22.6.2021 | Svátek má Pavla


Růžové brýle

11.1.2006

Nevinný Kraus byl přesvědčený, že tuto částku nějak, samozřejmě legálně, získá. Obchodem byl tak nadšen, že se na smlouvu s ghanskou protistranou podepsal ne jako svědek, ale jako ředitel. Na oplátku ghanským protějškům za jejich návštěvy v Praze ukázal, jak to chodí v Poslanecké sněmovně. Před odletem do Ghany si nepřečetl v novinách, že je Rigo třetí největší dlužník zkrachovalé Kreditní banky a že čelí soudnímu stíhání. Michal Kras dosahuje stupně čistoty lilie a nevinnosti tříměsíčního dítěte. Růžovými brýlemi spatříme člověka dětinsky důvěřivého. Bez brýlí vidíme muže naprosto nedůvěryhodného. Ani jeden, ani druhý nemají v politice co pohledávat.

Krausova aféra vrcholí v dny, kdy se z politiky odporoučel Vladimír Doležal, poslanec za ODS. Svůj odchod zdůvodňuje slovy, že nechce škodit, ač nevinen, své straně. Kraus odejít nehodlá, Jiří Paroubek ho podržel, zřejmě pokládá za normální, že poslanci parlamentu o prázdninách investují půl miliardy do továrny na kakaové boby. Normální to ale není, ledaže by dokázal, že mu těch půl miliardy chtěl půjčit Rostislav Rod.Kde nejlépe nakoupit občerstvení na oslavu? Redakce testovala Ovocný Světozor
Kde nejlépe nakoupit občerstvení na oslavu? Redakce testovala Ovocný Světozor

Plánujete narozeninovou, svatební nebo dětskou oslavu a dorazí k vám desítky lidí? Nebo si chcete užít klidné rodinné oslavy v kruhu nejbližších?...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.