí, kde už mají silnou Al Kajdu, tedy česky Základnu. A tam začnou připravovat velký úder.

Z hlediska okamžitého prospěchu jsou všechny ty útoky v Nice, Berlíně, Londýně vlastně kontraproduktivní. Žádný profit totiž nepřinášejí. Naopak, „nasírají“ místní obyvatelstvo. Posilují antiislámské strany a vzbuzují odpor prosti jejich pachatelům. Může se jim to nevyplatit. Evropské vlády začnout příliv islamistů kontrolovat a omezovat. (Už se o to pokouši i Mutti Merkel, pochopila totiž, i když opožděně, že jí její „multikulturální“ politika může zlomit vaz.) Jejich cíl je principiálně jiný. Zájmem islamistů je proniknout do evropských zemí v co největším počtu, získat místní občanství, obsadit místa v parlamentech a po dobrém i po zlém přetvořit země k obrazu svému.

Vysvětlení těch teroristických atentátů je tedy dvojí. Buď jsou ti islamisté tak hloupí, že si vlastně dobrovolně škodí, anebo tak hloupí nejsou a jenom se v tichosti připravují na „velkou ránu“, která by Evropu uvrhla do totálního zmatku. V ten den poznáme, kolik vyznavačů Mohameda, schopných bojovat ze islámský pořádek, už vlastně v Evropě máme.

nodem

Žádnou demokracii! Chceme pouze islám!Otestujte s námi kapky Co-Lactase. Díky nim nebude vašemu miminku bolet bříško
Otestujte s námi kapky Co-Lactase. Díky nim nebude vašemu miminku bolet bříško

Pojďte s námi vyzkoušet enzymatické kapky Co-Lactase, které mohou pomoci vašemu miminku proti intoleranci laktózy a kojenecké kolice.


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.