16.4.2021 | Svátek má Irena


POLITIKA: Policie Pomo pije… a lidi bije

13.7.2013

Starší lidé mají tu výhodu, ovšem někdy nevýhodu, že si pamatují. A to se ne vždy a ne všem líbí. Jenže ono to člověku nedá.

Název "Policie Pomo pije" je z knihy švédských autorů Maj Sjöwallové a Pera Wahlöö a mimo samotný detektivní příběh popisuje celá tato série detektivek zkorumpovanou a neschopnou švédskou policii. A to dosti kriticky.

Co se týká naší policie, tak nejprve jsem poslouchal projev staronového ministra vnitra pana Peciny, jak sliboval policajtům, jak se říká "hory i s horákama", tedy že jim přidá peníze a taky že zvedne počet policistů, aby se tak nenamáhali ve své obtížné službě… atd. atd. Chtít zvedat počet policistů ve státě, kde je na jednoho obyvatele větší počet policistů než v Rakousku anebo Německu a, jak tvrdí zasvěcenci, kde je údajně o 20 % policistů víc, než bylo v celém komunistickém Československu, je skutečná ukázka "kvality" plánů nové Rusnokovy vlády.

Však ji také jmenoval Já Miloš První, který hned ve své nástupní řeči pravil, že bude nutno bojovat proti extremistům, protože kdyby oni zvítězili, zhynul by český národ. Jenže ono, jak se ví, není extremista jako extremista. Vyholené lebky s IQ tykve, co ječí "Čechy Čechům" a rády se zúčastňují virválů proti Cikánům, nejsou těmi skutečnými pronacistickými extremisty. Nejsou těmi, kterých bychom se měli nejvíc bát. Německý nacionalismus (a někdy přímo nacismus) vyhlašováním české nedostatečnosti morální a mravní a "nedozírných vin" na Němcích způsobených u nás propagují, ve více méně otevřené či skryté formě, "intelektuálové" jako Bohumil Doležal, David Vondráček, otevřeně a naplno a brutálně pak propagují nacismus brněnští vydavatelé projevů Hitlera Pavel Kamas a Lukáš Novák, dále pronacističtí blogeři Lukáš Beer, Franz Chocholatý Gröger a další. Skutečné "pouliční" neonacistické bojůvky, napojené většinou na saské bojůvky současné NPD, Nationaldemokratische Partei Deutschlands (česky Národnědemokratická strana Německa), jistě u nás také existují, ale u nich, jak konstatuje zpráva českých tajných služeb, dochází k útlumu. Takže, proti komu chce Miloš První posílat své bojůvky pod vedením věrného panoše Peciny? Ovšem bezvadně mohou sloužit jako zástěrka, jak utužit "policejní pořádek". Za jásání davů. Davu tupců, aby bylo jasné.

No, vypadá to, že policisté budou ve skutečnosti bojovat hlavně proti obyčejným nasraným lidem. Promiňte ten výraz, trefnější však nemám. Po prokurátorském převratu, který poněkud hloupě bagatelizoval Pavka Kohout ve svém Trilobitovi v MfD, je potřeba předhodit lidu "hry". Když nějak soudruzi zemanovci určitě nejsou schopni vytvořit "chléb". Jo a předvést zároveň tomu plebsu, kdo je tady pánem.

Politici už to vědí a strachy si trousí do kalhot, aby je nějaký Ištvan neposlal za mříže. Takže ti jsou vyřízení. A teď je na řadě ta chátra, co by se mohla bouřit. Takže, vyrobíme "cikánské nepokoje". Však ono se něco najde. Obyčejní lidé už mají po více než dvaceti letech idiotské "romské" politiky mutlikulti plné zuby a část Cikánů zjistila, že když baráky, co v nich bydlí, jako třeba v ostravském Přednádraží, napůl rozkradou, nic se jim nestane. Přičemž budou pisálci, co o tom neví ani "ň", plácat v novinách, jak poslední nájemníci opouští byty, "co v nich bydleli 40 let", aniž by kvíkli něco o tom, že problém způsobily úřady (prasklá kanalizace a její právní neřešení) a "nahnědlí občané", kteří domy doslova rozebrali.

