4.2.2023 | Svátek má Jarmila


MIGRACE: Prodej svoji zem!

18.9.2017

Mohli bychom od EU získat 60 tisíc eur na jednoho migranta. Před nedávnem jsme si připomněli 16. výročí dne, kdy dvě letadla pod taktovkou islámu narazila do věží Světového obchodního centra v New Yorku. Tyto dvě zprávy mají spolu hodně společného.

Snad už neexistuje nikdo, kdo by alespoň v koutku své duše nepřipouštěl přímou souvislost mezi migrací a islámským terorismem. Média se nám snaží vnutit, že útočníky byli nevyrovnaní a psychicky narušení lidé. V jistém směru mají pravdu. V mém světě jsou lidé, kteří uctívají vraha, násilníka a pedofila, skutečně psychicky narušení.

O islámu toho bylo napsáno již mnoho. Odpůrci poukazují na podstatu, která je násilná. Ukazují na postavení žen a řadu dalších negativ. Obhájci ho brání, že nelze házet všechny muslimy do jednoho pytle. Že korán lze vykládat různě. Že islám je náboženství míru. Jakkoliv jsem nevěřící, nemohu nevzpomenout na slova Matoušova, že strom se pozná po ovoci a máme si dát pozor na falešné proroky v rouše beránčím, co uvnitř dravými vlky jsou. Tato slova se dnes jeví jako prorocká. Přicházejí k nám davy mužů, kteří téměř vláčejí své ženy na vodítku (pokud je vůbec mají), vyhrožují nám smrtí, naše ženy mají za děvky. Znásilňují, loupí, napadají kohokoliv a vše jen proto, že jim k takovému chování dává v jejich očích Alláh právo, a protože se tak choval jejich prorok Mohamed. A to je to ovoce, a to je ten prorok.

O chuti islámského ovoce se přesvědčujeme každou chvíli. Jakkoliv jsou mainstreamová média opatrná, aby nepřinesla zprávu, která brání věřit, že islám je náboženství míru, přesto se k nám takové zprávy dostávají. A jaké ty zprávy jsou? Kázání imámů v mešitách, která nabádají k nenávisti k evropské civilizaci a kultuře, vraždy ze cti, kyselinou popálení lidé, stovky a stovky znásilnění, tisíce útoků na původní Evropany a (a to je to nejviditelnější) množící se teroristické útoky. To vše na území Evropy.

Vzpomeňme na útok na letišti v Bruselu, masakr nákladním automobilem v Nice, vánoční trhy v Berlíně, Westminsterský most v Londýně, koncert Ariany Grande v Manchesteru, Katalánsko v srpnu letošního roku... Tento výčet je jen namátkový a rozhodně není úplný. A bohužel lze jen těžko věřit tomu, že by se dále nerozšiřoval. A jen proto, že islám se stal silnou součástí Evropy a ovoce tohoto stromu, který roste pořád výše, začíná dozrávat.

Dnešní článek je smutnou vzpomínkou na oběti a jejich pozůstalé z teroristického útoku 11. září. Bez ohledu na teorie, které se řadí mezi konspirační, islám v tomto útoku svoji významnou roli sehrál. Každý takový útok je zdviženým prstem a varováním, že islám je tikající bombou, která vybuchuje stále častěji. A každý takto zavražděný člověk, každý takto ztracený život je marnou obětí, pokud neotevřeme oči. Terorismus i rapidně zvýšený počet násilných činů mají přímou souvislost s migrací. Obzvláště s migrací z muslimských zemí. Je nehoráznou drzostí Evropské unie vnucování kvót. Je nehoráznou drzostí za přijaté migranty nabízet peníze a na druhou stranu vyhrožovat finančním postihem za nepřijetí. Je nehoráznou drzostí takovým způsobem ohrožovat bezpečnost v naší zemi. Jakkoliv se mezi hordami migrantů najdou jednotlivci, kteří pomoc opravdu potřebují, nelze ji nikdy vykoupit životem našich lidí.

Autorka je členkou Svobodných
Převzato z Buresovamarkova.blog.idnes.cz se souhlasem autorky.