11.5.2021 | Svátek má Svatava


Směšný Gore

16.10.2007

Film pokládá za "vymývání mozků". Navíc prohlásil, že oteplování a ochlazování je cyklický jev a že už za několik let začne ochlazování. "Tak za deset, patnáct let se ohlédneme a uvědomíme si, jaký nesmysl to všechno byl," řekl. Ovšem to nejdůležitější, co řekl, je toto:
"Trápí mě, že kolegové vědci neprotestují proti tomu, o čem vědí, že je chybné. Jenže taky vědí, že by přišli o granty, kdyby promluvili. Já o žádné granty nestojím," řekla tato kapacita (více viz zde).

Co z toho plyne?
Jeden pan profesor (světová kapacita) říká něco jiného než jiné světové kapacity. Jenže, za první, není zdaleka sám, kdo hovoří podobně a kdo pokládá za nesmysl, že za cyklické výkyvy klimatu je odpovědný člověk. Takže za druhé, jestliže nejde o vědecky jednoznačný a nevývratný fakt, je bláhovost volit všelidovým hlasováním "jednu správnou pravdu" a na ní dělat ekonomické závěry s devastujícími důsledky pro naši budoucnost.
Což je přesně to, o co usilují věrozvěsti novodobého eko-náboženství.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.