30.1.2023 | Svátek má Robin


MARIUPOL: Leninova třída, proč ne rovnou Hitlerstrasse

27.12.2022


Rusáčtí okupanti přejmenovali hlavní ulici v Mariupolu z třídy Míru na Leninovu třídu. Je patrné, že rusáci stále velebí masového vraha a zločince Lenina, který se se směle může rovnat Adolfu Hitlerovi.

Ta zpráva z ČTK mně fakt dorazila. Hlavní ulice v rusáky okupovaném Mariupolu nyní nese název po jednom z nejhorších zločinců 20. století Vladimíru Iljiči Leninovi. Je to jen další důkaz toho, že neblahá sovětská minulost přetrvává v putinovském Rusku víc než je zdrávo a není tudíž pravdou, že Moskva se vypořádala s komunistickou minulostí. Nikoliv, je v ní zaražena až po uši. Důkazem toho je i fakt, že Leninova mumie je stálé vystavena na Rudém náměstí v ruském hlavním městě.

Dovede si někdo přestavit, že by ulice v německých městech jmenovaly po Hitlerovi, Himmlerovi a dalších nacistických pohlavárech. Jistěže ne, to by byl skandál. Jenomže pojmenovat ulici po Leninovi je stejným zlem. Je třeba si uvědomit, že Vladimír Iljič Lenin a Adolf Hitler jsou masoví vrazi a zločinci stejného kalibru. První nechal zavraždit miliony lidí z třídních, druhý z rasových důvodů, nevidím v tom žádný rozdíl.

Lenin patřil hlavním organizátorům násilného bolševického puče, který v Rusku dosadil k moci nelegitimní vládu. Řekl bych že on, a další komunistické špičky jsou nebezpečnější než Hitler a nacisté. Nacismus je jasné zlo, stačí si přečíst Mein Kampf a člověku je jasné, co jsou nacisté zač, spodina a lůza, která plánuje likvidaci pro ně méněcenných ras.

Komunisté se svoji zločineckou podstatu kryjí za rádoby vznešenou beztřídní společnost. To je ovšem nesmysl, který se vymyká lidské přirozenosti. Jsou lidé menší, vyšší, silnější, štíhlejší, vlasatí, bez vlasů atd. To je normální a stejně tak normální je, že jsou lidé chudí a bohatší. A změnit se to nedá okradením těch schopnějších a úspěšnějších. Historei nás poučila, že takové způsoby vedou pouze k masivnímu teroru.

Přesně k tomu došlo pod Leninem v Rusku, kdy byly rudými zločinci zavražděny miliony lidí. Jednotky Rudé armády a NKVD dokonce použily bojové otravné plyny proti rodinám sedláků včetně žen a dětí, které se ukrývaly v lesích před komunistickým terorem.

Sám Lenin byl zlý člověk, který za hladomoru, jenž ovšem nebyl tak strašný jako ty pozdější v komunistické éře, v devadesátých letech 19. století zakázal pomoc hladovějícím, protože to podle něj oddálí socialistickou revoluci. Lenin byl krvelačný netvor a jeho citáty to dokazují. Například tento: „…Je to skvělý plán! Dokončete ho společně s Dzeržinským. V přestrojení za „zelené“ (na ty to pak hodíme) ujdeme na 10–20 verst a oběsíme kulaky, popy a statkáře. Odměna: 100.000 rublů za každého oběšeného…“

Pro mne je tedy nepochopitelné, jestliže někdo oslavuje zrůdu jako byl Lenin, a ještě jí staví sochy, pojmenovává po ní ulice atd.AP: Na troskách obsazeného Mariupolu vyrůstá ruské město | ČeskéNoviny.cz (ceskenoviny.cz)