6.12.2023 | Svátek má Mikuláš


EVROPA: Migrace a jiné laskominy

8.10.2020

Nový imigrační pakt navržený Uršulí a jejím aparátem eurolotrů, který je nesnesitelně dlouhý zcela záměrně, aby to nikdo nepřečetl celé, je dalším skrytým plánem relokace přišedlíků převážně muslimského vyznání a dalším rozšířením Evropě nepřátelského živlu po celém území EU. Slovo kvóty je úzkostlivě vynecháno, ale nastíněná změna azylové politiky je dostatečně zřetelná, aby vylekala a abychom stříhali ušima.

Česko je, ať se to sluníčkářům líbí nebo ne, jednou z nejbezpečnějších zemí právě proto, že tu nemáme žádné skupiny mistrů nožů a nelegálů, kteří si vesele žijí na západ od nás využívajíce slabosti tamních politiků a děr v mírných azylových předpisech. Nemáme tu žádné barevné, úžasně voňavé čtvrti jako třeba v Bielefeldu u nádraží. Tyhle davy přišedlíků jsou jednoznačným bezpečnostním rizikem, což se na Západě sice ví, ale dělá se s tím kulové.

Jsme spolu s Polskem, Maďarskem a dalšími státy včetně Chorvatska zeměmi, kde se to ve městech nečerná a kde, když chcete vidět pořádný chlívek a nepořádek ve veřejným prostoru, nemusíte jít na předměstí většího města, ale musíte za tím zážitkem odjet buď do Bochumi, Essenu, Kolína nad Rýnem, Londýna, anebo do Karáčí nebo Lagosu.

Jediné, co si Uršule, Anděla a další přejí, je dosáhnout v celé EU stavu, aby nikde nebylo vidět rozdíl, aby nikde nebylo vidět, že to jde i bez přišedlíků a ilegálů a že některé z členských zemí stále mohou vypadat jako evropská země a ne jako africký nebo asijský městský bordel. Možná, že naše země není spravována ideálně, možná ani ne tak moc dobře, ale jestli to v Bruseli dokáží a my a naši politici poklekneme a rezignujeme, budeme ještě s láskou vzpomínat na rok 2020 a vládu v tom roce. Pokud jde o současnou kampaň Věry Jourové a eurokomise, nejde v ní o žádný právní stát, ani o žádné evropské hodnoty v Polsku, Maďarsku nebo i u nás, protože tak zcela mimo tento brajgl úplně nejsme. Jde o to, abychom sklapli a drželi hubu a krok. Je to tak jednoduché, až je to k pláči.

A na samý závěr jen taková kontrolní otázečka: Co jsou to evropské hodnoty? Mlácení demonstrantů v Barceloně či Paříži, nekontrolovaný pohyb ilegálů po Evropě, válka muslimů proti francouzskému státu, šmírování a filcování politických stran zastoupených v Bundestagu německou tajnou službou, urážení maďarských voličů, že si dovolují ve svobodných a řádně monitorovaných volbách stále volit Fidesz, stíhání Salviniho jen proto, že chce prosadit to, co si prokazatelně přeje většina Italů, podpora pašeráků ilegálních imigrantů z celé Asie a Afriky, financování neziskovek všeho druhu, které mohou v zájmu EK a z jejího rozpočtu zcela tendenčně v rámci zadání hodnotit stav práva v jednotlivých zemích.

Nebo to je snad zamlčování pravého původu kriminálních živlů na západ od nás, když páchají delikty, rezignace na ochranu hranic EU, urážení Srbska, když si dovolí konsolidovat vztahy s Izraelem, či snad po dlouhá desetiletí finanční podpora palestinských teroristů z peněz daňových poplatníků nebo nově zaváděná ekologická daň, díky které Evropa časem bude pro smích celému zbylému světu?

Každý ať si to nechá projít hlavou.