A našlo se v Budějovicích. Obyčejná rvačka - ale to byla přesně ta poslední kapka. Naprosto asociální menšina z menšiny místních Cikánů (většina tam žije dlouhodobě bez větších problémů) vyvolala po dlouhých provokacích, kdy se cítili být beztrestní, konflikt. A lidé už začali reagovat a nezvali si Kocába, aby na místě Romům a jim zazpíval. Tahle doba už je pryč. Teď dochází na facky! Už toho totiž začalo být moc. A hned ČT a i NOVA ječely, jak "extremisté a rasisté" chtějí útočit na "nevinné Romy". A obrněnci předváděli pro štáby TV "zásahy".

Když jsem četl prvně na internetu příspěvky, že nemalou část těch excesů při "demonstracích" organizují a vyvolávají policejní provokatéři, nejprve se mi tomu nechtělo ani věřit. Nemám sice obecně příliš velkou důvěru v postkomunistickou policii, ale tohle mi připadalo jako někde z Běloruska či z meziválečného Rakouska a Německa, kde velkou část násilných demonstrací plánovali komunisté a nacisté a s nimi sympatizující policisté proto, aby se pak pokusili zmocnit vlády.

U nás není ovšem není potřeba "zmocňovat se vlády", stačí na to jeden Ištvan, Pavel Zeman, Bradáčová a Šlachta. Ovšem dokud jsme v EU, asi by to veřejně neprošlo. Tak je potřeba "zpracovat "ulici" a typ televizních diváků pejorativně zvaných "nováci". Ale co není, může být.

Podíváme-li se na článek Sobota na Máji (s podtitulkem "Romové, cikáni a českobudějovické cvičení novodobé Státní bezpečnosti") a v něm i na doprovodné záběry, je jasné, že se česká policie postupně změnila na surové a podivné společenství lidí divných zjevů a způsobů chování, které zaměstnávají různé policejní útvary a komanda.

Mně je jasné, že u těchto složek nemohou pracovat samí Mirkové Dušínové, ale podívám-li se na NP u článku na obrázek muže vlekoucího neurvale demonstranta, policistu, který je potetovaný jako poslední kriminálník, je to přesně ten typ, o kterém se za mého mládí říkalo: "Toho potkat v lese, položím peněženku na pařez a zdrhám." Tohle že je zjev "demokratického" policisty? Takhle vyvedení nebyli ani soudruzi z Husákova "bác-komanda", a že to tedy byli "fešáci" a "vzdělanci"!

Na netu běhá dosti podrobné vylíčení, jak tyto zjevy nastupovaly a vystupovaly z policejních aut před úřadovnami policie a zjevně bylo jasné, že jde o "tajné policisty". Je děsivé svědectví občana v Budějovicích na veřejném projednávání vztahů gadžů a cikánů na sídlišti Máj, kde sdělil, že se ke skupince přihlížejících občanů přidal jakýsi "civilista", který začal provolávat proticikánská hesla a když se okolostojící přidali, vytáhl policejní obušek, zavolal "kolegy" a začal občany mlátit. To je na okamžité suspendování vedení zasahujících policistů a trestní oznámení na dotyčného "policistu". Pravděpodobnost této výpovědi o chování policie, stejně jako informace a video-dokumenty, dokládá článek na iDnes. Nejlepší je video, ke kterému není co dodat, je toto:

Česká policie, a to jak státní, tak místní, se utrhla z řetězu. Je podporovaná a hecovaná prodejnými a bezohlednými novináři, o čemž svědčí nejen příklad od Anděla z Prahy 5, viz video Muž, který na Andělu projevil občanské zděšení činem a který byl surově napaden, do očí mu byl nastříkán "pepřák", byl odveden na polici a tam nucen dělat nahý dřepy. Teatrální zatčení a převoz Dalíka vrtulníkem a ještě teatrálnější zatčení a odvádění v "medvědu" sekretářky ministerského předsedy Nagyové ukazuje, že policie a ji kryjící poltické a státní síly začínají bezohledně předvádět svoji "sílu" a pohrdání demokracií.

