20.10.2021 | Svátek má Vendelín


GLOSA: EU-disident Klaus

22.11.2008

aneb Evropskou unii si rozvracet nedáme!

Tak nám ten zlotřilý český prezident Klaus zase udělal v EU ostudu. Ten darebák si troufl říct při návštěvě Irska svůj názor na Lisabonskou smlouvu, který s ním sdílí většina obyvatel Irska i České republiky (a nakonec i Evropy). To si ale dovolil! Kdo si myslí, že je? Snad prezident suverénního demokratického státu?

Měli bychom mu raději zakázat stýkat se s lidmi, s kterými chce. Měli bychom ho ostatně možná nakonec úplně nechat zavřít. EU si rozvracet nedáme! S EU na věčné časy a nikdy jinak!

To, že mají občané Irska jiný názor a že ve většině států v EU by Lisabonská smlouva v referendech neprošla (proto se také referenda nekonají), nám přece nezabrání v dějinném úkolu budování Svazu evropských socialistických republik!

Kdo nejde s EU, jde proti nám a tvrdě to pocítí. S kontrarevolucionáři a reakcionáři my tvrdě zakročíme a Irové budou opakovat referenda, dokud se nerozhodnou správně. Pak už se na nějaké Iry či Čechy budeme moci vykašlat, protože Lisabonská smlouva nám stejně dává pravomoci měnit si unii bez dalších smluv a dle naší libovůle.

Svoboda znamená otroctví! Lisabonská smlouva znamená demokracii! Novou evropskou demokracii.

www.euportal.cz
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.