23.9.2021 | Svátek má Berta


Hamáček bez mlčenlivosti

11.8.2021

Stran Hamáčkovy cesty do Moskvy jsme si mlčenlivosti užili až dost. Neuskutečněná cesta se stala zdrojem spekulací, česky se tomu řekne dohad. Dohadující se dělili na dva tábory, zdali v pozadí toho byla slabomyslnost, anebo sviňárna. 

Hamáček je zbaven mlčenlivosti, a tudíž bude vypovídat policajtům. Prudce se zvyšuje pravděpodobnost, že někdo vyžvaní, co Hamáček navykládal, takže se můžeme těšit na některé z příštích čísel Respektu, tam ten zpravodajský kanál (v pravém slova smyslu) obvykle vede.

Vždycky říkám, že i ta největší pitomost mívá aspoň jedno rozumné vysvětlení. Nelze totiž vyloučit, že Hamáček mluvil pravdu, že ta údajná cesta měla zajistit krytí pro stažení velvyslance z Moskvy na konzultace. To by pak dalo za pravdu těm, kdo sázeli na slabomyslnost.

No, v naší politice sázet na slabomyslnost je trochu nesportovní. Je to sázení na jistotu...

Aston Ondřej Neff


Když holčičky testují: Jak se bude líbit panenka Kitten Cafté?
Když holčičky testují: Jak se bude líbit panenka Kitten Cafté?

Na 20 maminek a jejich holčiček tentokrát čeká kelímek s panenkou Kitten Catfé. Zapojte se do testování a získejte pro svoji holčičku další...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.