Kdo a které síly za tím stojí, zda jde jen o neschopnost politiků ukočírovat policii a justici nebo o souběh mediálních a politických tlaků různých skupin, které manipulují veřejným míněním, anebo o něco jiného, není stále jasné.

Bojím se, až se to dozvíme, aby nebylo cesty nazpátek. Jak se domnívá postava v Poslu z Liptákova: "Mladý pane, viděl jste někdy důl? To je díra v zemi, chodby tak a tak. Prosím, důl se může zatopit, zasypat, ale nikdo vám ho nemůže vzít!" No a mohl.

Naši předkové netušili, a nevěřili by tomu, že se vlastnictví koloniálu anebo ševcovského krámku může někdy stát trestným činem a že do Vídně se nebude moci 41 let jen tak jezdit, jak vás napadne. A už nikdy by je nenapadlo, že by jejich sousedy někdo "podle zákona" vraždil plynem a jejich děti házel zaživa do pecí. Anebo že by v obilnici Evropy, Ukrajině, mohly miliony lidí zemřít "z úředního rozhodnutí" hladem. Komu to nedochází anebo tomu nevěří, doporučuji jako studijní materiál vynikající knihu Sinclaira Lewise "U nás se to stát nemůže".

No a stalo se to. Na začátku je vždycky strach. Strach těch, co by se měli ozvat. Přestože je dnes jasné, že "protiromské bouře" jsou přinejmenším využívány policií k zvýšení jejího vlivu, nejsou-li přímo spoluorganizovány, může brzo dojít k horšímu. Když nechal Paroubek mlátit policii do technařů, mohli se všichni zjevit. Dnes, když jsou mláceni lidé, kteří se cítí oprávněně ohroženi, mlčí media jako zařezaná! Jak ukazují videa, policejní těžkooděnci tam mlátili hlavně naše děti, nejlépe neozbrojené. Pokud možno deset vymakanců na jednoho kluka! MLÁCENÍ DĚVČAT, jak je vidět na záběrech, kde tlučou steroidoví zakuklenci do dívky tlačící vozíčkáře, a to dvakrát, tedy opakovaně, je rovnou jasný trestný čin. Nehledě na to, že děvčata nechávala na pokoji při demonstracích třeba i "zaostalá" turecká policie. Že vám není hanba, zbabělci jedni vypatlaní! Hlavně že vám provařený pseudopolitik Pecina rozdá další peníze, co?!? Za "dokonale zvládnuté" potlačení extremistů. Anebo spíš za mlácení bezbranných?! Co?!?

V Česku na občany nečeká, zdá se, moc hezká vyhlídka do budoucnosti. Viz videa na YouTube, například zde:Obzvláště výživné je video uveřejněné na stránkách Protiproudu. Všimněte si okamžiku v 1:59 minut záznamu, jak je ozbrojen policista bez uniformy!

A kde jste, vy naši hrdinní investigativní novináři? Jak to, že vás není vidět?! To už si kadíte před nastupující brutální mocí strachy do kalhot? A žvaníte lži a nesmysly? Nebylo by přesnější nazývat slovy "vyholené lebky" policejní komanda?

Ostatně, došlo už někomu z českých policistů a novinářů, že sociální sítě už nedovolují tak bezostyšně lhát a schovávat se za úřední prohlášení? Nebo chcete skutečně vyprovokovat nějaký malér, jako je tomu jinde?

Otázkou zůstává, v jaký stát se to vlastně měníme…Advantage Consulting, s.r.o.
DŘEVAŘ PRO VÝROBU

Advantage Consulting, s.r.o.
Středočeský kraj, Ústecký kraj, Liberecký kraj
nabízený plat: 24 000 - 28 000 Kč


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.