4.2.2023 | Svátek má Jarmila


SPOLEČNOST: Xenofobní Čecháček?

4.7.2016

Nálepky létají na všechny strany. Xenofobové, sluníčka, rasisti, mandelinky, ti a takoví. A mnohdy ani ten, který nálepkuje, nemá povědomost o tom, co si nálepkovaný skutečně myslí a proč se staví na danou stranu.

Skončil školní rok a bylo jeho slavnostní zakončení. Odměňovali se úspěšní studenti, hrála muzika a zpívaly se písně. A také se mluvilo. Padlo mnoho gratulací a poděkování. Jeden projev se ale lišil, neodpustil si totiž nálepkování a nabádání, jak se máme chovat správně. Jak při svých prázdninových cestách máme poznávat cizí lidi, abychom se pak nemuseli bát těch, co sem přicházejí. Protože „strach této zemi vládne“. Nevládne! „Strach z cizího (popř. neznámého)“ je zase onou nálepkou, jak z normálních lidí dělat nemyslící hlupáky.

Jaký je vlastně český člověk? No jasně, je normální. Miluje své děti, chce v klidu žít, mít své koníčky, přátele, těšit se na spoustu radostí a občas si na něco zanadávat. Byl takový vždycky. Ale kde se u normálního člověka vzala ta „nenávist, xenofobie, rasismus, homofobie...“? Pominu ten fakt, že jsou tato slova velmi často používána v naprosto jiném významu, než který mají, a řeknu jen jediné: „Akce budí reakci.“ Česká republika patřila mezi země s nejvyšší mírou tolerance k homosexualitě. Proč taky ne? Co je komu do toho, s kým ten či onen večer usíná? Ale i to se mění. Proč? Protože je nám neziskovkami typu Hate free cpáno, že být heterosexuální je šmouha na kráse. Protože je na nás vyvíjen tlak, že být homosexuální je něco víc. Protože je nám vnucováno, že existuje něco jako „právo na cizí dítě“ a všichni máme přeci stejná práva. Protože v souvislosti s právy homosexuálů jsou velmi často skloňována i práva pedofilů (viz Prague Pride). Opravdu nejsem homofob, opravdu i já mám (já vím, stokrát omílané) „mezi homosexuály přátele“. Ano, mám. Ale i mně toto vadí. Jako já nekřičím do světa, že jsem hetero, tak očekávám, že mi nebude nikdo vnucovat, že je homo, a proto má nějaká privilegia. A stejně tak to vnímám u svého okolí. S homosexualitou druhých nemělo drtivé procento občanů nejmenší problém a najednou má. A můžeme poděkovat neziskovkám a vymývačům mozků, kteří v rámci „správné ideologie“ likvidují přirozenost světa.

S xenofobií to není jiné. Již mnohokrát padlo, že jedinec z jiné země je kulturním obohacením, ale dav je invazí. A pořád se najde spoustu lidí, kteří nám budou tvrdit, že černá je bílá a bílá je černá (rasisté prominou;)). O čem mluvím? Začněme vymíráním Evropanů a obavou, že nebude mít kdo vydělávat na důchody. Nebudu rozvádět svůj názor, že vzhledem ke stoupající ekonomické úrovni a za předpokladu, že stát z nás nebude na krev vysávat peníze, které zmizí v černé díře, dokázali bychom se o své důchodce postarat. Místo změny systému budeme ale raději lidem tvrdit, že to zachrání migrace. Každému, kdo prošel základní školou, musí být jasné, že nezachrání. Podíváme-li se do sousedních zemí, zjistíme, že 70-80 % přistěhovalců je dlouhodobě na sociálních dávkách. A co hůř, přesně u těchto lidí je obrovská porodnost. Opravdu ještě někdo upřímně věří, že takoví lidé spasí náš sociální systém? Zmíním i tolik opakovaná plastová víčka na české nemocné děti. Nemyslím, že je v pořádku, že na cizí lidi, o kterých nic nevíme, se najednou zázračně nacházejí miliony a miliony korun a zároveň necháváme umírat naše děti, jejichž rodiče nedokázali sehnat dost peněz na drahou léčbu. Možná chceme dopadnout jako v Německu, kde byly utraceny peníze z povodňových fondů na migranty a vlastní občan ostrouhal. Vážení politici, nejprve krmíme vlastní dítě, teprve pak to sousedovo!

Islám je kapitolou sám o sobě, nyní však spolu s migrantskou invazí získává úplně jiný rozměr. Jistě, islám je náboženství míru. Utlačuje ženy, používá středověké tresty, považuje nemuslimy za podřadné bytosti, zná džihád mečem atd. atd. Jednoznačně je náboženstvím míru, protože černá je bílá, že? A proč těm xenofobním Čecháčkům islám tolik vadí, když tu muslimy téměř nemáme? Jestli to nebude tím, že xenofobní Čecháček umí číst, umí si pustit video z internetu, cestuje a jedna a jedna si dohromady dát umí, přestože nám vítači a sluníčka (my „xenofobové“ taky umíme nálepky:-)) tvrdí opak. A protože navzdory mainstreamové masáži vidí, kam se ubírají země, kde muslimská menšina dosáhla jistého procenta. Vidí, že lidé přicházejí o těžce nabytou svobodu a bezpečí. Vidí, že „Já jsem muslim, kdo je víc“. Čte o teroristických útocích, které mají v posledních letech jednoho společného jmenovatele - islám. A protože je velmi patrný tlak ze strany muslimských obcí i u nás, přestože tu „skoro žádní nejsou“, je mu jasné, že by Česká republika nebyla výjimkou. A dívá se na své děti a nechce, aby v tomto musely žít. Nemá strach z cizího či neznámého, naprosto racionálně se obává velmi známého. A s migrantskou invazí bude boj za zachování vlastní kultury, svobody, hodnot a především klidu a bezpečí o mnoho těžší. A xenofobní Čecháček to ví.

Proč dnes patří Česká republika mezi nejbezpečnější země a předběhla kdysi opěvované Švédsko? Protože je tu právě ten klid, protože je tu víceméně homogenní společnost, protože se necháváme vzájemně žít. A proto tu nechceme agresivní (pardon, mírumilovný) islám. Proto tu nechceme cizí lidi, kteří už dnes ukazují, co jsou zač. Proto se uzavíráme před tím, co neúprosně likviduje kdysi tak hrdé země v západní Evropě. Ne, Češi opravdu nejsou nenávistní, jen mají rádi klid a bezpečí a postaví se všemu, co jim ho bere.

Jsi víc Čech než Evropan? Pracuješ? Jsi běloch? Netleskáš islámu a jsi hetero? Tak se jdi odstřelit. Svět, který nám vnucují neziskovky a neomarxističní politici, s takovými lidmi nepočítá! I když vlastně ne, on to přeci musí někdo platit...

Autorka je členkou Svobodných
Převzato z Buresovamarkova.blog.idnes.cz se souhlasem autorky.