20.4.2021 | Svátek má Marcela


Diskuse k článku

SPOLEČNOST: HateFree kulturák

Už jsem se smířil s tím, že je mými penězi, které ze mě stát daněmi sedře, mrháno na celou řadu způsobů. Už mi nevadí, že snad jedině Severní Korea je před námi v počtu policistů na 1000 obyvatel, hlavně když ji porážíme počtem lékařů.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času
M. slavík 27.12.2015 15:56

Změnu zákona?

Pánové, tady je třeba ne zmena, ale převrat ve vedení státu. Nikdo by nenechal u volantu svého vozu tupce, který nezná pravidla anebo je bez problémů obchází........

P. Baubín 27.12.2015 11:24

Změnu!

Chápu Vaše rozhořčení je potřeba s tím něco dělat. Je to zralé na komplexní změnu zákona.

P. Matustik 27.12.2015 4:31

HateFree

by se melo prelozit: Bez Nenavisti; Nenavist Zdarma zni moc hezky ale nedava moc smyslu... :-)

V zadnem pripade by vsak tihle dobromilove namely dostavat statin prispevky a radsi se poucit z krestanske tradice - davit ze sveho. To se jim vsak nejak doc nechce.

J. Jurax 27.12.2015 0:48

Když Vám s téhle rýže uvařím oběd

No tak frau Merkel má neskutečné štěstí a/nebo dobrý žaludek - baští tuhle rýži furt a nic - nicméně nemůže se skrze rýži přenášet nemoc šílených krav?

P. Dvořák 27.12.2015 4:29

Re: Když Vám s téhle rýže uvařím oběd

Touto rýží se nemoc šílených krav nemůže přenášet, protože konzument zemře mnohem dřív, než ji může začít šířit.

Merkelbábě se nic stát nemůže. Uvaří rýži a sama jde na raut nebo se jde nacpat steakem.

J. Urban 26.12.2015 22:53

Nenávist v první řadě programově šíří

a zastávají ti, jichž se hejťáci tolik zastávají. To ty parazity neumí NIKDO utřít???

J. Jurax 27.12.2015 0:51

Re: Nenávist v první řadě programově šíří

Uměl by, ale nesmí. Bylo by to politicky nekorektní, rasistické, xenofobní a vůbec fuj a porušilo by to lidská práva oněch parazitů.

V. Lacina 27.12.2015 17:31

Re: Nenávist v první řadě programově šíří

Celkem slušně je utírá muslimský blogger Hatem Berrezouga. Nedávno jej označili za islamofoba. Když se proti tomu ohradil, omluvili se a označili ho za obzvlášť rafinovaného islamofoba. :D

http://echo24.cz/a/waZCu/ano-mym-jmenem-muslim-zijici-v-cesku-pranyruje-islam

Myslím, že bez muslimských reformistů se v tomhle boji neobejdeme. Už proto, že právě oni jsou sluníčkářské internacionále největším trnem v oku. Zde máte nějaká čísla a strukturální rozbor dnešního džihádu ústy další reformistky, kterou mají na černé listině snad všechny teroristické organizace i inkvizitoři sociální spravedlnosti:

https://www.youtube.com/watch?v=pSPvnFDDQHk

P. Vaňura 26.12.2015 20:41

Jsem velice rád, že národ pochopil, co se ve skutečnosti

skrývá např. za snahou zbourat vepřín v Letech. Je to implantace pocitu viny národu, který má "ospravedlnit" bezdůvodné rozdávání peněz Cikánům.

Totéž jsou "pocity viny" za "otrokářství a kolonialismus," šířené po západním světě, kdy jsou příslušné národy údajně povinny něco platit a přijímat parazitující migranty! To se rozšiřuje i na země, které žádné kolonie neměly!!! Švédové jsou údajně "vinni" proto, že si v minulosti jakýci obchodník s otroky pronajal loď od švédského majitele... A to si dovolí tvrdit vážně!

M. Prokop 26.12.2015 20:57

Re: Jsem velice rád, že národ pochopil, co se ve skutečnosti

Jako kdybyste ty socany neznal ...

V. Kusý 26.12.2015 20:40

Oni za starého Rakouska dobře věděli,

proč mohl volit jen ten, kdo zaplatil ročně víc než 30 zlatých daní.Když vidím ty dobroteroristy tak jsem přesvědčen, že ani jeden by si na právo volit nevydělal, neřku-li aby dostal od státu jedinou korunu.Oni holt ti kletí Habsburgové nebyli žádní pitomové, jak se ještě dodnes tvrdí :-)

P. Vaňura 26.12.2015 20:31

Chce to na ně "dělnickou pěst" a je úplně jedno, zda

za ní bude stát Gottwald nebo Hitler. Je to menší zlo, než záplava vetřelců!

M. Prokop 26.12.2015 20:58

Re: Chce to na ně "dělnickou pěst" a je úplně jedno, zda

Tak to lituji, menší zlo to rozhodně není.

