29.2.2020 | Svátek má HorymírDISKUSE K ČLÁNKU

Upozornění
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.


GLOSA: Občané západní Evropy zřejmě zešíleliŘazeno podle času sestupně, seřadit podle času vzestupně
počet příspěvků: 38, poslední: 7.2.2018 22:06, přehled diskusí

1:
Autor: Š. Hašek Datum: 7.2.2018 21:39

Re: 1:
Autor: O. Zuckerová Datum: 7.2.2018 22:06

Připojuji se. Přesné, pane Schwarzi!

U nás teď taky:
Autor: J. Schwarz Datum: 7.2.2018 21:13

jako modlicím mlýnkem se omílá mantra o "dvojím lidu". Ti jedni, většinou postarší nevzdělaní burani jazyků neznalí se prý "bojí změn" a "světa" zatímco druzí, optimističtí a vzdělaní mladí lidé jsou odvážní, plni chuti do života a připraveni k velikým činům, leč burani jim svou zbabělostí hatí budoucnost. Co když je to ale přesně naopak? Co když ti "burani" prostě uznávají určité hodnoty, kdežto "progresivní vzdělaní lidé" jen kariéru a prachy? "Burani" si cení své vesnice, lesa, polí i sousedů a jsou ochotni za ně bojovat i za cenu materiálních ztrát, beze strachu. To druhá strana má strach, strach o svoje kariéry, o přízeň "západních přátel", bojí se výsměchu s poukazem na "buranské" spoluobčany, rodiče a třeba sourozence. Ikdyž, kdyby věřili svým vlastním ideologickým žvástům a západní propagandě by nemuseli mít žádné obavy. "Vyspělí občané západu" se přece nikomu nevysmívají kvůli jeho původu, ke každému se chovají "fér" takže by se na jejich kariérách a možnostech nemělo nic změnit. Stálo by za zamyšlení, kdo tady vlastně generuje západním firmám ty stamiliardy zisků a dividend ročně - žeby naše kulturní fronta? Žurnalisté? Nebo snad Děti Země s Člověkem v tísni? Zamysleli se naši profesoři a rektoři nad tím, jestli jejich pracoviště něco této zemi přinášejí nebo jsou čistě ztrátové? Jestli produkují cenné odborníky nebo žvanily do neziskovek a právnické aktivisty, co zastupují nelegální cizince proti vlastní zemi? Jaký je zájem o jejich výkony ze strany cizinců a kolik jsou ochotni za výuku zaplatit? Zkrátka, naše "elity" jsou nabubřelé nuly, co se vzájemně plácají po zádech a ujišťují se o své genialitě, ale až na pár výjimek je jejich význam lokální. Snaha povýšit přes řiťolezectví nepomáhá.

.......:
Autor: J. Kanioková Datum: 7.2.2018 21:07

Pomozte sbírat podpisy pod petici proti DUBLINU IV - http://platformaec.cz/knihovna/pomozte-sbirat-podpisy-pod-petici-proti-dublinu-iv

Přesně...... bohužel - :
Autor: J. Kanioková Datum: 7.2.2018 20:31

"současní „vůdci Evropy“ jednají pod vlivem vlastní hlouposti"

Ty globalistické debiloviny jistě někdo stále rozvíjí a tlačí přes zblblá média - ale politici se silně vyvinutou logikou a předvídavostí by tomu museli odolat.

Ovšem... oni nechtějí ! Mě spíš děsí ti, co je dál volí..

Re: Přesně...... bohužel - :
Autor: J. Vintr Datum: 7.2.2018 20:50

Nedělejte si iluze, že by volby mohly něco změnit. Kdyby současným pánům hrozilo, že je voliči výměrou, jistě by si vymysleli něco, jak tomu předejít. Viz třeba Švédsko, kde "odložili" volby. Zatím ale k tak krajním opatřením jinde sahat nemusejí, protože díky tomu, že mají pod palcem prakticky veškerá média, daří se jim většinu lidí celkem snadno zmanipulovat.

