27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Vadí, nevadí

22.10.2007

Ovšem méně potěšující je způsob, jak byl Přemysl Sobotka prověřen a jak se o výsledku prověrky dozvěděli jeho voliči a všichni občané. Prověrku provedl "někdo", Sobotka se to "nějak" dozvěděl a informoval o tom občany prostřednictvím tisku.

Na celé věci je několik pozoruhodných prvků. Vezměme je od nejpozoruhodnějšího a na něm zůstaňme: v minulosti se stalo už mnohokrát, že přední politik vystoupil před kamery a mikrofony a notesy novinářů a tajupně oznamoval, že je odposloucháván a sledován a špehován a šmírován. Vždycky následovaly otázky typu "kým" a "jak" a "proč". Vždycky následovaly bláboly a v konečné fázi výsměch a pokles blábolilovy vážnosti. Politici by měli mít nějakou mateřskou školku nebo přípravku nebo nějaký kurz a ten první den, kdy zasednou do škamen, by jim pan učitel měl na tabuli křídou napsat:

NECHCEŠ-LI BÝT KONKRÉTNÍ, MLČ.

Možná, že nějaké takové školení dokonce existuje. Avšak zdá se, že Přemysl Sobotka na té první hodině chyběl.PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: Těhotenství bylo bezproblémové, později měl malý Honzík epileptické záchvaty i 30krát denně
PŘÍBĚH ZE ŽIVOTA: Těhotenství bylo bezproblémové, později měl malý Honzík epileptické záchvaty i 30krát denně

Šestiletý Honzík Hanuš se narodil s vrozenou vývojovou vadou pravé ruky. Když bylo malému půl roku, lékaři mu diagnostikovali opoždění...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.