J. Jurax 27.12.2015 0:53

Re: Chce to na ně "dělnickou pěst" a je úplně jedno, zda

Ale ve svých důsledcích ne zase výrazně větší.

J. Schwarz 27.12.2015 8:36

Re: Chce to na ně "dělnickou pěst" a je úplně jedno, zda

Na druhou stranu dělník, který se na své peníze nadře s nimi bude jinak zacházet než znudění synek či dcérka multimilionáře. Takoví cvoci s oblibou kážou "Dobro", jezdí do indických ášramů naučit se "skutečnému životu" , hrdě nosí trička s Che Guevarou a žvaní o rovnosti a vině bělochů za bídu třetího světa. "Boj proti rasismu, za práva menšin, feminismus" si tito paraziti vymysleli proto, že dělnických povolání ubylo takže oblbování dělníků už nebylo tak jistou cestou k moci. Většina socanů taky není dělnického původu ale jsou to vysokoškoláci, absolventi oborů kteří by se jinak než žvaněním a politikařením neuživili. Dělníci je, pravda, mnohdy volí, protože socan žvanit umí a běžný člověk tak hned neprohlédne že si posílá hlavně sám sobě malou domů než že by mu až tak leželo na srdci "dobro dělnické třídy".

S. Cinkl 26.12.2015 14:56

Podněcování

rasismu, vzájemné neúcty pohlaví, rozdmýchávání náboženské nenávisti a hlavně rozkrádání veřejných financí je hlavním motem všech dobrotrusných organizací. Od šedesátých let se neustále zvyšuje počet kreténů "vzdělaných" na "špičkových" univerzitách ve společenských oborech, kteří netouží po ničem jiném než za veřejné peníze páchat dobro a bezpracně zanechat historickou stopu. Jediné k čemu to vede je stále větší pnutí a nasra.... ve společnostech kde tito líní, odporní, povýšení šmejdi bují jako rakovina.

Š. Hašek 26.12.2015 21:46

Re: Podněcování

Máte pravdu, docela Vámi i od srdce napsáno.

Problém jest v tom, že tito polovzdělanci jsou posedlí výzvou/úkolem/projektem smířit/spřátelit na Zemi poštolku s myškou. Aby si konečně podaly jučičky (to není překlep) a vítali maminku vesmíru Táničku Fišerovou.........

A přitom mnohdy ani neví, co mají "dělat právě na radiopojítku, aby jim to řeklo tramvaj domů".

Já (na rovinu řeknu), jsem jim byl ve dvaceti podobný. Ale rychle jsem z toho vyrostl. Ale jim to vydrží do čtyřiceti (furt). A to už není problém, to je průs.....!!

P. Klouda 26.12.2015 12:09

Ano, ...

... takto obrátit zmíněné dva způsoby financování, bych v referendu i jinde bez váhání podpořil.

F. Kodera 26.12.2015 10:38

Hejťáci

Jednou jsem v noci poslouchal jejich kydy na čr dvojce a nechápal jsem, proč se jim dává prostor a po chvíli mi došlo, že to zapadá do oficiální mediální masáže, kterému se říká objektivní informace. Hrůza...

Š. Hašek 26.12.2015 11:58

Re: Hejťáci

Ano, neustále probíhá mediální masáž. Za naše peníze, s.r.o nepolitických redaktorů.

Jako malý bonbónek připomínám rozhovor s grafiťákem/velkým umělcem, který za bezdechu redaktora poučoval všechny posluchače (fakt jen ten redaktůrek tak něco vobčas špitnul, aby tam byl), že jedině oni mají právo rozhodnout, jak bude vypadat veřejný prostor všude. Všude (no, neřešil chrám Sv Víta). A kdo řekne něco - no to je přeci negramotný póvl. Naprosto bez špetky vkusu, fantazie ........

To byl rozhovor stejného typu jako rozhovor, kdy host TV opakovaně použil výraz "samozvaná politička Le Pen". A redaktor jen lapal po dechu (očička mírně vykulená), že dostal do televize konečně velikána politologie a všichni teď zírají, jaké že to má televize odborné/vzdělané redaktory.

Stále dokola, skoro vždy zoufalý redaktor, pyšnící se potom u tetičky, že je na Kavkách ob večer a že pozval nějakého "nositele myšlenek budoucnosti". Opakuji, platíme my! Prosím nepsat něco o vypínači, je třeba vědět, "co na nás šijou"! Nemyslíte??

P. Klouda 26.12.2015 12:14

Re: Hejťáci

Máte naprostou pravdu. Je to skoro to samé, jako učit sice na gymnáziu, leč ve třídě spíše hloupé než průměrně inteligentní, která svým obdivným postojem k sobě samotné nastavuje hloupost jako normu inteligence pro zbytek národa ~ co národa! ~ nejlépe celého světa...

B. Volarik 27.12.2015 7:28

Re:"samozvaná politička Le Pen"

Jako by všichni politici nebyli "samozvaní". Nikdo je přece do politiky nenutil...sami se pozvali.

