27.1.2021 | Svátek má Ingrid


K smíchu i pláči

9.10.2007

Z BIS prý unikly i seznamy tajných v terénu. Tedy "unikly", to je opravdu velmi zdvořilé vyjádření podstaty věci. Někdo je podplacený a ty informace pronesl a patrně prodal těm, kterých se týká. Chcete snad jasnější obrázek prorůstání organizovaného zločinu se státní správou? No a ve stejný den, kdy se toto provalilo, odchází vyšetřovatel Jaroslav Hruška. Jeho komentář stojí za citaci: Odchází do neziskovky chránit "kulturní a přírodní dědictví". "Má to podle mě větší smysl než se snažit zavřít kriminální živly, které se stejně spíše snaží zavřít nás," řekl doslova. Dovedete si představit děsivější slova z úst vysokého policejního úředníka?Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.