Sobota 13. července 2024, svátek má Markéta
  • Premium

    Získejte všechny články
    jen za 89 Kč/měsíc

  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

První český ryze internetový deník. Založeno 23. dubna 1996

Jak prohrát válku o lidské duše

diskuse (2167)
Je to šílené, ale příští úterý to bude měsíc od té soboty, kdy se v části Izraele v blízkosti Gazy událo vražděn přesahující nejhorší hororovou představivost. Všimněme si propagační stránky celé akce.

Je to šílené, ale příští úterý to bude měsíc od té soboty, kdy se v části Izraele v blízkosti Gazy událo vražděn přesahující nejhorší hororovou představivost. Všimněme si propagační stránky celé akce.

Její zvířeckost byla pečlivě naplánovaná, vrazi byli vysláni, aby podřezávali děti, znásilňovali a upalovali zaživa. Věděli, že reakce Izraelců bude nelítostná a o to tady šlo. Izrael má podporu takzvaného starého světa, kdežto zbytek je proti němu – stačí se podívat na výsledky hlasování OSN, na rezoluce mezinárodních organizací, ať je to UNESCO, WHO, spolků jako je Amnesty international, výběr je široký. Navíc je v Západní Evropě už pevně usazena pátá kolona takzvaného globálního jihu, mnohdy až nepřátelsky naladěných lidí. Dále se muselo počítat s postojem progresivistických politických subjektů a médií: ani v tom nemusíme chodit daleko pro doklady, připomenu s jakým nadšením rozšířila BBC lež o izraelském bombardování nemocnice v Gaze a jak i u nás v podstatě všechna média ochotně přebírají údaje o počtu obětí izraelských náletů z palestinských zdrojů – nikdy s dovětkem „údaj nelze nezávisle ověřit‟.

Kdo si zachoval zbytek soudnosti, musí žasnout, když vidí vedle sebe dvě vlajky, palestinskou a duhovou vlajku homosexualismu. Vždyť Hamás je totéž jako Islámský stát, má stejné cíle, vytvoření islámského velestátu zdaleka nejen „od řeky k moři‟, a vražedná nenávist k homosexuálům (a samozřejmě pohrdání ženami) patří k základům jeho politické výbavy.

V této ofenzívě se počítá s tím, že Západ je posedlý sebemrskačstvím a řezáním větve pod sebou. I to zapadlo do plánu, který se dlouho připravoval a před měsícem se přikročilo k jeho realizaci s úspěchem, jakým možná ani strůjci nečekali. Nemohli přece tušit, jak silně je na Západě zakořeněn antisemitismus, že mladé krásné holky budou chodit s plakáty doporučujícími odstranit z Evropy židovskou špínu, a na pražském Staroměstském náměstí že se jiná krásná dívka bude promenovat v tričku oslavujícím masakr izraelských olympioniků v Mnichově. Nejde ale jenom o mládež nadšenou, že může bez rizika bojovat o něčí svobodu. Ve stejném proudu jedou i mnozí akademici a renomovaní žurnalisté. Vážená média dávají prostor k rozkladům dokazujícím, že Izrael je opravdu jen sionistická entita bez práva na existenci.

Zde bych položil otázku zcela řečnickou, bez naděje na odpověď: když se to povede a splní se naděje té krásné mladé norské dívky a Evropa bude zbavena židovské špíny a sionistická entita zažije to, čemu Němci říkali ausradieren v souvislosti s Židy (a perspektivně i Čechy a podobnou pakáží), když tedy bude tato chátra vymazána, zastaví se to? Nastane klid?

Odpovědi se nedočkám, ale znám ji: nezastaví. Vždyť už teď jsou křesťané na celém světě pronásledováni, vražděni a mučeni víc než za časů Diokleciána, za mlčenlivé nevidoucí nevšímavosti progresivního Svatého otce. Pořadník je napsaný.

Proto je dobře ne ztrojnásobit, ale zpětinásobit přísun peněz Hamásu. Abychom to měli dřív za sebou.

Toto je samozřejmě ironie takzvaně krvavá. Ale vážně, propagandu dělají ti hoši perfektně. Někdy to ulítne, když se na záběru mrtvého dítěte vynášeného z trosek patrné, že jde o loutku a když efektní fotka chlapečka plačícího nad tělem mrtvé matky má šest prstů, což je známá chybka, jíž se dopouští umělá inteligence při výrobě realistických fotografií. Po opravě bude fotka kolovat dál, je výtvarně perfektní. Izraelci proti tomu kladou fotky skutečně upálených a zmučených dětí. Jenže jsou to drastické dokumenty a na ty se nerado kouká. Někdo by jim měl poradit, ať taky zapojí umělou inteligenci do propagace. Nebo v nejhorším tu normální, lidskou. V téhle válce jde o lidské duše víc než o dobytí betonových tunelů, vybudovaných za peníze Evropské unie.

gaz
Aston Ondřej Neff
13. 7. 2024

Ministr kultury Martin Baxa si pochvaluje, že vláda má kolo zápasu úspěšně za sebou. Další přijdou...

Neviditelný pes
13. 7. 2024

Veterináři a počasí

Prezidentská kampaň republikána Donalda Trumpa v červnu poprvé oznámila, že má na svém hlavním účtu...

Jan Ferenc
13. 7. 2024

V řadě případů, hlavně malých stálých pohostinství, však jde také o krácení tržeb, tedy šizení...

Marian Kechlibar
13. 7. 2024

V úterý 9. července 2024 odstartovala z Francouzské Guyany první pokusná raketa Ariane 6. Mise byla...

Aston Ondřej Neff
10. 7. 2024

Tomio Okamura v úterý oznámil, že jeho strana bude na půdě europarlamentu ve spolku s Alternativou...

Aston Ondřej Neff
11. 7. 2024

Obruč ideologického dohledu má sevřít hustě osídlené území uprostřed Čech. Jádro ideje: člověk je...

Aston Ondřej Neff
12. 7. 2024

ANO – kromě trvalého vzestupu – zaznamenalo dva úspěchy v poslední době. V eurovolbách zabodovalo...

Marian Kechlibar
11. 7. 2024

Každý tuší, že po příští epizodě srovnatelné s tou katastrofální debatou na konci června už nepůjde...

Matyáš Zrno
10. 7. 2024

„Nechcete krajní pravici?“ Dělejte migrační politiku jako dánská sociální demokracie!

Ivana Pečinková
13. 7. 2024

Důvodem, proč česká ekonomika neroste, je i to, že se u nás stále více usazuje evropský model...

Petr Kamberský
13. 7. 2024

Chlívek nepatří k naivům, kteří bezelstně adorují Británii. V českém prostředí převažují...

13. 7. 2024

Podobá se velké duté kremroli a v centru Prahy na ni narazíte skoro na každém rohu. O skutečném...

Lidovky.cz, ČTK
12. 7. 2024

Silná bouřka zasáhla slovenský hudební festival Pohoda, kde se zřítil jeden z velkých stanů....

Lidovky.cz, ČTK
12. 7. 2024

Poté, co se v pátek v nigerijském městě Jos zřítila budova školy, nejméně 21 žáků zahynulo a...

Vyhledávání

TIRÁŽ NEVIDITELNÉHO PSA

Toto je DENÍK. Do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy. Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston). Příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce.

ondrejneff@gmail.com

Rubriku Zvířetník vede Lika.

zviretnik.lika@gmail.com

HYENA

Tradiční verze Neviditelného psa. Sestává ze sekce Stručně a z článků Ondřeje Neffa - Politický cirkus a Jak život jde. Vychází od pondělka do pátku.

https://www.hyena.cz