4.12.2020 | Svátek má Barbora


MIGRACE: „Svobodná“ Barcelona - vrata do Evropy

7.10.2017

Katalánsko, demonstrace, svoboda anebo vzpoura, co na to Evropa a španělský král…

Kdo zvládne klikat na „klábosnici“, napíše článek, koho pozvou mezi mluvící hlavy, vyřkne moudrý názor.

Ale něco mi tam chybí. Jako by se zapomnělo, co se dělo v té Barceloně nedávno. Cituji iDnesz 19 února 2017: „Chceme vítat. Barcelona demonstrovala za přijetí více uprchlíků“. Na 160 tisíc lidí přišlo v sobotu v Barceloně na demonstraci za přijetí více uprchlíků, jak se k tomu úřady zavázaly v roce 2015. Levicová starostka Ada Colauová demonstranty vyzvala, aby zaplnili ulice při pochodu nazvaném Chceme vítat. Plná lidí tak byla i třída, která prochází starým městem. …předsedkyně městského sněmu Merce Conesaová prohlásila, že se stydí, že Španělsko dosud přijalo jen tisíc uprchlíků. Evropskou komisi zároveň vyzvala, aby začala přísně trestat státy, které neplní své závazky v tomto směru. Barcelona už v srpnu 2015 (ovládaná separatisty), předložila plán pro přijetí uprchlíků ze Sýrie, Iráku, Afghánistánu a Eritreje. Levicová starostka Colauová loni vyjádřila politování nad tím, jak málo uprchlíků Španělsko přijalo, a v Bruselu kritizovala unijní reakci na migrační krizi“. V zásadě požadovala otevřít veškeré hranice Evropy imigrantům. Což centrální vláda v Madridu odmítá.

Než budeme uvažovat dále, je potřeba si říci, že Španělsko je zemí, která se celkem úspěšně brání nelegální migraci, což některé evropské „pokrokové“ síly a hlavně zločinecké bandy, jichž je dnes plný Blízký východ a sever Afriky, nelibě nesou. „Pokrokové síly“ Unie potřebují „spřátelené“ voliče, mají politickou sílu a peníze - a gangy mají ozbrojenou a organizovanou sílu a ještě více peněz. A to nemluvím o penězích od Sorose a ropných států atd. Ze zděšené reakce Francie, Německa a hlavně Bruselu na výsledek katalánského referenda je vidět, že si to uvědomují.

Řekněme si jednu zásadní informaci: Kdyby nebylo rozpadu, tedy lépe záměrného zničení Jugoslávie, jugoslávské armáda a policie by nikdy nedovolily, aby se v roce 2015 převalila přes Balkán až do centra Evropy uprchlická vlna. Lépe řečeno civilní invazní muslimské síla. Zničení Jugoslávie, již poněkolikáté organizováno hlavně z Německa (1908 Rakousko-Uhersko na popud Německa, 1941 dobytí nacisty, 1991 – odtržení Slovinska a Chorvatska uznáno Německem), jistě nemělo původně za cíl udělat cestu milionům muslimů do Evropy. Ale udělalo. Za nechutného přispění i naší republiky, když jsme uznali Kosovo jako stát a blábolili nesmysly kolem Bosny a Hercegoviny, kde jsou dnes veřejně základy al Kaidy i Islámského státu.

Pokus potrestat Srbsko a jeho spojence mezi Chorvaty, Černohorci atd. za to, že se dvakrát po sobě nedali porazit ve dvou světových válkách Němci, koukal z jednání Německa na dálku. Nezapomeňme, že v té době rozpadu Jugoslávie, 19991 až 2001, na nás, na Slovensko a na Polsko sveřepě útočila skupina významných politiků z Německa a Rakouska zastupující takzvané „vyhnance“.

V Jugoslávii vyhráli, oslabené Rusko se nezmohlo na nic, tehdy slabá Čína dokonce „náhodou“ chytila několik raket do velvyslanectví a bylo vymalováno. Pokud by nebyla rozbita a zničena Jugoslávie (jistěže za použití hesel o demokracii, samostatnosti, právu na sebeurčení atd. atd.), nemohlo by napadnout Erdogana ve spolupráci v islamistickými gangstery organizovat transfer milionů lidí do Řecka. Neb jak známo, Jugoslávci (stejně jako Poláci) věci řeší tím, že střílí.

Dneska máme v Katalánsku další pokus o vytvoření díry do Evropy, kudy do ní budou lifrováni imigranti, a to se souhlasem místní separatistické vlády.

Teď něco osobního o Španělsku a Katalunii. Španělsko není žádný národní stát, žádný Španěl jako takový neexistuje. Trochu si na ně hrají Madrileňos, tedy lidi kolem Madridu. Katolicko- trockisticko-marxističtí Katalánci jsou jiní než ostatní obyvatelé Španělska. Věří zuřivě už od občanské války na marxismus, zároveň jsou z velké části pobožní katolíci. Ráno brzo vstávají a chodí do práce a tam pracují. Nesnášejí nějaké „maňana“. Jsou spořiví a přesvědčení, že jsou „jedničky“ nejen ve Španělsku, ale i v Evropě. Jenom v Katalánsku může stát fabrika na auta (SEAT), jinde by to nešlo. Ve zbytku Španělska s výjimkou Baskicka a Galicie, jsou jižní, poněkud maurské životní zvyky. Jak jinak, v tom vedru.

Skutečný návštěvník Katalánska, zvláště pokud přichází z Madridu, pocítí katalánskou averzi ihned. Nechat auto s madridskou SPZ na ulici přes noc by byl holý nerozum. Probodané pneumatiky, utržená zrcátka atd. Taxikáři v Barceloně kradou stejně, jako ti z okolí pražského centra. Poznají-li, že jste „madrileňo“, přitvrdí v ceně i slovech. Další kapitolou jsou všudypřítomní imigranti. Brzo rozeznáte, kde na Rambla ovládají části ulic snědí či černí imigranti. A pokud by si někdo myslel, že na Václaváku se před deseti lety neuvěřitelně veřejně prodávaly drogy, že to by se “jinde nemohlo stát“ (jak žvaní různí chytrolíni), pak nezná tmavé hochy z Rambla.

Odtrhne-li se Katalánsko od Španělska, budou organizátoři islámského stěhování imigrantů do Evropy zkoušet rozšířit i jinde. V rámci práva na odtržení, když to v Barceloně vyjde. Třeba na Korsice, kde kulkami „významně“ prostřílené dopravní cedule připomínají turistům místní separatisty. A Korsika je ostrov, že…

Pod pláštíkem samostatnosti, uprostřed vyhecovaných davů, v čele se všehoschopnými a čert ví kým placenými a řízenými politiky, jako je Carles Puigdemont, katalánský separatistický premiér, a „vítací“ starostka Barcelony, by se Katalánsko stalo na mnoho let otevřeným trychtýřem pro nelegální imigranty do celé Evropy.

A to je to, o co tady běží. A co levicová polovina nafoukaných a levičáckých Katalánců vůbec nechápe. Jako ti pitomci, co se s chutí vraždili v Jugoslávii.

A co jakoby „nechápou“ různí komentátoři. Ani když si přečtou, že se značná část katalánských radnic odmítla na tom pseudo-referendu vůbec podílet.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.