18.8.2022 | Svátek má Helena


SVĚT: Ten had byl Rus

18.4.2018

Jaký had? No ten od tý Evy! Od jaký Evy? No od TÝ Evy! Ta Eva od toho Adama. Znáte to z Bible, i když jste třeba neznabozi. Jak Eva svedla Adama, skrzevá to jablko, a byli vyhnán z ráje. To zná každý!

Jak tak čtu noviny, poslouchám televizi, sleduji internet, je to už jasné. Rusové mohou za všechno. Cokoli se někde šustne, šup, a už se všichni mohou přetrhnout ve vykřikování, že v tom jedou Rusové. Případně v zastoupení svých spojenců, kolaborantů, rusofilních zločinců a tak. Ne že by Rusové v ničem nejeli. Ale že by úplně ve všem?

Když tak na to koukám a divím se, co se údajně děje a jak se nikdo nezdržuje s nějakými důkazy a hned vyhlašuje sankce a střílí rakety, tak jsem se zařídil dle rady pánů Wericha a Voskovce. V písni David a Goliáš. A sedl si klidně na židli a četl Bibli, neboť jak zpívají, “ tam to všechno je“.

Jak jsem zjistil, tak na počátku byla tma. A Bůh pracoval na 100 % a vše šlo jak po másle. Až se najednou v 1. knize Mojžíšově, v Genesis, dozvídám, že se objevil nějaký Adam. Mýr nix, dýr nix. A hned za ním Eva. To celkem chápu, Stvořitel chtěl páreček. To chovatelé tak mívají.

A pak taky, chlap bez ženský je poloviční chlap. Na to přišel i Stvořitel. Ještě štěstí, že tehdy nebyla tahle politicky korektní „liberální demográcie“. Tím pádem nebyli ani genderisti, u nás třeba společnost Gender Studies. Kdyby ano, to bysme možná měli lidstvo složené z Adamů a Evánků. A případně několika „pohlavních měňavek“. Ráno chlap, odpoledne ženská, večer hermafrodit a na noc možná něco úplně jiného, že ano?!

Čtu dál. Pak následuje podle Bible onen známý děj, jak se Eva seznámila s hadem. Ženy se obecně rády seznamují se samci vypadajícími jinak než manžel, že. A ten nový tajný kámoš, jak praví Bible, byl nejchytřejší ze všech polních zvířat, která Hospodin učinil. Jak stojí psáno v Genesis: Nejchytřejší ze všech polních zvířat, která Hospodin Bůh učinil, byl had. No a pak na jeho radu – tedy radu, dnes by se řeklo „fake news“ od toho hada – Eva Adama svedla. Načež je Hospodin vyhnal z Ráje. A nemrava Eva svedla Adama ještě nejméně dvakrát. A vznikli Kain a Ábel. A už tady máme první vraždičku. Otázka je, co o tom psaly tehdejší „rajské“ noviny.

Čtu-li tuto příhodu dnešníma očima, je jasné, že had je symbolem zlé moci. Dá se říci, že je to přímo tajný zločinný agent šířící první „fake news“. A tak je to od té doby dodnes. „Fake news“ byly třeba zprávy, že svět zahyne na konci prvního tisíciletí, jak hlásali chilialisté, anebo že se položí všechny počítače o tisíc let později. Nestalo se. Ale mohlo…

V současné době ovládají svět další a další „fake news“. Ty zase, jak se obecně občanstvu předkládá, ovládají a tvoří odporní ruští agenti. Z toho lze odvodit, že už ten had, co se tehdy spolčil s Evou, byl určitě nějaký Rus. Agenti už takoví jsou... Jak se dočtete v novinách a na internetu.

Tuhle to potvrdil bývalý fanatický stalinista, později reformní komunista, emigrant a dnes kovaný demokrat „Pavka“ Kohout. Jak známo, ten se se svojí první ženou na vlastní přání oženil v den Stalinových narozenin. Ve své nejslavnější sbírce mladých let „Čas lásky a boje“ z roku 1954 se vyzpíval ze své lásky k soudruhu Stalinovi, k Julkovi Fučíkovi i revoluční Číně. Já mám dodnes nejraději jeho bojovou píseň, v které se zpívá “my máme svoje ptáky z ocele, lítáme s nima na nepřítele a my se svými ptáky, lítáme nad oblaky“.

