3.8.2021 | Svátek má Miluše


FEJETON: Chci být odsouzen

11.11.2017

A je to tady. Americké filmové i jiné hérečky se konečně rozhodly veřejně vystou­pit. Po mnohaletém psychicky drásavém vyčkávání vyjevily světu strašli­vou pravdu o tom, že před mnohdy několika desítkami let byly sexuálně obtěžovány, někdy případně i znásilněny.

Bez ohledu na to, že cesta nezanedbatelného počtu mladých adeptek na fil­mové role a s tím spojenou slávu a peníze prokazatelně vedla přes postele reži­sérů, producentů a dalších magnátů pohybujících se v oblasti amerického filmo­vého průmyslu, se tyto dnes již většinou botoxem a plastikami značně znetvo­řené „he­recké stařeny“ rozhodly si „ulevit“. Docela pikantní je skutečnost, že se tak stalo doslova masově.

A tak se postupně dovídáme, na jakou část těla a kolikrát jim ten který „muž­ský zlosyn“sáhl, případně co a jak s ní, chudinkou, bez jejího souhlasu a přes její odpor dělal. Paradoxem je, že dnes by již za podobné aktivity pravděpo­dobně musely nějakému muži, gerontofilovi, zaplatit.

Jak se ukazuje, lidská blbost již překračuje všechny dosud představitelné meze. Těžko si dnes můžeme představit, co všechno nás ještě v blízké budouc­nosti čeká.

Vzpomínám si na českým soudem řešený případ, který se zabýval tak složitým problémem, jakým je objetí „oběti“ jejím nadřízeným, při němž se údajně dotkla těla dvou osob opačného pohlaví tak, že ňadra ženy se prý dostala do fyzického kon­taktu s tělem muže.

No, zkuste obejmout ženu bez tohoto kontaktu. Jediná, která by z tohoto hlediska připadala v úvahu, by byla asi jen Katharine Hepburnová.

Podivuhodné je, že s takovými volovinami přišli na svět právě Američané, kteří se, jak ukazuje většina jejich filmů, objímají v podstatě permanentně. Zejména při masovém happy-endu.

Přestože jsme sice v tomto „oboru“ za Amerikou ještě značně pozadu, vývoj u nás jistě půjde podobným směrem. A tak jsem dospěl k závěru, že nebudu čekat na to, až budu za podobný čin sám obviněn.

Vyzývám tedy naše policejní orgány, aby proti mně zakročily. Před několika dny jsem byl bohužel na pohřbu svého starého kamaráda. Při této příležitosti jsem se srdečně objal s jeho ženou (vdovou) a dvěma již dospělými dcerami.

Při těchto kontaktech jsem se zcela jistě dotknul i jejich výše uvedených inkrimino­va­ných míst. Dotek je prostě dotek a viník musí pykat. Přece to nemůže někomu projít a jinému ne. Prosím, chci být po právu odsouzen!LETNÍ SOUTĚŽ: Sdílejte svoje tipy na výlety i ve 4. týdnu a hrajte o krásné ceny
LETNÍ SOUTĚŽ: Sdílejte svoje tipy na výlety i ve 4. týdnu a hrajte o krásné ceny

Vítejte ve 4. týdnu letní soutěže. I v tomto týdnu vkládejte svoje tipy na výlety s dětmi, hodnoťte výlety ostatním a vyhrajte jednu z 10 týdenních...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.