4.12.2023 | Svátek má Barbora


MIGRACE: Evropa v sešupu

1.8.2019

Nějaký blb zlotřilec zastřelí v malém německém městečku imigranta, bez důvodu, po předchozím mudrování v hospodě, že nějakého imigranta sejme. Je to odporné. Zvedne se vlna solidarity místních s cizinci a už to jede na plné pecky. Výzvy, solidární akce, demonstrace, rasismus je svinstvo.

Už podruhé v krátké době imigrant s muslimským pozadím hodí člověka pod vlak, ve Frankfurtu naposledy matku s osmiletým děckem. Šílené, odporné a nemá to obdoby v dějinách Evropy. A zase, ekumenická modlitba před hlavním nádražím ve Frankfurtu n.M., ale napětí mezi lidmi. Na jedné straně opět obrovský tlak na to, aby se tyto případy nesměly využít k nenávisti k imigrantům, a na druhé straně lidé, kteří toho mají plné zuby. To se máte bát na peróně, že jste na řadě?

A do toho perla z úst spolkového kabaretního ministra vnitra Horsta Seehofera, který požaduje zvýšení policejní přítomnosti na nádražích a jejich nástupištích. Jak si to představuje ten hujer, že bude co tři metry jeden polda vartovat a dbát na bezpečí na každém německém nádraží? Co to mají všichni současní politici v těch hlavách za mišmaš, že tohle vypouštějí s vážnou tváří a v černých kravatách do éteru? To je opravdu sešup.

Kdy už někdo konečně řekne, že tím naředěním evropské populace šotolíky z celého světa to úplně podělali? Že jim vůbec nedošlo, že to nebude fungovat, že se sem valí lidé z barbarských končin s chováním, které se vymyká té nejhorší představivosti. Budou všude dávat betonové bloky, aby nemohl projet magor s kamiónem a rozmašlovat desítky lidí, budou policisté stát podle tramvajových tratí, aby tam někdo nestrčil někoho jiného z plezíru? Budou hlídat všechno všude policejně tak, že na každé ulici budou desítky poldů konat pochůzkovou službu vyzbrojeni jak na frontě? Anebo už konečně někdo řekne „Tak už dost“? A pak, kde chtějí tolik poldů vůbec vzít?

Azylové zákony vymyšlené ve zcela jiných dobách jsou na nic, nevyhovují ani vteřinu. Je třeba bez emocí změnit tyto nesmyslné předpisy tak, aby si škrtlo jen pár opravdu vážných případů. Je třeba zatáhnout za brzdu a skončit s tím šílenstvím, které vede k nebývalým extrémním jevům. Problém nejsou lidé, kteří nechtějí žádné přesuny davů do Evropy, protože mají stále ještě rozum. Problém jsou sociální inženýři všeho druhu, kteří nepoleví ani na chvilku.

Je třeba politiků, kteří řeknou, že císař je nahý. A pustí se do nepříjemné práce s vyčištěním Evropy od všeho, co nerespektuje zákony, místní zvyky, kulturu, smysl pro pořádek a co nepovažuje náboženství za zbraň a nemodlí se s myšlenkami na zničení všeho, co udělalo Evropu Evropou, tím milým kontinentem. Kterým pohříchu už byla, ale začíná nebýt. Salvini je muž, který jde tímto směrem. Měl by mít následovníky a měl by být podporován. On je však vláčen všemi v jednom šiku, kteří mají patent na rozum a strach přiznat, že to takto dál nejde.

A je také legitimní pro tyto případy otevřít se vší vážností otázku znovuzavedení trestu smrti pro tyto jednoznačné případy terorismu, ať jej páchá kdokoliv. Je to zatraceně legitimní. Budou evropské země živit doživotní Breiviky a vrahy z náboženských či politicko-náboženských důvodů na účet daňových poplatníků, anebo zbavovat civilizaci odporného lidského odpadu? Jak to jinak um Gotteswillen napsat.

Politici budou tak dlouho plácat a cintat si kravaty či halenky, až si lidé postupně vezmou spravedlnost do svých rukou. Pak teprve bude mazec a průšvihu ani nedohlédneme. To už bude anarchie, ale jiná, než jak ji provozují prohulení anarchisté dnes. Sin City proti tomu může být opravdu selanka. Kdy už těm holomkům dojde, že Evropa spěje do řiti horoucí? S Francií, Švédskem, Španělskem a Německem s fanglemi v čele.

Jen blbněte, jen blbněte, konce vidět lotři nechcete.

A takhle my tady žijeme.