Pavka, jak se mu tehdy říkalo, se pak snažil napravit hříchy mládí. Ale krev není voda. A přesvědčení je přesvědčení. O tom, že já mám pravdu. A tak v týdeníku Echo č.15 / 2018 v článku „Dopis na Hrad, Otevřený dopis spisovatele Pavla Kohouta presidentu republiky“ (část V) sdělil Milošovi (jak jej oslovuje), ale i nám zázračnou a osvobozující myšlenku v době, kdy opět bojuje Zlo proti Dobru. Akorát, že teď to má Mistr nějak obrácené o 1800. Zde je několik hlavních myšlenek dopisu:

Shodná rozhodnutí českých orgánů (předání Nikulina do USA) přeťala sílící pokusy zmást další pokolení nevědomých kohoutků zařazením Ruska na civilizační úroveň demokratického Západu.
Často
(píše Kohout Zemanovi) opakuješ, že smíš úkolovat naše tajné služby. Je to pak Tvoje povinnost, abys jim přikázal zjistit, v jakém poměru stojí propagandistické aktivity Ruska k ovlivňování české společnosti a srovnatelná činnost USA. Troufám si tvrdit, že závěrečná zpráva potvrdí mimořádné vměšování proruských organizací do našeho života při takřka nulovém západních.

Takže mně je to odteď jasný. Eva byla buď tajná Ruska, nebo aspoň rusofilka.

Podle západních medií a některých našich vzdělanců jsou Rusové za vším. Rusové dokáží obelhat miliony Američanů a ti pak volí Trumpa. Jsou tak mocní, že je nedokáže zastavit ani CIC, CIA, FBI ani jiné tajné služby. A proč jsou tak mocní, ptají se americká a evropská media? No proto, že to jsou Rusové. Já se obávám, že to jsou hadi nadaní už od Bible tajemnou mocí. Kterou uhranou každého (až na osazenstvo Bruselu a liberální levici u nás i za mořem) a ti uhranutí dotyční pak konají zločiny. Něco jako internetové zombie, které konají pod magickým vlivem ďábelských Rusů. Třeba zajistí zvolení Orbána v Maďarsku, že.

Ruští hadi jsou stále nebezpeční. Třeba tím, jak zachránili zločince Asada (a, mimochodem, taky statisíce syrských křesťanů, alavistů, jezídů a podobných).

To, že je Asád zločinec, na tom se všichni takzvaně moudří shodli. A přitom kdyby ruští hadi odporně nezachránili óbrzločince Asada, tak tam v Sýrii a taky v Iráku mohli krásně vládnout šílenci z Islámského státu.

Ruští hadi se také tajně spolčili s Egypťany po „Arabském jaru“. A budou tam prý mít základny. Arabské jaro, náš demogratický dar zaostalým místním obyvatelům, zničili. A nakukali Egypťanům, že Muslimské bratrstvo není to, co by jim dělalo dobře. Takže vlastně vyhnali 100 milionů Egypťanů z muslimského ráje. Který jim sliboval Obama.

Když se ruským tajným hadům, podle tvrzení neomarxistických tzv. „liberálních amerických demokratů“, podařilo dosadit na vladařská křesla Trumpa, Orbána, Kaczynského, Zemana a asi taky rakouského Kurze a zničit tu pravou levici v Itálii a zařídit, aby tam vyhrály „odporné populistické strany“, tak začali řádit i jinde.

Vraždili prý novičokem v Anglii. Ale „důkazy“, předkládané o tom s vážnou tváří některými západními politiky a medii, jsou tak pitomé, jako když sověti vydávali natáčení filmu „Most u Remagenu“ v roce 1968 za důkaz obsazování ČSSR Wehrmachtem a Američany. Anebo když Hitler vydával útok vlastních jednotek na Poláky za útok Poláků na Německo. A tím odůvodňoval zahájení druhé světové války.

Bylo to tak přesvědčivé, že z padesáti států, ležících přinejmenším zčásti na území Evropy (z toho je 28 států EU) se k pomatenosti vypovídání ruských diplomatů přidalo podle nepřesných údajů 14 až 18 zemí. No, to není moc, co?! Osmnáct z padesáti? To nevypadá na nadšený souhlas, jak vykřikuje třeba naše ČT.

Infantilita obhajování údajného útoku novičokem na bývalého ruského agenta Skripala je tak ubohá, že už jí nemůže věřit nikdo jiný, než anglická premiérka a Macron a pár dalších. Kolektivní ječení „za to můžou Rusové, Rusové, Rusové“ se ozývá tak hystericky, až se člověk bojí, že z toho dotyční dostanou orgasmus. Ty lidi nelze brát vážně. I kdyby Rusové skutečně zaútočili na Skripala (ovšem čert ví proč), což je v zásadě možné, ta šaškárna kolem je doslova ubohá.

