17.1.2022 | Svátek má Drahoslav


To už je příliš!

5.8.2010

Naše společnost je ve vztahu k jmenované skupině rozpolcena, největší vinu na tom ale nesou komunisté a jejich propaganda, kterou téměř čtyřicet let masírovali občany této země. Ano, Paumer a Mašínové dokázali pozvednout zbraň proti svým utlačovatelům ve své cestě na svobodu a dodnes jsou vnímáni některými našimi spoluobčany negativně. Jistě, každý má právo na svůj názor a nikdo - na rozdíl od komunistů - mu nebrání jej říkat. Tak jsme včera v České televizi slyšeli Bohuslava Sobotku, který se od odbojové skupiny bratří Mašínů distancoval za celou svoji stranu slovy, že "nemůže souhlasit s metodami, které vedly k tomu, že tento boj přinesl i lidské oběti". Pan socialistický úřadující předseda se zřejmě domnívá, že Paumer a Mašínové měli esenbáky, kteří na ně stříleli, slušně poždádat o svolení k opuštění republiky. Zřejmě zapomíná, že dva členové skupiny Mašínů, kteří se neprobili a byli v sovětské okupační zóně zadrženi, skončili na šibenici - to bylo propuštění na svobodu v komunistickém pojetí.

Korunu všemu nasadila ovšem Milada Vostrá, která sedí v našem parlamentu za nástupnickou organizaci zločinné a zavrženíhodné Komunistické strany Československa. Prohlásila do kamery, že "vrah zůstane vrahem, a to za jakéhokoliv státního zřízení". Paní Vostrá, členka strany, která vyznává ideologii naším zákonem prohlášenou za zločinnou, strany, která má za vzor masového vraha Gottwalda, nám bude říkat něco o vrazích? To už je skutečně příliš!

Jak to zpíval Karel Kryl? "Na rohu ulice vrah o morálce káže..."
 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.