20.11.2019 | Svátek má Nikola


Monarchisté mají pravdu

23.1.2006

Nejdříve vypukl skandál kolem toho, že si jaksi dopisují s prezidentskou kanceláří, i to byla nesmyslná bouře ve sklenici vody. Teď pokračuje aféra kolem šutru, který umístili nacionalisté na cizí pozemek a je kolem toho binec, jako kdyby šlo o koně svatého Václava.
Právem se nad tím monarchisté pozastavují v textu, který zveřejňujeme v plném znění na jiném místě našeho webu. Jiná věc, že jim to není nic platné, že se pozastavují. Oni se nikdy nestanou předmětem tahanic, natož pak rvaček mezi aktivisty té a aktivisty zas oné strany. A jinak než skandálem se do médií nelze za běžných okolností dostat.Advantage Consulting, s.r.o.
MISTR VÝROBY

Advantage Consulting, s.r.o.
Ústecký kraj
nabízený plat: 25 000 - 35 000 Kč


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.