5.12.2020 | Svátek má Jitka


EVROPA: To je ale fofr, co?

8.1.2016

K různým problémům se má postupovat nejlépe na základě vědeckých poznatků. Tak například, jak sdělil náš tisk, skupina vědců (neošklíbejte se předem, já vím, že když se dneska řekne „skupina západních vědců zjistila, že.. “, tak je to něco podobného, jako když se kdysi tvrdilo, že žárovku vymyslel Jabločkov a rentgen Rentgen Rentgenovič Rentgeněnko).

Tak znovu: podle výzkumu vědců z Rochesterské university prý muži dají vždy přednost sexu před jídlem, jak pravil jistý spoluautor Douglas Portman (viz zde).

No, jak k tomu napsala jedna česká novinářka – evidentně politicky nekorektní - prý by stačilo, aby se šli na ulici zeptat několika náhodně vybraných chlapů a vyšlo by jim to stejně.

Srandičky, srandičky, ale když si člověk přečte několik zpráv z Německa, přejde ho humor. Tak třeba: Německo je v šoku ze silvestrovských masových útoků skupin mužů na ženy v Kolíně nad Rýnem, ve Stuttgartu a v Hamburku, které mají stovku obětí. Zapojena do nich byla tisícovka mladých mužů severoafrického a arabského vzhledu. Byli mezi nimi i migranti hledající azyl.

Načež následuje zpráva, která poněkud upravuje tu první: Policista, který v noci zasahoval u kolínského nádraží, řekl webu listu Express, že zadržel osm podezřelých: „Byli to všichni žadatelé o azyl, měli u sebe kopie dokumentů povolujících pobyt.“ Z jeho vyjádření ale není jasné, zda jde o migranty, kteří přišli do Německa letos, anebo tam byli už dva roky, jak se uvádělo v pondělí.

A nakonec to pokračuje s tím, že se provalí, že političtí korektníci – cenzoři - na webech mazali zpočátku všechny zprávy o těchto skutečnostech jako politicky nekorektní a xenofobní.

V současné době vedení Kolína nad Rýnem a několika dalších měst v podstatě přiznalo, že jsou bezmocní a nejsou schopni zaručit bezpečí obyvatel, hlavně žen, v mnoha oblastech německých měst.

Vzpomenu-li si na Petici vědců proti strachu a lhostejnosti ze 17. srpna 2015, rád bych teď slyšel ty slovutné učence, co nás peskovali: My, zde podepsaní vědci a vědkyně, pracovníci akademických a výzkumných institucí, jsme velmi znepokojeni prudkým nárůstem xenofobie ve společnosti. Mnozí politici i média užívají rétoriku strachu z cizinců a lhostejnosti k jejich utrpení, dříve považovanou za extrémní a nepřijatelnou. O imigrantech, lidských bytostech, se píše, jako by šlo o škodnou zvěř či parazity valící se do naší vlasti, aby vysávali sociální systém nebo rovnou vraždili a znásilňovali. Cizinci žijící v Evropě jsou vykreslováni jako pátá kolona, podvodníci a zločinci.

Představa, že by snad teď sestavovatelé Petice, po vraždění ve Francii a organizovaném násilí až stohlavými skupinami osob, jak píše německý tisk, „afrických a muslimských rysů“ (myšleno asi arabských, či blízkovýchodních, žádný muslimský genotyp neexistuje) poněkud omluvili vlastnímu národu a popravili své nafoukané kárání plebsu, je asi nereálná.

Dodnes mi nejde na rozum, jak může být tolik formálně vzdělaných lidí ve skutečnosti tak neuvěřitelně hloupých a nevzdělaných.

Každý skutečný demograf a sociolog ví, že když dojde k nerovnováze ve společnosti (v muslimských dnes k přelidnění), vypukne boj o zdroje, vodu, ale hlavně o ženy! Toto naprogramování je u všech tvorů dáno geneticky, a když se sejde na jednom místě nadbytek mladých potentních samců, je na malér zaděláno. Je úplně jedno, zda bylo mezi imigranty 75-80 anebo 90 % mladých mužů. Žvanění sluníčkářů, že to není 90 %, ale méně, na věci nic nemění.

Merkelová a celá ta parta vládnoucí Evropě pozvala z doposud nepříliš jasných důvodů tyto mladé muže do Evropy. Není možné, aby si skutečně mysleli, že sem přijdou hlavně ženy, děti a různí trpící. A když čtu ten blábol, tu „Petici“ vzdělanců, jak si sami říkají, jsou dvě možnosti: Buď jsou tito vzdělaní lidé ukázkou blouznivosti našich evropských elit, anebo už jsme na tom jako za bolševika. Aby si zachránili kůži, místa a postavení, přísun peněz a prebend, ti lidé vědomě lhali. A lžou.

