7.7.2020 | Svátek má Bohuslava


Taková decentní výměna ministrů

11.4.2019

Proběhlo to bez skandálu, pokud jde o ministra Ťoka tak naprosto, skandály kolem ministryně Novákové byly jen malinké, nikdo nic neukradl, jen se tam nešťastně plácalo a média to rozmazala a co se týká toho Tchajwance, tak to byl někdo moc horlivý, za minulého režimu se říkalo předposraný. 

Pan Karel Havlíček na místo paní Novákové je zřetelně dobrá volba a potěší malé a střední živnostníky, jejichž asociaci pan Havlíček šéfuje. Vladimír Kremlík na Ťokovo místo také nebudí emoce. Oba nominanti jsou odborníci mimo strukturu ANO, to veřejnost jistě zaznamená s povděkem.

Ze strany sociální demokracie se okamžitě ozvaly hlasy, že není třeba měnit žádného oranžového ministra. Politika rozhazování peněz lopatou se sociálním demokratům líbí, nejvíce se činí paní ministryně Maláčová. Ta si dennodenně láme hlavu, komu ještě dalšímu nějaké ty miliardy nacpat, a kde je vzít, to ať si láme hlavu někdo jiný, a jak je vydělat, to je zcela mimo její zájem. Tady se ukázalo, že Hamáčkova taktika dostat se ke státnímu penězovodu byla správná, v opozici by mohli sociální demokraté jenom planě nadávat, tím víc, kdyby koalici s ANO utvořily některé subjekty z tzv. demokratického bloku.

Když už jsme u toho, je úsměvné, jak se komunisté rozčilují nad tím, že jim Piráti vykrádají volební program. Má to svou logiku, cíl je stejný, jenom komunisté ho vidí v minulosti a piráti doufají v budoucnost orwellovského státu dozoru, pardon, transparence.

Aston Ondřej Neff


Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.