7.7.2020 | Svátek má Bohuslava


BLÍZKÝ VÝCHOD: Když teroristé válčí s teroristy

6.1.2018

Zatímco v demokratické izraelské společnosti se vášnivě diskutuje o tom, zda má být aplikován trest smrti pro nejbrutálnější a nejhrůznější excesy teroru, zejména v případě vražd dětí, teroristé úspěšně bojují mezi sebou.

Nejnověji vyšel najevo konflikt mezi „zlými a ještě zlejšími“ arabskými teroristy. Jmenovitě mezi Hamasem a Islámským státem na Sinaji. Izraelský server Times of Israel hovoří o tom, že Islámský stát vyhlásil válku palestinskému Hamasu. Celé to provázelo ohavné krvavé divadlo (obr. níže).

Islámský stát řádící jako ďáblova soldateska na Sinaji zveřejnil video, na němž vyzývá své stoupence, aby útočili na sídla bezpečnosti a soudní budovy v Pásmu Gazy, kde vládnou teroristé Hamasu. Těm vyčítají ledacos: Že bojují s jeho podporovateli v Pásmu Gazy i na Sinaji, že brání jeho příznivcům migrovat z Pásma na Sinaj, že bojují s Židy pouze kvůli „okupaci“ Palestiny, ale nezajímá je, že Židé vyznávají falešné náboženství, že akceptovali hodnoty demokracie tím, že se zúčastnili voleb v Palestinskoarabské autonomii (2006), že jsou agenty Íránu.

Video končí hrůznou scénou – pro Islámský stát ovšem typickou. Popravou. Střelou do týla je zavražděn Musa Abu Zamat, člen Islámského státu, který byl odsouzen za to, že pašoval zbraně ze Sinaje do Pásma Gazy teroristům z Brigád Izz Ad Dína Al Kassáma, což je vojenské křídlo Hamasu. Islámský stát je nazývá odpadlíky. Pikantní je, že jeho vrahem je bývalý člen vojenského křídla Hamasu v Gaze Muhammad Dajani, přičemž hlavním řečníkem na této zvrácené ceremonii byl Abu Kazem Al Maqdisi, kazatel Islámského státu na Sinaji, rovněž původem z Gazy.

Samotný Hamas tuto tragikomedii komentoval slovy, že se jedná o sionistickou produkci, v níž se Arabové podílejí na překroucení významu odporu (proti Izraeli). To je prý přesně to, oč usiluje sionistická špionážní služba a její poskoci.

Příznačné „vysvětlení“. Nic jiného však od fanatických nepřátel Izraele čekat ani nelze.

Takový je jeden z pohledů do děsivého zákulisí islámského teroru, zpracovaný podle portálu Times of Israel.

***

exekuce

Terorista vraždí teroristu. Za to, že pašoval zbraně teroristům. (Zdroj: Portál Times of Israel)

Stejskal.estranky.czAkční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.