10.12.2023 | Svátek má Julie


CHTIP: Chlape, co řvete?

12.8.2017

Říká se, že pití mléka tě posilní.
Vypij pět sklenic mléka a zkus pohnout zdí.
Nejde to, co?
Vypij pět sklenic vodky.
A vidíš - zeď se hýbe sama!

Chlapa bolí loket a chce jít za doktorem. Kamarád mu řekne:
„Neblbni, Američani už na to mají počítač, zrovna ho testují u nás v lékárně. Je to levnější než doktor a jenom je zapotřebí donést vzorek moči.“
Chlap si řekne, že nemá co ztratit, donese do lékárny vzorek moči, hodí to do počítače, hodí tam desetikorunu. Ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru, na kterém stojí:
Máte tenisový loket - Namáčejte si ho v horké vodě - Kloub nenamáhejte - Zlepší se to do dvou týdnů.
Chlápek je spokojen, ale hned si říká, jestli by se ten počítač nedal ošálit. Rozhodne se, že to zkusí. Doma nalije do zavařovačky vodu z vodovodu, přidá kus slin od psa, moč od dcery a od manželky a po chvíli onanování i vzorek ejakulátu. Všechno smíchá, donese do lékárny, vzorek hodí do počítače, ozve se bzukot, hrkot a cinknutí, vyjede kousek papíru a na něm je napsáno:
Voda ve vaší domácnosti je příliš tvrdá, přidávejte do ní sodu. Váš pes má blechy, umyjte ho v protibleším šamponu. Vaše dcera užívá kokain, dejte ji na terapii. Vaše manželka je těhotná. Jsou to dvojčata, obě holky. Nejsou vaše. Pořiďte si právníka. - A jestli nepřestanete onanovat, tak se vám ten tenisový loket nikdy nezahojí!

Kámoš: „Zítra spím v Brně.“
Já: „Tu romantiku ti závidím - chalupa, hliněná podlaha, kachlový kamna, petrolejka, tetky derou peří a zpívají...“ (@diwous)

Když se dívám na akční film, tak si představuju, že to JÁ likviduju ty gangy. Pak přiletí do pokoje komár a všechno je v prdeli. (@selner84)

PČR žádá parlament o vydání Babiše ke stíhání. V nejbližších dnech Šlachta odhalí několik tun zlata a pašované kabelky u policejního prezidenta. (@paulczynski)

Sedí chlap na záchodě a tlačí ze všech sil. Najednou příjde uklizečka, myslí si, že je zbytečně rozsvíceno, a tak zhasne.
Najednou se z kabinky ozve řev, takže zase rozsvítí a ptá se:
„Chlape, co řvete?“
A chlap odpoví:
„To byl blbej vtip. Já myslel, že mně vypadly oči z důlku!“

(Minulá dodávka chtipů od Chechtavýho tygra zde.)

*******************************************

Pulp Fiction

pulp

Komu zavolá manželka prvnímu, ten platí útratu

komu