Re: Přesně...... bohužel - :
Autor: J. Vintr Datum: 7.2.2018 20:52

pardon - ne výměrou, ale vymetou.

Jeden z předchozích pokusů o jednotnou Evropu:
Autor: Jiří_K Datum: 7.2.2018 20:23

https://www.youtube.com/watch?v=r8WrgFBhrjg

Merkel:
Autor: V. Kain Datum: 7.2.2018 17:22

Ale to se jí musí přiznat,že to s důvěřivým pane Kohlem pěkně sfoukla.Neměl ani nejmenší tušení,že to bude jedna z největších lividátorek Německa a možná celé Evropy.

Nedavna minulost:
Autor: J. Sinnreich Datum: 7.2.2018 15:52

Nemecky narod uz v nedavne minulosi straslive doplatil na to, jakemu politickemu vedeni dal do rukou neomezenou moc a podporoval ho az do konce. Nakonec skoncili v troskach a s nimi i cela EVropa. Dnesni nemecti politici by si meli ale vzpomenout, ze po valce probehl Norimbersky proces.

Směrnice jak psát o migrantech:
Autor: J. Pleva Datum: 7.2.2018 12:20

EU přijala program, který má ovlivňovat veřejná media a žurnalisty svou vlastní agendou - např. ohledně masové migrace z MENA a Afriky do Evropy.

Za tím účelem financovala Evropská komise vydání příručky se směrnicemi pro žurnalisty, jak mají psát o migrantech a migraci.

... šílenci, kteří nechápou...:
Autor: J. Novák 801 Datum: 7.2.2018 12:19

... že příliv negramotných imigrantů ... musí nutně v horizontu pár desetiletí zcela zlikvidovat Evropu, tak jak ji známe

To naopak vy nechápete, že to nejsou žádní šílenci, ale zločinci, pilně jak včeličky pracující na likvidaci současné Evropy a snažící se jí proměnit na permanentní válečné pole.

Na válce se vždy vydělávalo nejvíc a zisky z obrovské občanské války budou závratné. Ale nejen zisky, ruku v ruce s tím jde i téměř neomezená moc korporací a politiků s nimi spojených. A evropští občané budou muset tleskat, jinak...

Re: ... šílenci, kteří nechápou...:
Autor: J. Vintr Datum: 7.2.2018 20:43

Abyste mohl na válce vydělávat, musí někdo platit. Pokud vypukne v Evropě nějaké všeobecné násilí a chaos, tak nebude mít kdo platit.

V případě západu:
Autor: J. Schwarz Datum: 7.2.2018 11:40

jde o krystalický příklad vítězství ideologie nad zdravým rozumem. Tím ideologickým nesmyslem je téze o rovnosti všech lidí, kultur a civilizací. Západ z toho vychází a bude si asi nucen projít fází "pokrokovosti", kterou už mají starokomunisti za sebou. Ti by se mohli se západními soudruhy podělit o zkušenosti z epochálního úspěchu, který dosáhli když nahradnili původní německé obyvatelstvo ze Sudet slovenskými cikány. Úžasná věc. Němci tomu ovšem nasazují korunu, když nahrazují arabskými a africkými musulmany SAMI SEBE!!! Geniální! Na něco takového by nepřišel ani Jára da Cimrman!

Re: V případě západu:
Autor: P. Jášek Datum: 7.2.2018 12:03

Tak, všechno co bílý, západní člověk vymyslel, vymyslel pro bílou, Západní civilizaci! Tečka!

Budte klidný autore.:
Autor: M. Valenta Datum: 7.2.2018 9:42

Nevzdělaní jedinci, jak píšete, nám právě zvolili Zemana s Okamurou.

Re: Budte klidný autore.:
Autor: J. Vlček Datum: 7.2.2018 11:08

V klidu může zůstávat jen blbec, nebo vzdělanec jako jste vy, pane Valento.

