10.4.2021 | Svátek má Darja


GLOSA: Občané západní Evropy zřejmě zešíleli

7.2.2018

Jak jinak si vysvětlit skutečnost, že stále volí strany, které pilně pracují na likvidaci evropské, křesťanské civilizace? Výsledek vidíme dnes a denně. V orgánech EU rozhodují o naší budoucnosti šílenci, kteří nechápou, že příliv negramotných imigrantů odmítajících civilizační zvyklosti a štítících se jakékoliv práce musí nutně v horizontu pár desetiletí zcela zlikvidovat Evropu, tak jak ji známe.

Nevzdělaní jedinci jako Martin Schulz propagují neomezený příliv barbarů do Německa a blázni prohlašují, že imigrace je neodvratná a nezastavitelná a my se s ní musíme smířit. Protagonisté stran, které si občané zvolili, prokazují absolutní neschopnost kontrolovat hranice kontinentu a ilegály vracet tam, odkud přišli. Nechápou, že se zjevně jedná o řízenou akci islamistických centrál, které přesně v intencích koránu hodlají Evropu ovládnout a rozvrátit. Evropskou unii zcela ovládli hlupáci oslnění vlastní dobrotivostí a humanitární vstřícností – za cenu rozvrácení vlastních zemí. Němečtí představitelé jsou ochromeni pocitem viny za druhou světovou válkou, a tak se cítí povinováni nabídnout azyl každému, kdo o něj požádá. Francie je zaplavena imigranty ze severní Afriky, kterým předchozí vlády nabídly automatické občanství. Francie už přestává být Francií a hlupák Macron se opájí vlastní mocí. Švédsko už je liberalismem zcela ochromeno a ztrácí schopnost bránit vlastní občany… a ti švédští tupci stále volí stejné strany. Jedinou otázkou je, zda současní „vůdci Evropy“ jednají pod vlivem vlastní hlouposti - anebo jsou někým řízeni a motivováni.

Ovšem občanům už začíná pomalu svítat. Německo zažívá stále intenzivnější protestní akce a volá po odvolání komunistky Merkelové. Itálie se dostává na pokraj občanské války a občané se začínají zoufale bránit proti agresivním Afričanům. Sever země by se rád odtrhl od římské byrokracie a zaostalého Jihu. Řecko se zmítá v občanských protestech. Občané v Belgii a Nizozemsku jsou stále naštvanější. V Rakousku už došlo k významnému politickému posunu. Země V4 se zoufale brání nesmyslným bruselským kvótám a bruselští byrokraté připravují absurdní „Dublin 4“. Anglie, „hrdý Albion“, přestává být Anglií, jak jsme ji znali, a za starostu si muslimští „noví Angličané“ zvolili samozřejmě mohamedána.

Evropa má na vybranou. Buď se probudí, anebo zahyne pod agresí barbarských hord. Podobně jako zahynula Říše římská.
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.