4.12.2020 | Svátek má Barbora


Hledání prezidenta

9.7.2007

Těm dvěma až třem v rukávu ukrytým titánům musí navíc být jasné, že budou-liť z rukávu vyloveni, budou s největší pravděpodobností nuceni podstoupit množství větší než malé veřejných slovních utkání s Václavem Klausem a to bude, dá se čekat, podívaná náramná.

Cyril Svoboda nás ujišťuje, že kandidáti budou vybráni podle toho, jaké mají vize na příštích pět let. Kdopak asi bude ty vize posuzovat? On by měl sám mít vizi a podle své vize poměřovat cizí vizi. A Jiří Paroubek?
Ten, ruku v ruce s komunisty, brnká na populistickou notu a ujišťuje národ, který si navykl na ohýbání hřbetu, že zabrání účasti České republiky na kolektivní obraně kontinentu tím, že vystrnadí americkou radarovou stanici ze země. Jelikož, dovozuje Paroubek, "národ většinově radar nechce". Ale národ - většinově, ze 70 procent - podporuje Václava Klause coby prezidenta. Co kdyby prezidenta volili občané, místo aby svěřili volbu hlavy státu vnitrostranické pletiše?
Jestli si myslíte, že toto nemá logiku, že je to dvojí metr, jednou ohled na vůli lidu a podruhé přehlédnutí vůle lidu, pak se mýlíte. Svůj logický princip to má: je jím bezcharakternost.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.