27.1.2021 | Svátek má Ingrid


Stěhuju se na Kubu, případně do Albánie

29.9.2007

"Cílem analýz bylo nejen sestavit žebříček nejzelenějších a současně nejobyvatelnějších míst Země, ale také naznačit, kudy se lidstvo může ubírat, jestliže se rozhodne pracovat na svém přežití," čteme ve zpravodajství. Námitka: lidstvo se nemůže o ničem rozhodnout. To je nesmysl a tvrzení, že se lidstvo může o něčem rozhodnout, je horší, než obvyklé mediální pábení. Skrývá se za tím rarášek. On se totiž vždycky najde někdo, kdo se ujme úkolu o něčem za lidstvo rozhodovat, na základě údajů, které se mu hodí do krámu. Takže, když se vyskytne někdo, kdo chce rozhodovat, kudy se má lidstvo ubírat, je dobře mu naznačit, kam se má ubírat on. Mám nápad, kam by se měl ubírat. Nejlépe do prdele.Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!


 Neviditelný pes
Toto je DENÍK: do sítě jde obvykle nejpozději do 8.00 hod. aktuálního dne. Pokud zaspím, opiji se, zešílím nebo se zastřelím, patřičně na to upozorním - neboť jen v takovém případě vyjde Pes jindy, eventuálně nikdy.
Šéfredaktor Ondřej Neff (nickname Aston), příspěvky laskavě posílejte na adresu redakce Jiřímu Wagnerovi, redaktorovi NP (nickname JAG). Rubriku Zvířetník vede Lika.