16.1.2021 | Svátek má Ctirad


KOČKY: Hledám domov pro koťata

17.7.2007

Na půdu se leze po žebříku. Koťata dolů na zem zatím neslezla. Ve stavení žijí manželé se třemi psy, dvěma jezevčíky a jedním ohařem. Oni o kočce ani koťatech dlouho nevěděli, paní byla v nemocnici a pán měl docela jiné starosti.

Psi o kočce věděli moc dobře. Jeden z jezevčíků umí lézt po žebříku a když se mu včera poštěstilo, že se dostal za branku do zahrady, odkud vede do štítu žebřík, jedno z černých koťat jeho řádění nepřežilo.

Já jsem se dostala do příběhu jen proto, že jsem něco jako sousedka a že se kočka přichází ke mně i několikrát za den nabaštit. Podle toho, jak jí to moje malá roční kočička dovolí. Bohužel, moje malá kočička je pěkná "mrcha" a starou kočku nekompromisně ze dvora vyhání.

Koťata nečeká nic dobrého. Jakmile slezou dolů, pes je zakousne. Už kvůli jejich mámě bych jim přála lepší osud. Stará kočka je výborná máma, starostlivá a opatrná, koťata pořád kojí.

Prosím, nechcete někdo koťátko? Nevíte o někom, kdo by potřeboval kočičky do stavení? Mělo by to být co nejdřív. Kontakt zprostředkuji.

Libuše Kosinerová

Hostín 68, tel. 315 699 135

 

Libuše Kosinerová


Kila půjdou dolů, sebevědomí nahoru. Zapojte se do Novoroční výzvy
Kila půjdou dolů, sebevědomí nahoru. Zapojte se do Novoroční výzvy

Shodit vánoční kila je přetěžký úkol, ale jde to. Dokonce i doma a tak, aby vás to bavilo. Stačí se zapojit do padesátidenní novoroční výzvy od...