28.10.2020 | Den vzniku samostatného československého státu


NĚMECKO: AKK se poroučí

11.2.2020

Annegret Kramp Karrenbaurer se poroučí z funkce šéfky CSU a oznámila, že nebude kandidovat na funkci kancléřky v příštích parlamentních volbách. To může být překvapení pro kohokoli, kdo se nezajímá o německou politiku. Jenže to je logický důsledek toho, že AKK na posledním volebním sněmu CDU vůbec na tuto funkci dosáhla. Stala se šéfkou z vůle Anděly Merkel, která, ač pohnojila v posledních deseti letech úplně vše, co pohnojit mohla, udělala v zákulisí vše pro to, aby nevyhrál její dávný rival Fridrich Merz. Prostě Anděle v Německu projde všechno, i kdyby byla ďábel sám. Anděla sama a AKK jako její klon jsou archanděly průměrnosti, vlajkonoši dobroserství a obě jsou nositelky Železného kříže německé posedlosti hloupým konsensem s dubovými ratolestmi.

V mainstreamových médiích se rádo zapomíná, že prosazení AKK do funkce a jako možné případné kancléřky byl stejně pitomý nápad, jako kdysi nápad německých socialistů posadit si do čela strany před posledními parlamentními volbami neuvěřitelně hloupého a nevzděleného eurohujera a bruselana Martina Schulze s indiánským jménem „Více Evropy“. Schulz zcela očekávatelně a krutě prohrál socialistům parlamentní volby, AKK zase pro CDU zcela očekávatelně inkasovala tvrdé direkty na solar při posledních trojích zemských volbách, kde jedině v Sasku CDU o prsa před AfD volby sice vyhrála, ale ukrutně ztratila na síle a její premiér v Drážďanech je v rukách marginálních natvrdlíků ze Zelených, kteří jsou hluboko pod 10 %. Podle hesla „jen ne s AfD“.

A tak máme Fridricha Merze, kterého kdysi tvrdě vyštvala z vedení CSU a eliminovala jako nebezpečného rivala, zase pěkně zpět na scéně a stoprocentně silnějšího. Už oznámil, že se bude o funkci ucházet. A teď teprve se uvidí, zda má CDU ještě nějaký půd sebezáchovy, anebo se nechá uvláčet Andělou Merkel do totálního úpadku na těle i na duchu. Ukazuje se, že jsme měli pravdu všichni, co jsme Merkel považovali za katastrofu, která postihne i nás. Bohužel, jak krásné by bylo se mýlit. Merkel je virus, který se lidstvu vymkl z rukou a ještě napáchá hodně škody. Ostatně viděli jsme v přímém přenosu, jak během její návštěvy v JAR promptně s pomocí zcela dezorientované AKK prosadila odstranění zmocněnce CDU pro východní země, a to jen proto, že si dovolil poblahopřát novému durynskému premiérovi. Takový zločin se v CDU nepromíjí!

V CDU je mazec, protože mnoho místních organizací v bývalé NDR dává jasně najevo, že s AfD jako s významnou silou bude spolupracovat, uvažuje o tom a na komunální úrovni už i spolupracuje. Merz jako kandidát našlapuje opatrně mezi vejci, ale v Německu se schyluje k jedinému, co se už na pár dní podařilo CDU, FDP v Durynsku - k emancipaci AfD jako velmi silné strany v nových spolkových zemích a vyjednání její podpory při povolebních uspořádáních. Bez ohledu na některé problematičtější osoby z jejích řad (ovšem jako by snad obskurní politiky ve svých řadách neměla CDU a hlavně socani a Zelení) je AfD hráčem, s kterým bude nutno počítat. Jednoho dne nastane to, co si ta mainstreamová levicová a marxistické zelená holota nedovede představit: bude nutno koalovat s AfD. Čím dřív se to stane, tím lépe pro Německo a pro Evropu, ale stane se to dřív, než si otupělá fantazie dnešních mocipánů v Německu dovede představit.

Někteří komentátoři si myslí, že obrovská hysterie kvůli volbě durynského premiéra Thomase Kemmericha s podporou AfD je nějakým spontánním vzedmutím demokratických sil. To ani náhodou. Byla to spojená řízená akce všech politických špiček včetně Die Linke, včetně podpory Úřadu na ochranu ústavy s mohutným zapojením odborů, které jsou plně v rukách levičáků. Všichni proti AfD, znemožnit ji jako fašistickou a hnědou stranu. Neuvěřitelná realita, obrovská ostuda tzv. německé demokracie. Nebo si snad myslíte, že když v okamžiku třetího kola hlasování o premiérovi v Erfurtu už bylo na náměstí v Erfurtu před budovou Zemského sněmu kolem 700 levičáků včetně Antify s transparenty náhodou? Že se snad jednalo o spontánní reakci? Ne a stokrát ne! Ti šmejdi byli již dávno připraveni. Ti totiž nepouštějí balonek. Léta lezli jak švábi do institucí, aby zde zavrtali zadnice a pomalu tloustli, a teď by jim měl někdo sebrat gumovou kačenku?!

Levice v Německu - ať pod vlajkou Die Linke, Zelených, SPD nebo odborů - je nebezpečím pro vývoj u nás po všech stránkách. CDU není ani strana pravice, ani středu, ale levice. O tom ale až někdy jindy.Hledáte zdravou svačinku? Sáhněte po kapsičce od Sunaru, která je komplet BIO včetně obalu
Hledáte zdravou svačinku? Sáhněte po kapsičce od Sunaru, která je komplet BIO včetně obalu

Když se řekne Sunar, co se vám jako první vybaví? Chutné sušené mléko? Není se čemu divit. Sunar a jeho kojenecká výživa tu je pro naše miminka už...


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.