Re: Budte klidný autore.:
Autor: D. Polanský Datum: 7.2.2018 11:26

Nepleťte si politiky. Mnozí t těch, co volili Okamuru volili i Drahoše. Zemana jsme volili proto, že jsme odmítli vítačství a prezidenta bez jakéhokoliv názoru a postoje, který by byl jenom loutkou v rukách Pražské kavárny.

:)))))))))))):
Autor: J. Kanioková Datum: 7.2.2018 20:43

Protokol counter-jihadistického mudrce:
Autor: S. Netzer Datum: 7.2.2018 9:39

Zatímco v "islamistických centrálách" sedí muslimští mudrci a mudrují o tom, jak ovládnou a rozvrátí Evropu, v orgánech EU sedí "šílenci", Martin Schulz je "nevzdělaný jedinec", "blázni" hlásají bludy, Macron je "hlupák", Švédi jsou "tupci", „vůdci Evropy“ jednají "pod vlivem hlouposti" a Merkel je "komunistka".

Ještě že existují takoví vzdělaní a inteligentní blogeři jako Černocký a "národní konzervativec" Miloš Zeman, hráz proti muslimským hordám! Velký dík patří taky redakci, že zveřejňuje tak kvalitní články.

Re: Protokol counter-jihadistického mudrce:
Autor: J. Fridrich Datum: 7.2.2018 10:49

Docela by vám to šlo Netzer, ale pokud odstraníme tu nrmístnou ironii, tak je to OK..

Re: Protokol counter-jihadistického mudrce:
Autor: J. Vlček Datum: 7.2.2018 11:13

Paní Netzerová, nebýt takovýchto pravdivých článků, k čemu byste se pak vyjadřovala a ukazovala tak svoji neskonalou hloupost?

Re: Protokol counter-jihadistického mudrce:
Autor: H. Lukešová Datum: 7.2.2018 11:21

Já jsem ráda, že takoví články vychází. Když se vám nelíbí, nečtěte je a obecně proč otravujete ovzduší zde na českém Neviditelném psu? Proč nejdete "diskutovat" na německé servery? U nás nemáte co dělat.

Re: Protokol counter-jihadistického mudrce:
Autor: S. Netzer Datum: 7.2.2018 12:04

U vás je na Neviditelném Psu?

:-))))

Re: Protokol counter-jihadistického mudrce:
Autor: H. Lukešová Datum: 7.2.2018 14:12

Ano, u nás na českých serverech, většinovou končící na koncovku cz...

Re: Protokol counter-jihadistického mudrce:
Autor: S. Netzer Datum: 7.2.2018 14:51

Tady je Astonovo a vy jste zde jen hostem, blběnko.

Re: Protokol counter-jihadistického mudrce:
Autor: H. Lukešová Datum: 7.2.2018 15:26

Nevážená neomarxistko, ano, já jsem zde hostem, ale vy jste cizincem, vy zde skutečně nemáte co dělat,vy nejste ani ten host. Servery s koncovkou cz jsou určeny Čechům, ne cizincům.

Re: Protokol counter-jihadistického mudrce:
Autor: A. Bytová Datum: 7.2.2018 17:08

Vy jste tu také host, a nevítaný. Zalezte si už s tou vaší sprostotou,jediné argumenty které máte jsou jen nadávky a břiblblá hysterie, do své neomarxistické nory a zalkněte se vlastní nenávistí.

Re: Protokol counter-jihadistického mudrce:
Autor: J. Schwarz Datum: 7.2.2018 21:21

Ona chudinka Netzerka chodí na Psa, protože jí nic jiného nezbývá. V Německu by ji totiž už dávno zabanovali pro "Hassrede".

Re: Protokol counter-jihadistického mudrce:
Autor: H. Lukešová Datum: 7.2.2018 14:08

.....takové......