29.11.2020 | Svátek má Zina


Altner ostrouhal u soudu

11.7.2007

Těžko posoudit, jakou hodnotu měly. V povědomí zůstal fakt, že dokud byla u moci ODS, nezávislé soudnictví tvrdilo, že sociální demokraté nemají nárok na Lidový dům, který si za starých časů postavili. Jakmile sociální demokracie vyhrála volby, nezávislé soudnictví jim Lidový dům přikleplo. Do jaké míry měl na to Altner vliv, těžko říct.

Advokát je člověk, který poskytuje veřejnou službu lidem i institucím. Bere za to honorář. Kdybych byl v právní nouzi a otevřel bych seznam advokátů a našel pana Altnera pod písmenem A, řekl bych si: mankote, tak od tohohle člověka rychle pryč! Ostatně, když nedokázal vyhrát VLASTNÍ proces o pitomých dvacet miliard českých, jak by mi mohl pomoci v mém sporu o právo na kozí chlívek?
Ale možná je to příliš logická úvaha. Rozum a inteligentní jednání asi nehrály ve smlouvě s Altnerem roli. Tam kralovala Genialita, smlouvu podepisoval Miloš Zeman!TESTUJEME: Jak zavádět lepek, aby byl kámoš? Ochutnali jsme nové kaše od Nestlé
TESTUJEME: Jak zavádět lepek, aby byl kámoš? Ochutnali jsme nové kaše od Nestlé

Alergeny jsou takovým novodobým strašákem všech maminek... a i já jsem řešila, jak šetrně zavádět lepek u naší malé Adélky. Jako na zavolanou mi...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.