K. Janyška 26.12.2015 10:14

Za sebe a pro sebe. Násilné vymáhání dobra, i když za své

je úplně stejným zločinem. Všichni přece vědí, že dobrými úmysly jsou dlážděny cesty do pekla. Je nutno identifikovat zlo a to odstraňovat. Tak je lidský svět založen. Soukromé právo, které nás každý den každého řídí 24 hodin denně, má jen a jen zákazový, tedy negativní, charakter... Dzp.

Š. Hašek 26.12.2015 21:50

Re: Za sebe a pro sebe. Násilné vymáhání dobra, i když za své

Pane Janyško,

Vy snad chcete naznačit, že když premiér Sobotka požaduje po mně, abych platil za souseda pivo (zde tedy nikoliv za jeho prašule), že má snad zhoubné úmysly? Vy chcete kririzovat "sluníčko republiky"?

Svátkově zjednodušeno, odlehčeno.

B. Volarik 26.12.2015 7:11

Hate Free je orgánem muslimské desinformace a propagandy.

Hate Free jedná přesně podle pravidel "takiya", což je muslimská praxe lhaní nemuslimům. Podle pravidel takiya je muslim zavázán nemuslimům lhát a užívat lstí.

Korán-Sůra Kořist-8:30 - Vzpomeňte, jak nevěřící kuli pikle proti vám. Hleděli vás zajmout nebo usmrtit nebo vyhnat. Oni osnovali plány-ale Bůh také osnoval. Bůh je nejvýše zběhlým v jeho machinacích.

V hadith a jiných zdrojích je pak vypracována taktika takiya, kdy muslim dle potřeby zapírá svou víru, tváří se jako spojenec, tajně osnuje proti nemuslimům.

Hate Free je toho pravým produktem.

V. Lacina 27.12.2015 17:35

Re: Hate Free je orgánem muslimské desinformace a propagandy.

Legrační je, že ne všechny islámské sekty tuto praktiku uznávají. Ale víceméně všechny západní apologetické organizace ano... :D

P. Dvořák 26.12.2015 2:49

Jak to chcete finančně hlídat mezinárodně,

když ani v tom našem kačáku nejsme schopni si uhlídat několik desítek naprosto zbytečných a darmožravých organizací, zabývajících se již několik desítek let s absolutně nulovým výsledkem našim specifickým etnikem?

Důsledek jejich činnosti je, že např. v policejních statistikách byla pravdoláskově v devadesátých letech u pachatelů vymazána položka "národnost", takže dnes vlastně ani nemůžete statisticky dokázat, že i když je specifického etnika něco kolem 3% obyvatel, násilnou trestnou činností se podílejí tak nějak kolem 50%.

Všichni kteří to ví, tak kolem toho blekotají, aby nepřišli o koryta.

M. Moravcová 26.12.2015 6:47

Re: Jak to chcete finančně hlídat mezinárodně,

Když se díváte na zprávy, jednoznačně ty (samozřejmě dopadené) pachatele poznáte.

F. Doušek 26.12.2015 10:51

Re: Jak to chcete finančně hlídat mezinárodně,

Ne nadarmo jim většinou rozmazávají ksichty.

J. Slanina 26.12.2015 8:51

Re: Jak to chcete finančně hlídat mezinárodně,

Jojo!

Rada vlády pro záležitosti romské menšiny, Oddělení kanceláře Rady vlády ČR pro záležitosti romské menšiny, Sekretariát Rady vlády ČR pro záležitosti romské menšiny, Výbor pro spolupráci se samosprávami a koncepci romské integrace, Výbor pro Evropskou Platformu a Dekádu romské inkluze, Monitorovací výbor pro činnost Agentury pro sociální začleňování v romských lokalitách, Komise pro vybudování Památníku romského holocaustu, Platforma pro začleňování Romů, EU Roma Network, Výbor expertů pro romské záležitosti při Radě Evropy, Národní demokratický institut pro vedoucí národních romských agentur, Evropské centrum pro prevenci a kontrolu přenosných nemocí mezi Romy

Koncepce, strategie, Koncepce romské integrace na období 2010-2013, Koncepce romské integrace na období 2014-2017, Zpráva o stavu romské menšiny v ČR, Materiální a sociální revitalizace sociálně vyloučených lokalit, Monitoring situace romských komunit v Č, Podpora terénní práce, Podpora romských poradců pro obce s rozšířenou působností, Podpora koordinátorů pro romské záležitosti, Strategie podpory sociálně vyloučených romských komunit při sčítání lidu, domů a bytů v roce 2011, Ethnic Friendly zaměstnavatel, Akční plán pro Romy a Sinty, Deklarace o narůstajícím anticiganismu a rasistických útocích proti Romům v Evropě, Evropský školící program pro romské mediátory, Prevence sociálního vyloučení a komunitní práce, Dekáda romské inkluze 2005-2015, Akční plán Dekády romské inkluze 2005-2015, Středoevropská romská strategie v rámci Visegrádské čtyřky04001 Podpora koordinátorů romských poradců.