29.11.2020 | Svátek má Zina


Daň z výfuků

20.6.2007

Přišli jsme o jeden komický detail, napříště cyklista, který si natluče nos po pádu z kola, nebude za svůj malér platit státu pokutu. Metodou zlepšování se málo kdy udělá ze špatného dobré. Na situaci na silnicích nebude mít novela pravděpodobně žádný vliv. Za to ovšem nemohou poslanci. Na silnicích selhala výkonná moc a na tom smutném faktu vylepšovací horlivost poslanecké sněmovny nic nezmění.

Málo kde se neschopnost státní moci projevuje tak, jako na silnicích. Stát nedokáže silnice postavit a když, tak nesmyslně draho. Nedokáže je opravit a když, tak to trvá nesmyslně dlouho. Nedokáže zjednat v dopravě pořádek. Relativní klid vládl na silnicích jen krátkou dobu, než piráti zjistili, že je nikdo nekontroluje. Vrcholem neschopnosti je praxe skrytého bodování nic netušících řidičů. Výchovný efekt pokuty veškerý žádný, je to jen další tíživá daň nahodile aplikovaná. Stará doba znala daň z komínů. Poslanecká sněmovna se zabývala podkladem pro daň z výfuků.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.