31.10.2020 | Svátek má Štěpánka


Zeman školí Ameriku

1.7.2020

V rezidenci amerického velvyslance asi museli mít radost, když na slavnostnosti Dne nezávislosti začal prezident Miloš Zeman poučovat přítomné, že heslo Black Lives Matter je rasistické, a kázal, aby si Amerika i Česko zachovaly zdravý rozum a nepodléhaly Velkým bratrům. 

No a je zaděláno na nepříjemnost. On se svět nezboří, stejně jako se zeměkoule nezačala točit na druhou stranu, když jsme přejmenovali plac před ruskou ambasádou a když ministr zahraničí poučil Izrael, jak se správně vyjednává s Palestinci. Žasnoucího pozorovatele ale napadne otázka: je opravdu nutný nasrat absolutně každýho?

Česko má tvář blázince, kde každý plácá, co ho napadne, vlevo, vpravo, třesky, plesky, bla, bla. Kde je nějaké stanovisko, nějaké směřování, nějaký princip nebo nedejbože, omlouvám se za sprosté slovo, vize?

Takže benefit

Devadesát mega dostal loni Andrej Babiš od Agrofertu zaparkovaného ve svěřenském fondu (pod dohledem manželky). Je tudíž beneficientem Agrofertu, přesně jak mu vyčítají oponenti. Když tedy hájí při jednání o unijní dotační politiky velkofarmy na úkor středních a malých, jedná ve svém zájmu, a jde tedy o jasný střet, tahle prostá logika se nedá zamaskovat žádnými kličkami.

Aston Ondřej Neff


Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.