Předstírají, že imigranti jsou jakási amorfní a bezpohlavní skupina. Jsou to mladí chlapi, plní síly a bez zábran a evropské výchovy. Působení testosteronu na mozek mladých samců prostý lid popisuje takto:

Lékař na psychiatrii má prověřit účinek protialkoholické léčby na mladého alkoholika. Posadí jej do ordinace, nalije panáka vodky a jej pak náhle vyleje do umyvadla. „Na co myslíte?“ vyštěkne na mladého alkoholika.
„Prosím, na soulož,“ odvětí mládenec.
Doktor vezme láhev piva, leje ji do umyvadla a oboří se na mládence: “Na co teď myslíte?!“
„Prosím, na soulož,“ odvětí dotyčný.
Lékař se už raduje, jak léčba zabrala, a pro poslední zkoušku se zeptá pacienta: „Co pijete nejraději?“
„Prosím, koňak.“
Lékař tedy vezme láhev koňaku, leje jej do umyvadla a opět se ptá: „A na co myslíte teď?!?“
„Prosím, zase na soulož.“
„Chlape, jak je to možný?“
„Když já na nic jinýho, prosím, nemyslím...“

I naprostý blbec mohl předem vědět, že když doveze do Evropy během dvou let něco okolo milionu imigrantů ze zemí, kde ženy chodí zahalené od hlavy k patě, budou lehce oděné evropské ženy přímo ďábelským pokušením pro mladé muže, kteří mají sex v hlavách dvacet čtyři hodin denně a jsou osamělí, frustrovaní, ve stresu a s nekonečným nevyplněným časem. Takže si prostě pro ženy dojdou. Ber kde ber.

Doposud multikulti sluníčkářská Evropa předstírala, že časté a, mnohdy hromadné sexuální zločiny imigrantů a jejich potomků v Anglii, Francii, Švédsku a jinde jsou jen „výstřelky“. Teď narazila na realitu. Nadržení mladíci, nemající o společenském systému západní kultury a sexuálně společenských vztazích ani ánung, si většinou představují evropské a obecně bílé ženy jako vlastně prostitutky. Internet plný porna, kde jsou běžně k vidění obrázky, nad nimiž by se podivil i zkušený gynekolog, doma pečlivě nastudovali a považují to za ukázku zdejších mravů. To, že jim Evropanky „nechtějí dát“, si pak vykládají jako to, že jimi ty ženy pohrdají a vlastně je tak uráží. Když na internetu je vidět, co dělají - zdánlivě ochotně a neustále - tisíce místních, bílých i barevných se zdejšími muži. A podle muslimské logiky jsou to vlastně také s nimi povinny dělat!

Z dnešního hlediska je úděsné, že mezi „vítače“ těchto imigrantů patří hlavně všichni euroláskaři, pravdoláskaři, feministky a genderistky. U nás ve vládě Marxová, Dienstbier a Pelikán. A obecně tisíce „aktivistů“ všech směrů.

Organizované i neorganizované skupiny mladých nadržených „mužů severoafrického a arabského vzhledu“, jak je pojmenovává německá policie, páchající násilí na ženách žádné pořádkové síly na světě nemají sílu zadržet. Henriette Reker, starostka Kolína nad Rýnem, která vyhrála místní volby s programem „vstřícnosti“ k imigrantům, nyní veřejně vyhlásila, že město a policie nejsou s to chránit své občany a hlavně ženy. Rozzuřila německé ženy, když prohlásila, že by ženy měly mít jakýsi „kodex chování“, díky kterému by bylo možné předejít dalším útokům.

Krizový tým (starostky a města) se shodl na tom, že by měla být přijata preventivní opatření, která by zahrnovala „kodex chování“ pro mladé dívky a ženy. Ten bude podle starostky zveřejněn na internetu a pravidelně aktualizován. Součástí dokumentu jsou mimo jiné rady, aby se ženy na „délku paže“ nepřibližovaly k cizím lidem, aby se pohybovaly v rámci vlastní skupiny....

Takže místo zásahu, vypátrání a potrestání útočníků požaduje kolínská starostka, aby se místní obyvatelky „přizpůsobily“ chování zločinců vyznávajících muslimské právo šaríja.

Německá vláda má jedinou možnost, pokud chce zabránit ovládnutí celých městských částí mladými islamisty, zabránit sexuálnímu násilí na ženách atd. Tak jako dříve umístit imigranty do uzavřených uprchlických táborů a přistižené pachatele ihned výrazně potrestat.

Vítal jsem otevření hranic, ale doba se změnila.

Co se týče naší vlády, protože máme otevřené hranice, ihned udělat stejná opatření jako Dánsko a Švédsko a preventivně možná takové jako Maďarsko a Makedonie. Nemůžeme jen čekat, jestli se zachce stovkám a možná tisícům k zločinu a násilí inklinujících imigrantů překročit naše hranice. Sedí totiž často hned za nimi. Tvrzení, že takoví nejsou, sami imigranti vyvrátili. Výmluva, že „všichni z nich nejsou zločinci“, už neplatí. V každém případě se ukázalo, že zločinců je mezi nimi „víc než malé množství“.

Na hranice je potřeba ihned poslat natrvalo policii. A celníky, kterých je dost a nemají co dělat. Aby fungovali jako součást ochrany hranic. Zabránění pašování cigaret, kterým se tak chlubí, není tak závažný zločin, abychom jej nevydrželi. Místo aby dělali, jako u načerno vyráběného lihu, že „nic nevidí“, ať jdou dělat to, co by měli.

Je nutno použít i městskou polici, vyhnat ji od „dojení řidičů“ a posílit z ní složky ochrany hranic. (A ihned zrušit tu hovadinu s povinnou maturitou pro strážníky.)

Armáda a policie, ať se nám to líbí nebo nelíbí, musí přijmout nejméně 10 000 lidí. Avizovaných 6000 nestačí. Je potřeba je moderně vyzbrojit a vybavit.

Je nutné ihned navázat kontakty s Izraelem a využít jeho zkušeností v boji s terorismem. Včetně opatření, která jsou v Izraeli běžná. Jistě že nezabrání všemu terorismu, ale dokážou zachránit národ (včetně všech „nečeských“ spoluobčanů) a náš stát. Už dvakrát nás Němci zatáhli do válek, v první padlo Rakousko-Uhersko, v druhé pak Československo. A počet mrtvých v obou válkách byl, ač to většina lidí dnes vůbec neví, děsivý. V 1. světové válce z českých obyvatel 6 458 000 osob padlo okolo 150 000 vojáků, zraněno jich bylo 454 000 a nezvěstných (tedy zřejmě mrtvých) bylo 276 000.

V 2. světové válce pak bylo padlých vojáků 25 000, počet civilních obětí byl 63 000, obětí holokaustu 277 000, celkem tedy 365 000. Tedy 3,51 % obyvatelstva.

To, co se děje, je jen další obrovskou šíleností, která se děje pod ideologickým vedením Německa. Je to další válka, která se ale stěhuje k nám. Už ne Afghánistán, Irák nebo Sýrie. Válka přišla do Evropy. Neudržíme-li se stranou tohoto konfliktu uvnitř Evropy, který prostě - ať si vykládá kdo co chce - přijde, totiž už přišel, musíme něco včas dělat.

V současnosti je potřeba ihned zastavit utrácení peněz za nesmysly, kterých je rozpočet plný. Jinak dopadneme jako dámy, co si před nastoupením na záchranné čluny u Titaniku „ještě potřebovaly přepudrovat nosík“. A skončily na dně oceánu . Připravit se na to, že bude možná nutno obnovit uzavření hranic s Německem a Rakouskem, pokud se Německu nepodaří zkrotit mladé imigranty vymykající se kontrole. Jak se zdá, Merkelová a její parta se o to ani nechce snažit. Ostatně, on nikdo ani neví jak.

Přišlo to rychleji, než jsem si myslel.

„A bylo psáno, že svatý Tychon prosil Bohorodičku, aby byl ještě dlouho mír na Zemi, a tu mu apoštol Pavel dal silným hlasem na vědomí, kdy mír přestane. Takto pravil: Až budou všichni mluvit o míru a řádu, pak se náhle rozpoutá všeobecné ničení.“ (Leskov, Okouzlený poutník)

Tak dlouho jsme žvanili o lásce a přátelství a křesťanském slitování, až tady máme skoro milion nadržených muslimských zoufalců. Kterým se nesplní jejich sny. Ani o bohatství bez práce, ani o nespočtu žen k volnému použití. Nečeká je život v přepychu, ale plný strádání. Protože nic neumí a nic se učit nechtějí. V hlavě mají jen Alláha a představu o své výjimečnosti.

Proti tomu nemají ti slušní a potřební utečenci naději. Jako ji neměli demokratičtí Němci za Hitlera. To, co se odehrálo v Německu na Silvestra 2015, bylo jen zahřmění. Je čas se připravit na bouři.
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.