14.12.2019 | Svátek má Lýdie


CHTIP: Z mejlů

24.9.2005 18:26

Přijde nová učitelka zeměpisu do školy. Otevře dveře do třídy, postaví se před žáky a začne: "Děti, chtěla bych vám povídat..."
Děti po ní začnou házet papírky a křičet, aby vypadla. Celá uplakaná vyběhne ze třídy a utíka k řediteli.
Ředitel říká: "Paní učitelko, já vás chápu, ale jak to učil Komenský? Děti je třeba zaujmout a teprve potom začít vykládat. Předvedu vám to."
Ředitel rozkopne dveře třídy: "Čau koťata!"
"Ahoj říďo!"
"Dokážete natáhnout prezervativ na glóbus?"
"Co je to glóbus?"
"Právě to vám teď vysvětlí nová paní učitelka!"

Pepíček běží k mamince a křičí: "Mami, já už vím proč je nás tatínek tak tlustý!"
"Nepovídej, jakpak jsi na to přišel?" říká maminka.
Pepíček odpoví: "Ráno jsem za ním šel do kanceláře a viděl jsem, jak ho tam mladá paní nafukuje."

Novotní čekají návštěvu. Muž stále pobíhá po bytě v trenýrkách, takže mu nakonec žena povídá: "Obleč se prosím té, vždyť už tu každou chvilku budou!"
Pan Novotný odpoví: "Já jsem tak schválně, jen ať vídej jak jsem hubenej jak lunt, protože mi nechceš vařit."
Na to žena: "Tak víš co, klidně si sundej i ty trenýrky, aby viděli proč ti nevařím."

Pepíček umí nádherně malovat a ve třídě namaluje mezi lavice myš. Paní učitelka vejde a hrozně se vyděsí, takže mu do žákovské knížky napíše poznámku: "Nakreslil na zem myš a já se hrozně polekala, navrhuju mu dvojku s chování."
Druhý den má Pepíček v žákovské knížce od tatínka dopsáno: "Souhlasím, jen mu tu dvojku dejte, je to uličník. Minulý týden nakreslil na sporák dámské přirození, já mám připálený penis a můj otec jazyk."

Šel jsem takhle jednou v noci přes město, když jsem z jedné temné uličky zaslechl volání o pomoc. Coby uvědomělý občan jsem nevzal nohy na ramena, ale nakoukl jsem do uličky. Dva zloději se prali s nějakou starší paní o její kabelku. Babka bojovala jako o život. Chvilku jsem přemýšlel, jestli mám jít dál a tvářit se, že jsem si ničeho nevšiml, nebo se zapojit. Nakonec jsem se rozhodl pomoci. Proti třem už babka neměla žádnou šanci.TIPY NA VÁNOCE: Kosmetika, kterou doporučují skutečné uživatelky
TIPY NA VÁNOCE: Kosmetika, kterou doporučují skutečné uživatelky

Ať už budete chystat balíček pro sestru, kamarádku, maminku, babičku… anebo přemýšlet, jaká kosmetika by se vám hodila, v rozhodování pomohou názory žen, které ji vyzkoušely.


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.