23.9.2023 | Svátek má Berta


SPOLEČNOST: HateFree kulturák

26.12.2015

Nemám nic proti tomu, když kdokoliv koná dle svého uvážení dobro, pokud ho koná za svoje. Ale profesionální dobrotrusové a obzvláště novodobá inkvizice mne doopravdy štve. Přestože koná za moje peníze, nekoná mým jménem!

Už jsem se smířil s tím, že je mými penězi, které ze mě stát daněmi sedře, mrháno na celou řadu způsobů. Už mi nevadí, že snad jedině Severní Korea je před námi v počtu policistů na 1000 obyvatel, hlavně když ji porážíme počtem lékařů. Nevadí mi, že si platím údržbu silnic v dani za benzín a potom si ještě na ten tankodrom, kterému se říká eufemisticky dálnice, kupuji dálniční známku. Nevadí mi, že vláda bere plody mé usilovné práce, aby jimi živila nemakačenka a flákače.

Nesmysl, to všechno mi pořád vadí, ale jsem schopný to překousnout. Ale z čeho se mi zasouvá náboj do komory, jsou spolky jako Nenávist Zdarma (HateFree). Spolek profesionálních dobrotrusů, který vidí všude xenofobii a samé podněcování. No co, říkám si, je to jejich vidění světa, jejich názor, se kterým můžu nesouhlasit, ale nic jiného s tím stejně nenadělám. Ale proč musím tuhle tlupu multikulturních šašků živit ze svých daní? Neuplyne den, abych neslyšel o sbírce víček od PET lahví na pomoc dětem postižených leukemií nebo nemocí motýlích křídel, a tady lítají oknem milióny jako vlaštovky na jaře.

Proto je můj návrh naprosto jasný – obraťme to. Věnujme dětem peníze, které teď vysává HateFree a jí podobné pijavice přisáté na státní rozpočet, a financujme tyhle organizace sběrem papírů, víček a já nevím, co ještě teď frčí. Nejsem škrob, osobně bych jim sáček víček poslal, případně pro ně schovával tu záplavu reklamních novin, která se každý den vyřine z mé poštovní schránky.

A teď ještě malé matematické cvičení pro ty, co fanaticky vítají bežence a nechtěnce valící se k nám do Evropy.

Podle odhadů Německa jich letos bude přes milión. Do toho se Islámský stát vytahuje tím, že mezi nimi má pět až sedm tisíc bojovníků. Že nelže, dosvědčují atentátníci z Paříže, z nichž minimálně tři přišli s uprchlíky přes Řecko. Dejme tomu, že s touto vlnou nechtěnců k nám dorazí jenom okolo 500 džihádistů, to je desetina počtu podle IS.

A teď si to převeďme na rýži. V kilu rýže je asi 30 000 zrnek. Na 1 000 000 tedy budeme potřebovat 33 kilo rýže. Prostým dělením nám vyjde, že v kilu rýže bude průměrně okolo 15 otrávených zrnek, jejichž konzumace vás spolehlivě zabije. Když vám z téhle rýže uvařím oběd, dáte si?

MartinTuma.blog.idnes.cz