Navíc v případě novičoku, jako ve starých eposech, náhle vstávají mrtví z hrobů. Oběti nestrašnějšího jedu na světě vyléčí v okresní nemocnici (asi aspirinem). A ty oběti údajně vzkazují, že nechtějí vidět ani své ruské příbuzné, ani žádnou nestrannou komisi…

Ve světě po zpackaném průseru s novičokem přituhlo. Vražda dvou mladých lidí na Slovensku tak nějak svět nezaujala, i když se media a „vyspělé země“ snažily zahájit rozvrat Slovenska. Možná ta dvojitá vražda byla náhoda, ale zatraceně „vhodná“ náhoda.

Když už vše zklamalo, objevilo se, už poněkolikáté, „senzační oznámení“, že prý Asád (čti: ten vrah a hnusný poskok Ruska) použil chemické zbraně. Důkazy, jako vždy, nejsou žádné. Objevují se jakési obrázky od totálně nevěrohodné a fanatickými islamisty placené organizace Bílé přilby. Už mnohokrát se ukázalo, že tahle organizace falšuje a lže, co jen to jde. Ale protože dodává „důkazy“ proti Asadovi, tedy vlastně proti Moskvě, je každé její vyhlášení bráno západními medii jako „zjevené slovo Boží“.

Ovšem to opakované tvrzení o syrském plynu vraždícím Syřany už je zase tak blbé a lži jsou tak průhledné, že se téhle kašpařiny, tedy „odvety“ vůči Asádovi, odmítlo účastnit více států, třeba i Německo.

Takže tichá, ale zuřivá ideologická občanská válka v USA a částečně také v Evropě vytvořila obrázek odporného Rusa. Toho věčného zločince, špinavce a opilce. Co za všechno může. Problém je, že my si takové divadlo tady pamatujeme v obráceném gardu, kdy roli celosvětového zločince hráli američtí imperialisté.

Protiruská hysterie, v našich mediích dlouho na stupni 95 %, opadává. S výjimkou ČT se objevují články o podivnosti a nepravděpodobnosti podkladů protiruské kampaně. I „uvědomělý“ lid (tedy většinou mladí demonstranti, které to baví) už to tak nebere. Už ani ty demonstrace se nedaří pořádně zorganizovat.

Mám dojem, že tady někdo ve své ideologické umanutosti vyrábí houfy nových a přesvědčených přátel Ruska. Tak jako v dobách, když se nechutně lhalo o amerických imperialistech, o to více lidé k USA a Západu vzhlíželi.

Naše civilizace má skutečné problémy: řízenou úspěšnou invazi muslimů do Evropy, a to těch, kteří chtějí Evropu zničit. Umírnění muslimové se jaksi nedostavují.

Dále máme problém sami se sebou, kdy se zmítáme v myšlenkových křečích a náš myšlenkový prostor ovládají „jurodiví“ moderního věku.

Co se kde zaseklo, že místo toho, abychom řešili skutečné problémy, hledáme náhradní „zlo“, s kterým budeme bojovat? Takové jednání je vždycky ukázkou velkého tajeného maléru.

Vytváříme si svého „hada“. A abychom se nemuseli zabývat skutečnými problémy, vymyslíme si Univerzálního Zloducha.

Ono přitom stačí, jaké je Rusko samo o sobě. Po čtyřiceti letech vlády bolševiků u nás nemá o Rusku prakticky nikdo soudný žádné iluze. Rusko je Rusko. Ale určitě to není zločinec, který může za všechno.

A znovu bych chtěl zdůraznit: Čím víc se bude o Rusu hloupě a průhledně lhát, čím více jej budou media a „uvědomělí“ politici doslova idiotsky pomlouvat, tím více lidí bude považovat Rusko za neprávem napadané. A pomlouvaným a šikanovaným lidi vždycky drží palce. Střední a východní Evropa je touto bezuzdnou a idiotskou protiruskou kampaní přímo hnána do ruské náruče. Podívejte se na diskuze na jakémkoli netu na toto téma. Budete se divit.

Že to nechápou politici Západu, to na věci nic nemění. V kombinací se stoupající příchylností „elit“ Západu k fanatickým muslimům, s postupující trvalou islamizací Západu a s neskrývavým západním pohrdáním Východem, se začíná stále více ozývat: „Už máme těch urážek na naši adresu dost!“ A pokud EU nedá pokoj a bude nám chtít nařídit povinnou islamizaci, bude heslo „Lepší Putin, nežli muslim!“ slyšet stále více.

A to mne děsí. Navíc na celé věci není jasné to, kdo je vlastně tím skutečným hadem, který se snaží rozpoutat konflikt mezi Ruskem a USA a EU. A proč.

Písničku a zamyšlení od pánů V+W máte tady: